+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Найдовший поцілунок у світі – напевно, найкрасивіший світовий рекорд

Книга рекордів Гіннеса містить низку абсурдних спроб встановити рекорд, які змушують читачів качати головою. Але іноді це стає по-справжньому романтичним. Наприклад, коли доходить до запису поцілунків. Як довго ви цілуєтеся? Десять хвилин поспіль? Ви вважаєте, що вже встановлюєте рекорд? Розповідаємо, як довго насправді тривав найдовший поцілунок у світі!

НАЙДОВГИЙ ПОЦІЛУЙ У СВІТІ: РЕКОРД

Рекорд найтривалішого поцілунку у світі – це тривалість безперервного поцілунку двох людей. Цей найдовший поцілунок тривав 58 годин 35 хвилин та 58 секунд, не перериваючись. Вам може бути цікаво, як це має працювати і чи ці два поняття не повинні розв'язуватися. Ясна ні! Губи Еккач і Лаксана Тиранарата з Таїланду повинні були знаходитися в постійному контакті протягом усього періоду. Навіть рішення призвело б до того, що спробу було б перервано. Також потрібно, щоб обидва не спали. Короткий сон поцілунку їм двом не було надано.

Однак ще гірше: обом довелося простояти цілих 58 годин 35 хвилин та 38 секунд! Не дозволялося навіть зручно сидіти та цілуватися. А оскільки з точки зору правил це було недостатньо жорстко, то парі довелося залишитися на колишньому місці. Бігати по квартирі та цілуватися теж було заборонено.

НАЙДОВГИЙ ПОЦІЛУЙ У СВІТІ ДО РЕКОРДУ ФЛОРІАНА ЗІЛЬБЕРАЙЗЕНА

№1: НАЙДОВГИЙ ПОЦІЛУЙ У СВІТІ

Про цей присмак ми вже розповідали вище. Рекорд найтривалішого поцілунку у світі належить Таїланду. До речі, це стосується й другого тривалості поцілунку, коли тайська пара теж виставляє мову вперед. На п'ятому місці німецька пара Крістіна Рейнхард та Нікола Матович, які цілувалися 32 години 07 хвилин 14 секунд.

№2: НАЙДОВГИЙ ПОЦІЛУЙ У КІНО

Найдовшим поцілунком у кіно став поцілунок у фільмі «Ти в армії» 1941 року, в якому Реджіс Тумі та Джейн Вайман цілувалися цілих 185 секунд за раз. Цей рекорд не побито й донині. На екрані також люди глибоко цілуються.

№3: РЕКОРД ФЛОРІАНА ЗІЛЬБЕРАЙЗЕНА ЗА ПОЦІЛУВАМИ

Наступне ім'я може змусити вас замислитись, чи чули ви його десь раніше! Напевно, так, адже рекордсменом за швидкими поцілунками є не хто інший, як Флоріан Зільберайзен, який за 60 секунд поцілував у щоку 117 жінок. Рекорд було встановлено у 2011 році під час фольклорного шоу.

№4: МАСОВІ ПОЦІЛУЇ

Щоб встановити цей рекорд, потрібно більше двох учасників. Загалом у спробі встановлення мексиканського рекорду взяли участь 39897 осіб та зробили це! 14 лютого 2009 року ці ж люди поцілувалися у центральній Мексиці та встановили рекорд.

№5: ПОЦІЛУЙ У КІНО

Поцілунки в кіно – це справжня подія для пар, які щойно закохалися. Коли у жовтні 2009 року настав Всесвітній день кіно, 4500 пар майже встановили новий рекорд. Вони поцілувалися одночасно у 128 кінотеатрах. Всього 2500 пар не вистачило, щоб встановити новий світовий рекорд та потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Шкода, але наступного Всесвітнього дня кіно обов'язково настане.

Чи виникло у вас зараз спонтанне бажання побити світовий рекорд за найтривалішим поцілунком у світі? Тоді ми рекомендуємо багато кави, гарну помаду для губ та партнера, у якого для вас є як мінімум 58 годин 35 хвилин та 59 секунд.І не забудьте: зафіксуйте мега-поцілунок для нащадків, тому що ви, мабуть, робите щось подібне лише один раз у житті!