+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Випадковий секс

СЕКСУАЛЬНІ ВІДНОСИНИ БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ДОДАТКОВИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ

Деякі люди в наші дні вже не вірять в одне справжнє кохання і тому віддають перевагу випадковим зв'язкам. Моногамні відносини може бути досить напруженими. Повага та компроміс необхідні у відносинах та суперечать прагненню до особистої свободи та самореалізації. З цієї причини випадковий секс, що ні до чого не зобов'язує, є реальною альтернативою для багатьох людей. Ми пояснимо вам, що таке секс без зобов'язань.

Ви зараз не налаштовані на серйозні стосунки, але не хочете відмовлятися від сексу та пристрасті? Ви можете реалізувати сексуальне бажання під час випадкового сексу! Почуття залишаються осторонь. Проте випадковий секс немає нічого спільного з побаченням однією ніч. Ви регулярно або нерегулярно займаєтеся сексом з людиною, яку ви знаєте, але до якої у вас немає романтичних почуттів.

Інші назви випадкового сексу - "дружба плюс", "випадковий секс" або "друзі з користю". Двоє людей, які подобаються одна одній, люблять одна одну і час від часу лягають спати разом.

Випадковий секс - це сам секс, який ви хочете займатися не з кимось, а з кимось, кого ви знаєте. Випадковий секс має ту велику перевагу , що ви сексуально налаштовані один на одного, але стреси повсякденного життя не впливають на секс. Обидві сторони можуть насолоджуватися сексом без кохання, хоча спільне дозвілля, звичайно, не виключено. Найчастіше це добрі дружні стосунки, у яких не виключена розважальна діяльність сексу.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ВИПАДКОВОГО СЕКСУ?

Слід визнати, що не всі створені для випадкового сексу, тому обов'язково мають бути дотримані певні вимоги. Якщо ви самотні і про довгострокові відносини для вас поки що не може бути й мови: ідеально. Ви також повинні вміти чітко розділяти секс та любов, щоб у якийсь момент ваші почуття не заважали вашим планам. Тоді може бути дуже боляче та прикро, якщо ви дуже швидко втратите своє серце через когось.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, ви можете отримати різні переваги під час випадкового сексу:

  • Сексуальне бажання задовольняється швидко та легко
  • Немає необхідності шукати потенційного сексуального партнера
  • Секс із знайомою людиною у знайомій обстановці
  • Налагоджена команда у сексуальних питаннях
  • Жодних подальших зобов'язань у повсякденному житті

Про що завжди слід пам'ятати: навіть якщо ви вмієте добре розділяти секс та кохання, почуття все одно можуть розвиватися. І навіть якщо ви знаєте іншу людину, вам слід подумати про контрацепцію!

Є КІЛЬКА ПРАВИЛ, НАВІТЬ КОЛИ МОВА ЙДЕ ПРО ВИПАДКОВИЙ СЕКС!

Той факт, що ви не перебуваєте у відносинах, не означає, що вам не потрібно брати до уваги іншу людину. Спочатку дуже важливо, щоб ви обоє прояснили, як повинні виглядати ваші випадкові сексуальні стосунки. Ви хочете ексклюзивну дружбу та можливість не зустрічатися з іншими людьми? Вас обох цікавить лише секс, а чи не інші спільні заняття? Чим більше ви про це скажете заздалегідь, тим менша ймовірність, що хтось зрештою постраждає.

До речі, після невдалих відносин можна втішити себе сексом, що ні до чого не зобов'язує. Однак не слід проектувати свої розчарування та образи на сексуального партнера, тому що він чи вона нічого не може з цим вдіяти. Навіть у випадковому сексі не можна діяти поодинці і немає егоїзму, дозволено лише те, що подобається обом.

Якщо ви зараз не хочете серйозних стосунків, але для вас важливий секс із людиною, якій ви довіряєте, вам може підійти випадковий секс.

Ви повинні бути впевнені, що йдеться тільки про секс.Якщо ви зацікавлені у відносинах, заздалегідь повідомте про це іншу людину. І оскільки вся справа в сексі, не слід повністю брати на себе керування іншою людиною. Повага до почуттів та кордонів один одного також важлива у випадковому сексі.