+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сниться колишній хлопець. Туга чи кошмар?

Бачити уві сні колишнього хлопця – ситуація для багатьох неприємна. Якщо ваше розставання було неприємним, ви, ймовірно, не в захваті, коли він раптово з'являється у ваших снах. І що він там власне втратив, адже ти над ним, так? Яке значення має уві сні колишній хлопець і що говорить сонник про секс із колишнім?

ЩО ХОВАЄТЬСЯ ЗА СНОМ ПРО КОЛИШНЬОГО ХЛОПЦЯ?

Ти прокидаєшся і розумієш, що тобі наснився твій колишній хлопець. Що це має означати зараз? Можливо, ви були розлучені цілу вічність, а потім він сниться вам настільки реально, що він раптово знову спадає вам на думку. Що це означає? Ти сумуєш за ним? А що означає, якщо уві сні ви ще й займалися сексом зі своїм колишнім?

Полегшення: те, що ви мрієте про свого колишнього хлопця, не означає, що ви хочете його повернути колишнього. Сни набагато складніші і не завжди мають той сенс, який ви бачили насправді. Те, що ваш колишній зіграв роль уві сні, може бути символом того, що ви розчаровані або, можливо, відчуваєте самотність. Ваш колишній хлопець — лише символ, а не справжній тригер вашої мрії.

Запитайте себе, чи відчуваєте ви зараз самотність, чи був у вас невдалий досвід, чи ви нещасні в поточних відносинах. Ви можете розглядати свого колишнього хлопця як символ минулого. Колись це було важливою частиною вашого життя, але сьогодні це вже не її частина.

РІЗНІ СНИ, У ЯКИХ ФІГУРУЮТЬ КОЛИШНІ ХЛОПЦІ

№1: СЕКС З КОЛИШНІМ

У будь-якому випадку секс із колишнім — це окрема тема, але коли він захоплює вас уві сні, це стає особливо заплутаним. Але перш ніж ви запитаєте себе, чи ви хочете знову зайнятися з ним сексом, вам слід знати кілька фактів. У тлумаченні сну цілком можливо, що ви прагнете почуття близькості та ніжності, яке ви відчували під час ваших стосунків. Однак сон не обов'язково означає, що ви хочете зайнятися сексом саме з цією людиною.

№2: СМЕРТЬ КОЛИШНОГО ХЛОПЦЯ

Ви прокидаєтеся в поті, тому що вам наснилося, що помер ваш колишній хлопець? Чи поширюється паніка, що ви дійсно бажаєте його смерті? Не хвилюйтеся, сон не має нічого спільного з тим, що ви насправді бажаєте смерті своєму колишньому, і це не означає, що щось сталося з ним. Натомість ваша підсвідомість обробляє ваші відносини і, можливо, дає вам знак, що настав час для серйозної перерви. Ваша підсвідомість показує вам, що ваш колишній мертвий для вашого мозку. Насправді він ще живий!

№3: СВАРКИ З КОЛИШНИМ

Ви уві сні сильно посварилися з колишнім і прокинулися із почуттям невдоволення? Такий сон може вказувати на те, що між вами ще існують невисловлені конфлікти, які вас тяжіють. Ваша голова намагається відповісти на відкриті питання або просто позбутися пригніченого гніву у суперечці. Прислухайтеся до себе та подивіться, чи є ще розділи, які ви не подолали.

№4: ЗНОВУ ЩАСЛИВІ ЗІ СВОЇМ КОЛИШНІМ

Якщо уві сні ви раптом знову опинитеся щасливими поряд зі своїм колишнім хлопцем, це може спочатку вас дуже збентежити. Але, можливо, ти прагнеш зовсім не його повернення, а того, наскільки добре ти провів час. Ви хочете повернути почуття безпеки, кохання, тепла, і ваш колишній хлопець є символом цього. Однак при мирному розлуці ніколи не завадить поставити собі питання, чи ще можуть бути якісь почуття.

Найважливіші факти про сон про колишнє

  • Не кожен сон означає, що ти сумуєш за ним
  • Секс із колишнім часто виявляється просто символічним сном.
  • Не соромся своїх мрій про колишнє
  • Також вам може наснитися колишній у нових відносинах.

Сон іноді може бути дуже заплутаним, особливо якщо він обертається навколо людей, які насправді вже не відіграють жодної ролі у житті. Інших людей все одно неможливо назавжди відсунути убік, колись вони підсвідомо з'являтимуться у вашому житті знову і знову, тому вам слід просто спокійно побачити сон свого колишнього і не переживати з цього приводу.