+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Статистика тривалості сексу

Це питання з усіх питань, яке багато жінок і чоловіків задають собі знову і знову! Як довго насправді має тривати ідеальний секс? У порнофільмах пари часто розважаються годинами, але про проблеми з працездатністю та проблеми з ерекцією актори, мабуть, ніколи не чули. Але чи бажано це можливо, чи ідеальний секс може закінчитися швидше?

ЯК ДОВГО В СЕРЕДНЬОМУ ДЛИТЬСЯ СЕКС – ДОСЛІДЖЕННЯ ВНОСИТЬ ЯСНІСТЬ

Годинником! Університет Квінсленду вивчив питання про те, як довго в середньому тривають заняття коханням. І результат здивував! 500 пар активно допомагали визначати відповіді та лягали спати раніше з наукових міркувань.

Однак при мені був секундомір, тому що не слід вирішувати, скільки часу це займе, ґрунтуючись на відчуттях. Коли справа доходить до цих почуттів, інформація більшості пар просто неправильна. Комусь це здається хвилиною, комусь півгодини. Отже дослідження було точним!

Результати були відправлені онлайн до університету, який потім їх оцінив. Хто б міг подумати? У середньому секс триває лише п'ять хвилин 40 секунд! Слід зазначити, що йдеться виключно про вчинок. Звичайно, прелюдія може тривати набагато довше і відіграє важливу роль у ніжному чи дикому сексі між парами.

Насправді було доведено, що молоді чоловіки живуть довше і це вражаючий фактор. Адже поширена думка, що у багатьох молодих чоловіків еякуляція відбувається занадто швидко! Чоловікам віком від 18 до 30 років для досягнення оргазму потрібно близько 6,5 хвилини. Для чоловіків віком понад 50 років це було всього 4,3 хвилини! Тобто на 2,2 хвилини менше. Розподіл країнами також цікавий. Найбільше часу показали сусіди з Великобританії – 7,6 хвилин. З іншого боку, у Туреччині ви закінчите лише за 3,7 хвилини.

6 ФАКТІВ ПРО СЕКС

№1: ПРОДОВЖНІСТЬ ВСЬОГО СЕАНСУ КОХАННЯ

Хоча наведені вище дані стосуються виключно самого акту, вони стосуються всього акту кохання, від прелюдії до кінця. І тут час дуже короткий, якщо дивитися на нього об'єктивно. Нігерійці проводять у ліжку 24 хвилини на один акт кохання. Українці опинилися у нижній третині з результатом 17,7 хвилин. Найшвидший час — в Індії, де на повний акт, включаючи прелюдії, відведено лише 13,2 хвилини. Уф, надто швидко, так? 

№2: ЗАДОВОЛЕННЯ МОГЛО БУТИ КРАЩЕ

Погляд на Українські спальні показує, що задоволення тут не є основним пріоритетом. Лише 49% кажуть, що задоволені своїм сексуальним життям. Чи означає це, що цілих 51% незадоволені? Не зовсім, бо щонайменше 64% кажуть, що задоволені власними сексуальними можливостями. Краще ніж нічого, але це ще не все! 

№3: ЦЕ НЕ ОБОВ'ЯЗКО МАЄ БУТИ ЛІЖКО

Коли справа доходить до сексу, українці видаються справжніми шанувальниками експериментів. У ході опитування 64% жінок заявили, що будь-коли займалися сексом на пляжі, в лісі або на кукурудзяному полі. Дівчата значно випереджають чоловіків – їх лише 52%, хоча секс на свіжому повітрі анатомічно набагато легший за чоловіків, ніж жінок.

№4: П'ятьдесят відтінків розмов про подушки

Ух ти,  українці  явно люблять кнути та батоги користуватися! Із опитаних 27% заявили, що вже мали досвід БДСМ і що це дозволило їм зробити своє сексуальне життя різноманітнішим. Число цікавих ще вище: 54% українців можуть собі уявити, що просто спробують це зробити.

№5: КОЛИ СПРАВА ДОХОДИТЬ ДО МАСТУРБАЦІЇ

На щастя, зараз ми живемо в такий час, коли мастурбація є абсолютно нормальним явищем. Це також відображено у опитуваннях на цю тему. 27% жінок і 45% чоловіків кажуть, що вони знаходять мастурбацію та секс однаково прекрасними. До основних причин, які призводять до мастурбації, відносяться: відсутність партнера: стрес або стрес, якого просто хочеться позбутися. Однак більшість людей мастурбують заради задоволення та іграшки тут теж можна використати.

№6: СЕКС-ІГРАШКИ ПОПУЛЯРНІ В УКРАЇНІ

Ще один момент, у якому дівчата значно перевершують хлопчиків! 57% всіх жінок використовують секс-іграшки для мастурбації або зі своїм партнером: в. У чоловіків лише 44%, хоча вибір і тут великий. Від мастурбаторів до вібраторів простати чоловіки можуть додати трохи більше і покращити свою статистику. Тому що секс-іграшки можуть зробити справжній вау-ефект.

Ви прочитали цікаву, а іноді й кумедну статистику, але не варто вдаватися до неї надто багато. Ви вище або нижче за середній в одному пункті? Це абсолютно нормально, бо насправді це середні значення. Наприклад, найшвидший акт кохання у вищезгаданому довгостроковому дослідженні завершився за 33 секунди. Все, що радує вас та вашого партнера – це нормально, тому дивіться на статистику з посмішкою!