+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Оргазми – це здорово!

Про оргазми можна сказати багато чого: вони змушують нас розслаблятися, спалювати калорії і просто приносять задоволення. Але ви знаєте, що оргазми також корисні для імунної системи? Чому саме це відбувається, ви дізнаєтесь у цій статті.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В ОРГАНІЗМІ ПІД ЧАС ОРГАЗМУ?

У 1960-ті роки оргазм став вперше досліджено на реальному прикладі у лабораторних умовах. Дослідження провели американські сексологи Вільям Мастерс та Вірджинія Джонсон. Вони створили чотириступінчасту модель сексуального збудження, яка прийнята досі. Оргазм поділяється на фазу збудження, фазу плато, фазу оргазму та фазу регресії. Статеві гормони тестостерон та естроген виділяються все частіше, особливо у перших двох фазах. Крім того, речовина-месенджер вазопресин збільшує пульс та кров'яний тиск. У міру наближення до кульмінації вивільняється додаткова кількість дофаміну та окситоцину. Це означає, що ви повністю щасливі та стрес, страх і біль відходять на другий план. Після оргазму гормон пролактин забезпечує, що ми дуже розслаблюємося і втомлюємося. Оскільки чоловіки особливо чутливі щодо нього, вони часто засинають після сексу.

ОРГАЗМ ТА ІМУННА СИСТЕМА

Крім того, що оргазми нас розслаблюють і роблять щасливими, вони ще корисні для нашого здоров'я. Дослідники з Університету Вілкса в Пенсільванії (США) виявили, що оргазм зміцнює нашу імунну систему. Викид статевих гормонів під час клімаксу гарантує, що згодом у крові буде вдвічі більше клітин-кілерів. Особливо це стосується чоловіків. Клітини-кілери розпізнають і знищують змінені клітини організму, наприклад, ракові клітини. Вони можуть навіть урятувати нам життя. Окрім викиду гормонів, причиною цього є захисна позиція організму. Оскільки обмін рідинами організму відбувається під час сексу, мікроби також можуть потенційно потрапити в організм. Оскільки наше тіло розумне, воно переходить у захисний режим, щоб убити ці мікроби.

ПРАВИЛЬНА ДОЗА МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Всі ті, хто зараз думає "Ура, секс кожен день!" Для імунної системи!», на цьому етапі нам доведеться пригальмувати. Тому що й тут важлива правильна доза. Хоча дехто вважає ідеальним 2 рази на тиждень, загальна думка — 3 рази на тиждень. Якщо ви займаєтеся сексом щодня або повністю утримуєтеся, це навіть призводить до зменшення кількості клітин-кілерів. Тому пам'ятайте: дуже багато і занадто мало – це недобре. Це залежить від правильної суми. На жаль, особливо жінки мають проблеми з досягненням оргазму. Але це не привід зневірятися.