+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Зв'язування грудей у БДСМ

З цією практикою часто асоціюється термін "перев'язування грудей". Однак у цьому є щось більше, ніж ви могли подумати на перший погляд. Деякі люди перев'язують собі груди, бо вони не відповідають своїй гендерній ідентичності. Ми вносимо ясність і пояснюємо, чому зв'язування грудей це не просто сексуальний феномен і на що потрібно звернути увагу.

ЗВ'ЯЗУВАННЯ ГРУДЕЙ – ЩО ЗА ЦИМ КОШТУЄ?

З одного боку, зв'язування грудей це сексуальна форма, властива сфері БДСМ. Тут навмисно припиняється кровопостачання грудей, щоби підвищити чутливість. Якщо до тканин більше не надходить достатньо кисню, чутливі органи часто стають синюватими і тоді ще чутливіше реагують на болючі подразники або навіть ласки. Тут ми хотіли б прямо відзначити, що ми не хочемо давати жодних вказівок чи рекомендацій щодо даної практики, оскільки вона може бути пов'язана з фізичною небезпекою!

Однак є й інша причина перев'язування грудей, а саме бажання надати жіночного вигляду. Цей метод відіграє роль для небінарних людей, а також трансгендерів, для яких операція зі зміни статі небажана або ще не запланована.

У цьому випадку зв'язок здійснюється не через сексуальне бажання або як частину фетишу, а скоріше для особистого благополуччя. Якщо ви не вважаєте груди частиною своєї особистості, тепер є методи, за допомогою яких ви можете пов'язати її без ризику для здоров'я та почуватися комфортно у власному тілі.

ФАКТИ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПЕРЕВ'ЯЗУВАННЯ ГРУДЕЙ

БОНДАЖІ, СПОРТИВНИЙ БЮСТГАЛЬТЕР І КОМПРЕСІЙНА БІЛИЗНА

На щастя, небінарні люди та трансгендери також стали прийняті у свідомості суспільства, і так звані сполучні стають все більш доступними для покупки. Це спеціально виготовлені пов'язки, які можна носити протягом тривалого часу для стиснення грудей. Однак вузькі  спортивні бюстгальтери і компресійна білизна, що добре сидить, часто надають сильний ефект.

ПЕРЕРВИ ПІД ЧАС ЗВ'ЯЗУВАННЯ МАЮТЬ БУТИ

Якщо ви перев'язуєте груди протягом тривалого часу, потрібні регулярні перерви. Вони служать для того, щоб ваші тканини могли відновитись і не отримати незворотних ушкоджень.

НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ КЛЕЙКУ СТРІЧКУ

Будь ласка, переконайтеся, що ви не перев'язуєте груди липкою стрічкою, оскільки це призведе до того, що ваша шкіра не зможе дихати, а тканини перестануть отримувати належний кровотік. Клейка стрічка іноді використовується у сценах БДСМ, але вона не підходить для постійного зв'язування грудей.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ДИХАЮЧИЙ МАТЕРІАЛ

Дуже важливо, щоб матеріал був повітропроникним і щоб ваша шкіра могла дихати навіть під палітуркою. Якщо ви відчуваєте біль або сильно поколює шкіру під час носіння кріплення, послабте його та переконайтеся, що шкіра піддається впливу повітря.

НЕ ІГНОРУЙТЕ ПОБОЧНІ ЕФЕКТИ

Постійне зв'язування може спричинити побічні ефекти, які не слід ігнорувати. Якщо ви емоційно залежимо від зв'язку і не хочете обходитися без нього, все одно зверніть увагу на симптоми свого тіла. Не можна ігнорувати проблеми з тканинами, біль та задишку.

ЗВ'ЯЗУВАННЯ ГРУДЕЙ У БДСМ: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Як ми вже пояснювали, зв'язування грудей — один із найпопулярніших фетишів у БДСМ. Тут груди підв'язують переважно БДСМ-мотузками, шарфами або шкіряними ременями. Це пригнічує приплив крові до грудей, що призводить до величезного відчуття насолоди у багатьох любительок цієї практики. Коли справа доходить до матеріалу, важливо звернути увагу на товщину. Чим тонше ремені або мотузки, тим швидше вони можуть перерізатися, що може привести до травм.

Існує безліч технік, які працюють при перев'язуванні грудей. Звичайно, це також залежить від розміру грудей. По суті, великі груди легше зв'язати, тому що там більше тканини, яка утримує мотузки на місці. Але навіть маленькі груди можна легко зав'язати, застосувавши кілька хитрощів та хитрощів.

ЗВ'ЯЗУВАННЯ ГРУДЕЙ У БДСМ – ЧИ Є НЕБЕЗПЕКИ?

Як і за будь-якої іншої техніки бондажу, при зв'язуванні грудей існує кілька ризиків, про які слід пам'ятати. Наприклад, якщо пасивна людина має грудні імплантати, вам слід бути особливо обережним. Тугіший бондаж , переважний кровообіг, тут не підходить. Підвищений тиск у грудях може призвести до розриву імплантатів .

Але навіть при натуральних грудях можуть виникнути неприємні травми, якщо шнурівка виявиться занадто довгою або занадто тугою. Нерви можуть бути пошкоджені, що призводить до постійного зниження чутливості грудей та сосків. Тому до бондажу грудей завжди слід ставитись з обережністю, а активна людина завжди має стежити за грудьми. Синій колір та особливо прохолодна шкіра – перші тривожні ознаки.

Якщо ви будете обережні при зв'язуванні грудей і збільшуватимете тиск повільно, бондаж грудей може викликати сильне збудження і призвести до підвищення чутливості грудей. Аматорки перев'язування грудей описують це відчуття як дуже приємне.

ПРАВИЛЬНО ЗВ'ЯЗУЄМО ГРУДЬ: 4 КОРИСНІ РАДИ

ПОРАДА 1: СТІЙКА НА ЧОТИРЬОХ

Якщо покірна партнерка стане на карачки, її груди (залежно від її розміру) все одно буде звисати під дією сили тяжіння. Тоді їх буде набагато легше добре зв'язати, щоб мотузки не зісковзували.

ПОРАДА 2. ОБХВАЙТІТЬ РУКАМИ ВЕРХНЮ ЧАСТИНУ ТІЛА.

Бандаж грудей працює краще, особливо для жінок з невеликим бюстом, якщо ви спочатку оберніть дві мотузки навколо верхньої частини тіла вище та нижче грудей. За допомогою цих допоміжних мотузок вам буде легше перев'язати груди.

ПОРАДА 3: ГРУДИ СИНІЮТЬ?

Зв'язування грудей пригнічує кровообіг, внаслідок чого шкіра набуває червонувато-синюшного кольору. Якщо в груди стають занадто темною, слід послабити мотузки, щоб знову стимулювати кровообіг. В іншому випадку може статися незворотне пошкодження.

ПОРАДА 4: ПРОДОВЖНІСТЬ БОНДАЖУ

Як уже говорилося, бондаж грудей за певних обставин може призвести до пошкодження грудей. Ось чому ви ніколи не повинні виконувати бондаж грудей понад дві години за раз. При цьому також важливо спілкуватися: якщо пов'язаному партнерові дуже боляче і він хоче зупинити гру, слід негайно послабити зв'язок.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ПЕРЕВ'ЯЗУВАННІ ГРУДЕЙ

  • Використовуйте повітропроникні матеріали, які не впливають на шкіру.
  • Звертайте увагу на сигнали свого тіла та своєчасно звільняйте зв'язок.
  • У сфері БДСМ для скріплення грудей слід використовувати широкі мотузки або шкіряні ремені, які не врізаються в шкіру.
  • Тиск збільшуватиметься повільно, щоб з'ясувати, наскільки тугим може бути бондаж для покірного партнера.
  • Тут ви також можете скуштувати різні методи, щоб знайти той, який підійде вашому індивідуальному розміру грудей.
  • Використовуйте пластикові стяжки або стрічку
  • Зав'язувати надто тугі вузли, які тиснуть на тканини молочної залози, не тільки незручно, а може призвести до пошкодження грудей.
  • Занадто довге використання бондажу грудей може призвести до пошкодження кровообігу та нервів.

ВИСНОВОК: БОНДАЖ ГРУДЕЙ

Чи це сексуальний варіант або частина вашої особистості, зв'язування грудей - делікатна тема, яку не слід недооцінювати. Якщо ви зв'язали себе, зберіть якнайбільше інформації, щоб ви почувалися комфортно і при цьому не мали фізичних порушень. Якщо ви використовуєте це як сексуальну гру, переконайтеся, що ви достатньо поінформовані про всі аспекти безпеки.