+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Таємні сторони сексуального життя чоловіків

Існують такі сторони сексуального життя, про які не прийнято говорити. Чоловіки не можуть обговорити їх із друзями, бо бояться бути незрозумілими. Розглянемо деякі аспекти.

Мастурбація

Якщо ви про це не кажете, це не означає, що ви цим не займаєтесь. У мастурбації є користь – у підлітковому віці вона допомагає справлятися із збудженням. Також її можна вважати однією з форм статевого життя. Мастурбація дозволяє краще пізнати своє тіло, контролювати ерекцію та стежити за відчуттями.

При зайнятті цією досить особистою справою переконайтеся, що ви самі й вас не потурбують. Не критикуйте себе – це не брудно та не ганебно. Виберіть способи самостимуляції, які найбільше схожі з традиційним сексом. У майбутньому це допоможе уникнути складнощів із партнеркою. Мастурбація має бути способом розрядки саме сексуального збудження. Якщо її застосовувати в будь-яких стресових ситуаціях, то це може стати звичкою.

Гомосексуальность

Делікатне питання, яке багато хто намагається не торкатися. Однак ця тема була, є і буде, як би ви до неї не належали. Прийміть це як даність і вирішіть, чи прийнятно це чи ні. Гомосексуальність нікому не приносить шкоди, на відміну сексуальної некомпетентності.

Якщо ви помітили схильність до гомосексуальності, то не впадайте в паніку. За змішаних почуттів вам допоможе психологічна консультація фахівця.

Тіло

Чоловіки не менше за жінок турбуються про свій зовнішній вигляд. І це не безпідставні думки. Наприклад, загальна безграмотність або некомпетентність лікарів може призвести до звуження крайньої плоті або крипторхізму – це коли одне або обидва яєчка не опустилися в мошонку.

Все життя нам говорили, що жінка має бути красивою, а чоловік будь-хто зійде. Мінімальний інтерес до власного тіла призвів до таких крайнощів як метросексуали та бодібілдери.

Відсутність догляду за тілом може стати на заваді сексу. Ожиріння – це не тільки сексуально, але й важко під час інтимних ігор. Такий факт може призвести до різних захворювань. І навпаки, фанати спортзалу можуть втратити сексуальний потяг через сильні фізичні навантаження. Пам'ятайте про запах тіла. Якщо він стає надмірним, проконсультуйтеся з лікарем. Неприємно пахнучі пахви і велика кількість парфуму створюють однакове враження.

Початок статевого життя

Перший секс не зробить вас чоловіком. Чоловіком вас зробить власний заробіток на життя, відповідальність за свої дії та вчинки. Охочих «зробити вас чоловіком» буде маса, але ви ризикуєте потонути під хвилею сорому та хвилювання. Для початку докладніше вивчіть це питання.

Перший секс за «закоханістю» зробить ваші стосунки більш реалістичними, зніме рожеві окуляри. Побачивши тіло партнера у ваших очах може зникнути його чарівність. Не забувайте про емоційну близькість, не виділяйте секс головним пунктом. Інакше коли ви почнете ще й пізнавати один одного, то відкриєте для себе багато неприємних речей. Якщо секс був закоханим, який переріс у серйозні стосунки, то може з'явитися цікавість – а з іншими так само?

Сексуальні проблеми

Це природний елемент статевого життя. В основі проблем найчастіше лежать психологічні моменти, які важко визнати. Чоловікам простіше звалити провину на свій орган, ніж визнати проблему в голові та позбутися її. Згадайте, наскільки популярними є засоби для підвищення потенції.

Статевий член дуже чутливий не лише до дотиків, а й до соціальних аспектів. Якщо чоловік провів цілий день на роботі, потім заскочив у спортзал на кілька годин і вирушив у ліжко, то на подвигів там чекати не доводиться. Під час сексу не думайте про проблеми, інакше член допоможе вам швидко еякулювати, щоб урятувати від тяжкого тягаря. Насолоджуйтесь процесом від душі, тоді і статевий акт буде значно довшим.