+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тантра Йога. Спорт для більшої чуттєвості та бажання!

Тантра – це цілісне індійське вчення, метою якого є стати єдиним із собою та всесвітом. Все має бути узгодженим. Важливим стовпом для цього є тантрична йога. Це допоможе вам заземлити себе. Тут ви можете дізнатися, як досягти цієї ментальної та фізичної єдності і до чого тут секс.

ТАНТРА-ЙОГА: ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Є в основному три типи тантру-йоги. Вони ставлять різні пріоритети та цілі. Однак у всіх видах тантричної йоги ви повинні стати єдиним цілим із самим собою. Є також вправи йоги для пар. Це може стати чудовим введенням у тантричний секс та зблизити вас як фізично, так і ментально.

Біла тантрична йога насамперед спрямована на очищення. Мета вправ йоги полягає в тому, щоб ви знову відкрилися для нових енергій. Різні вправи та медитації мають знову наблизити вас до себе. Існують також партнерські практики, звані Кундаліні. Вони очищають підсвідомість.

Червона тантра-йога більше стосується сексуальних енергій. Ці вправи насправді призначені для подальшого статевого союзу між вами та вашим партнером. Проте реальний секс не на першому плані. Мета червоної тантра-йоги - полюбити своє тіло і відкрити свого партнера. Цій меті служать різні техніки релаксації та дихання, а також медитації та асани.

Чорна тантра-йога зазвичай має негативні конотації. Насамперед це стосується вашого власного впливу на інших людей. Корисливі цілі першому плані. Термін "чорна тантра-йога" походить від чорної магії.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Вам не потрібно роздягатися для занять тантра-йогою. Якщо йога є прелюдією до тантричного сексу, ви завжди можете роздягнутися пізніше.

6 ВПРАВ ТАНТРА-ЙОГИ, ЯКІ МОЖНА РОБИТИ БУДИНКИ

№ 1 - БАЛАНСУВАННЯ ДИХАННЯ

Ви виконуєте цю вправу разом зі своїм партнером. Встаньте навколішки один до одного, досить близько, щоб ваші коліна могли стикатися. Спокійно покладіть руки на груди і закрийте очі. Потім повільно з'єднайте лоби і почніть відчувати дихання іншого. Ви помітите, що ваше дихання повільно пристосовується одне до одного. 

#2 - НА КОЛІНАХ

Знову ж таки, це партнерська вправа. Ви встаєте навколішки навпроти один одного на одній нозі і згинаєте іншу, ніби робите пропозицію. Ваші стегна, коліна та таз повинні стикатися. Тепер ви міцно обіймаєте одне одного. Ви можете або дивитися один на одного, або заплющити очі. Дихайте спокійно і відчуйте дихання свого партнера. Ця близькість створює особливу близькість.

#3 – ПРИТИМАЙТЕСЯ ДО СЕБЕ, сидячи

Ви також робите цю вправу у парах. Один із вас зручно сідає, кладе ступні разом і згинає коліна назовні. Тепер ноги приблизно описують коло. Спина має бути прямою. Інша людина тепер сидить у цьому колі і охоплює ногами першої людини. Тепер ви можете знову обійняти та з'єднати лоб. Відчуйте своє дихання, своє тіло та своє серцебиття.

#4 - Човен

Для цієї вправи з партнером вам знадобляться деякі навички і вже повинні бути деякі знання йоги. Ви лягаєте на килимок для йоги один навпроти одного. Тепер підніміть ноги і торкніться ступнів. Тримайтеся за руки і дивіться глибоко у вічі. Тепер ви «нескінченні», і енергії можуть вільно текти між вами.

#5 - ГРИ З ОЛІЄМ

Ця партнерська вправа особливо підходить, якщо ви хочете після цього перейти на тантричний секс. Для цього вам знадобиться масажне масло. Нанесіть масло на все тіло, а потім повільно і усвідомлено дозвольте собі ковзнути один в одного. Доторкніться до себе, відчуйте аромат олії і насолоджуйтеся близькістю та близькістю. Сексуальне збудження запрограмоване заздалегідь.

#6 - ЙОГА-МАСАЖ

Ця вправа є прекрасною вступною вправою для пар. Посада не така важлива. Це більше про те, щоби відчувати свого партнера. Під час цієї вправи погладжуйте та масажуйте один одного один за одним. Не пропускайте жодної частини тіла, повільно просуйтеся від голови до підошв ніг. Ви можете використовувати масажні масла, щоб зробити досвід ще більш інтенсивним один для одного. Але будьте обережні : оргазм не є метою вправи!

ТАК ПРАЦЮЄ ТАНТРИЧНА ЙОГА

Існують різні курси тантра-йоги для початківців та просунутих. У вас є вибір між білою та червоною тантра-йогою. Спеціально для недосвідчених людей варто відвідати курс. Не турбуйтеся: на заняттях йогою ви не будете голими і не займатиметеся сексом на очах у глядачів. Натомість ви навчитеся дихальним вправам і медитаціям, щоб взаємодіяти і відчувати один одного.

Після того, як ви засвоїте деякі вправи, ви зможете легко виконувати їх вдома. Крім того, є, звичайно, прості вправи для початківців, які працюють і без йога. Такими є перші три вправи, які ми описали вище.

Тантра-йога може мати численні переваги для вашого сексуального життя. Тому що це може зняти страхи, стрес та напругу, так що вам більше подобається займатися сексом зі своїм партнером. Крім того, тантрична йога підвищує статевий потяг. Ви вчитеся любити своє тіло і автоматично розвиваєте більше впевненості у собі. Все це веде до покращення сексуального життя.

ВСІ ВАЖЛИВІ ФАКТИ ПРО ТАНТРА-ЙОГУ ЗОБРАНИ

  • Тантра-йогу можна розділити на три типи: біла, червона та чорна тантра.
  • Є вправи, які ви робите поодинці, а також вправи, призначені для вправ із партнером.
  • Практика Червоної Тантра-йоги спрямована на спрямування сексуальної енергії.
  • Ви також можете виконувати вправи тантра-йоги вдома.
  • Тантра-йога збільшує сексуальне бажання та допомагає полюбити себе
  • Тантрична йога позитивно впливає на статеве життя.