+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тип жінки та шлях до її оргазму

Люди поділяються на три типи: візуали, аудіали та кінестетики. Щоб визначити тип, треба дізнатися, який орган чуття є провідним. Звісно, ​​чистих типажів немає, але з них завжди виділяється більше, ніж інші. Розглянемо кожен тип докладніше та підберемо шлях до жіночого задоволення.

Уважні візуали

Люди, котрі закохуються з першого погляду. Вже потім вони дізнаються, що під гарною оболонкою ховається приємна та адекватна людина. У візуалів чудовий смак, але його прояви бувають різними: якщо одні віддають перевагу класиці у всьому, то іншим подобаються екстравагантні речі. Такі люди завжди оточують себе красивими предметами, не замислюючись про їхню функціональність.

Плюс візуалів – схильність до сексу без зобов'язань. Якщо чоловік зовнішнє відповідає смаку візуала, то жінка здатна відразу затягнути його в ліжко заради естетичного задоволення. Тому порада чоловікам: стежте за своїм одягом та працюйте над тілом. Мінус візуалів у патологічній чистоті. Якщо ви приведете таку дівчину до себе, а в квартирі повний бардак, то думка про вас буде безнадійно зіпсована.

При підготовці до інтиму приділіть увагу обстановці. Підберіть світло, гарну білизну, вивчіть цікаві пози. Візуал буде в захваті, якщо періодично ви милуватиметеся нею і говорити, як вона прекрасна.

Чуйні аудіали

Аудіали легко заводяться на слух. Вони прислухаються до інтонації, тембру голосу та до слів, сказаних потрібним тоном. Такі люди чудово відчувають музику та відчувають задоволення, вловивши зрозумілий тільки для них момент звучання. Не думайте, що аудіалів легко підкорити безліч компліментів. Вони більше за інших люблять ніжні слова, але й більше за інших здатні розкусити нещирість. Стандартними фразами їх не проймеш.

Аудіали ретельно дбають про звуковий супровід інтимного вечора. Деякі підбирають певну музику, яка налаштовує на потрібний лад, інші віддають перевагу повній тиші, щоб не пропустити подих партнера, його стогін і пристрасний шепіт. Але якщо з вулиці доноситимуться сторонні звуки, порушити аудіалу буде дуже важко.

Якщо ви хочете зустрічатися з дівчиною-аудіалом, то слідкуйте за своєю промовою та інтонацією. Підбирайте плейлист для побачень, дізнайтеся її улюблених виконавців. Під час сексу розповідайте про те, що відчуваєте зараз, розбавляючи мову компліментами на її адресу.

Чутливі кінестетики

Представниці даного типу є частими клієнтками різноманітних SPA, масажів та екстремальних видів спорту. У повсякденному житті вони віддають перевагу зручним меблям, одягу з приємної тканини та смачній їжі. Якщо ви подобаєтеся кінестетику, будьте готові до її частих дотиків. Такі дівчата найкраще реагують на тілесний контакт, але й так само швидко ретируються, якщо ви дозволите собі зайвого з її погляду.

У сексі кінестетики найчастіше пасивні – вони повністю розслаблюються та насолоджуються діями партнера. Вони люблять темряву та тишу – це посилює їхні тактильні відчуття. Такі дівчата люблять довгі попередні ласки, різноманітні дотики, поцілунки, покусування.

Якщо ваша дівчина кінестетик, то запасіться шовковими простирадлами, вивчіть чутливі точки її тіла і вперед! Спробуйте експериментувати із секс-іграшками, зі шматочками льоду та пір'ячками, зав'яжіть їй очі. Вона точно не залишиться байдужою.