+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Точка g у чоловіків: де вона?

Точка G —  найчастіша тема, коли говорять про найчутливіші жіночі зони. Набагато менш відомий той факт, що у самців теж є така точка.

Точка G у чоловіків - це простата, що на перший погляд може здатися не дуже еротичним. Він розташований під сечовим міхуром і зазвичай робить секрет для еякуляту. На жаль, точку G можна стимулювати лише через задній прохід, що завдає багатьом чоловікам дискомфорту. Однак, оскільки це справді приваблива зона чоловічого тіла, варто придивитися до теми та розвіяти упередження.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Як аналог жіночої точки G простату часто називають точкою P.

ЩО ТАКЕ ТОЧКА G У ЧОЛОВІКІВ?

Де саме знаходиться гаряча точка жінки, завжди залишається загадкою. З іншого боку, чоловіча точка G сильно відрізняється, тому що знаходиться у чітко визначеному місці. Строго кажучи, про чоловічу точку G не може бути й мови, адже з медичної точки зору це передміхурова залоза, вона ж передміхурова залоза.

Простата настільки чутлива, тому що в ній знаходиться безліч нервових клітин. Анальним ділдо можна спробувати ніжно помасажувати промежину і злегка натиснути, якщо не хочете безпосередньо питати свою кохану. Щоб дійсно потрапити в точку G, вам доведеться проникнути в анус приблизно на два-три дюйми. Якщо потім провести пальцем у напрямку живота, має промацувати невелику опуклість.

СТИМУЛЮЙТЕ ЧОЛОВІЧУ ТОЧКУ G НАПРЯМУЮ

Як було зазначено, чоловічу точку G можна стимулювати зовні чи зсередини. Стимуляція після доступу через анус переважно відноситься до тантри. Статевий партнер може або стимулювати точку G пальцями, або використовувати для цього відповідну секс-іграшку. Сечоводи починають пульсувати, а м'язи передміхурової залози скорочуватися. Це, своєю чергою, змушує м'язи тазового дна скорочуватися, що дуже збуджує. Нерідко цього стимуляції буває достатньо, щоб чоловік відчув оргазм .

Так як точка G знаходиться трохи далі всередині тіла, ви повинні бути особливо обережні та ніжні. Важливо, щоб нігті були короткими, щоби не травмувати слизову оболонку кишечника. Крім того, ви обов'язково повинні використовувати гель-смазку, щоб у вас не було болю при його введенні. Промацайте сантиметр за сантиметром простату, при збудженні її можна промацати чіткіше через припухлість. Кругові рухи з мінімальним тиском особливо підходять для масажу.

ЗОВНІШНИЙ МАСАЖ ПРОСТАТИ

Не всім подобається анальний секс. Тим не менш, може статися так, що ваш партнер теж захоче спробувати, як відчувається стимуляція точки G. Якщо ви не хочете відразу викладатися на повну, у вас є можливість трохи роздратувати його з боку.

Для цього потрібно масажувати промежину, яка знаходиться між мошонкою та анусом. Ви можете трохи натиснути пальцями, ваш партнер повинен сказати вам, що йому зручно. До речі, ви також можете використовувати цю техніку під час статевого акту, щоб ще більше збільшити своє збудження. Як альтернатива пальцям ви, звичайно, можете використовувати вібратор для зовнішньої стимуляції.

Багато хто навіть не підозрює, що у чоловіків теж є своєрідна точка G, стимуляція якої може бути надзвичайно захоплюючою. Можна не тільки стимулювати чоловічу точку G через задній прохід, але й ніжно масажувати її зовні.