+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Точка g: знайди зону оргазму

Сьогодні давайте поїдемо в таємничу подорож у чарівне місце — точку G. Ми пояснимо, що таке точка G, як її знайти і як розкрити всі її секрети.

ТОЧКА G: ЩО ЦЕ?

Що означає літера G у точці G? Прохолодний? Великий? Мурашки по шкірі? Неа Насамперед**: Строго кажучи, точка G — це не точка, а ціла область — так звана зона Грефенберга.** Своєю назвою вона зобов'язана німецькому лікарю Ернсту Грефенбергу, який вирушив у подорож відкриттів із дружиною у 1950-х пішли та відкрили ерогенну зону у піхву. Ну, що значить відкрили, було ж раніше - так скажемо описали.  

Зона Грефенберга розташована в передній частині піхви, розміром з монету 2 євро і набухає при збудженні. Точка G чимось нагадує легендарну міфічну істоту ерогенних зон, адже її існування заперечується дослідниками. Це тому, що точка G не є окремим органом або тканиною, яку ви можете чітко окреслити. Але факт: багатьом жінкам подобається стимуляція описаної зони.  

Цікавий факт : сам Ернст Грефенберг ніколи не називав своє відкриття «точкою G». Американські дослідники вперше назвали цю область точкою G, ґрунтуючись на Gräfenberg, що у просторіччі призвело до точки G і перекладається як точка G.

ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ТОЧКА G?

У мене прокинувся дослідницький дух, я хотів би вирушити дослідити Бермудський трикутник — як мені тепер знайти точку G? Хорошою новиною є те, що вам не потрібно далеко ходити, тому що точка G розташована у піхву відносно далеко вперед, приблизно на 3-5 сантиметрів за входом у піхву, на верхній стінці піхви.

На думку деяких дослідників, точка G знаходиться у надзвичайно привабливому районі. Крім уретри, дуже близько знаходяться і внутрішні, приховані печеристі тіла клітора. Невелике нагадування: те, що ми зазвичай називаємо клітором, це лише верхівка айсберга, головка клітора. Однак клітор значно більше, ніж передбачалося раніше, і з його двома еректильними тканинами значною мірою тягнеться всередину тіла. В принципі, під час стимуляції точки G потрібно вдаряти по нижньому боці клітора — чудово, коли ти маєш таких сусідів!

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Стимуляція точки G до вагінального оргазму? Важкий. Коли справа доходить до оргазму, стимуляція клітора, тобто стимуляція головки клітора, як і раніше, є більш швидким та ефективним способом досягнення оргазму для більшості жінок. Але, як відомо, подвійне краще, тому вам слід спробувати і те, й інше в поєднанні: деякі жінки повідомляють про особливо інтенсивні оргазми з одночасною стимуляцією точки G і клітора, що також пояснює, чому вібратори-кролики такі популярні.

СТИМУЛЯЦІЯ ТОЧКИ G І ЖІНОЧА ЕЯКУЛЯЦІЯ

На додаток до дуже інтенсивного оргазму, жіноча еякуляція, так званий сквіртінг , також має бути викликана стимуляцією точки G. Навколо жіночої еякуляції стільки ж міфів, скільки і про точку G — мало хто їх бачив, а ті, хто їх бачив, не впевнені на 100%, що саме щойно сталося.  

Все це залишає місце для окремої статті в енциклопедії, так що ось коротка версія: Стимулюючи G-зону, певні залози – залози Скена – у піхву можуть виробляти рідину, яка називається «жіночий еякулят». Тепер, перш ніж ви впадаєте у відчай, тому що ви ніколи не перетворювалися на людський водяний пістолет під час статевого акту: це не працює для кожної жінки.

СТИМУЛЯЦІЯ ТОЧКИ G: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

  • Добре підготуйтеся до подорожі до точки G. І під цим ми маємо на увазі не що інше, як: якнайчастіше підстригайте нігті і мийте руки.
  • Спочатку знайдіть точку G: ваш партнер лежить спокійно на спині, і ви можете ввести 2 або 3 пальці у піхву. G-зона на дотик трохи грубіша і розірвана, ніж решта стінки піхви — наче ясна над верхніми передніми зубами (ми сподіваємося, що ваші руки були вимиті, перш ніж ви поклали їх у рот).
  • Точка G – це не кнопка. Якщо ви думали, що можете просто натиснути і запустити зломщика, нам шкода вас розчаровувати. Ця ерогенна зона воліє, щоб її пестили та стимулювали ніжним тиском. Стимуляція точки G працює найкраще, коли ви рухаєтеся пальцями, ніби хочете когось залучити. Тільки пам'ятай: ти теж хочеш, щоб хтось прийшов...
  • Якщо ви один із тих щасливчиків, які легко справляються з багатозадачністю, ви можете спробувати стимулювати головку клітора одночасно великим пальцем або долонею. Крім того, багато людей знаходять стимуляцію точки G дуже привабливою при облизуванні .
  • Якщо ваші пальці дуже швидко втомлюються або ви побоюєтеся тендиніту, ви також можете використовувати вібратор для точки G. Завдяки своїй вигнутій формі ці іграшки спеціально створені для стимуляції точки G.
  • Завжди корисно: давайте та отримуйте зворотний зв'язок. Вам подобається те, чим зараз займається ваш партнер? Тоді скажи це! Хіба тобі не подобається? Тоді теж скажи. Пам'ятайте, що чіткіше ваші інструкції, то швидше людина між вашими ногами зрозуміє, що вона чи вона могла б зробити по-іншому.

КРАЩІ ПОЗИ ДЛЯ СТИМУЛЯЦІЇ ТОЧКИ G

Ми можемо відразу вирішити одну проблему: пеніс середнього розміру досить великий, щоб дістати до точки G. Ура! Набагато важливішим, ніж довжина статевого члена, є кут, під яким він вводиться, його можна відрегулювати у всіх положеннях, переміщуючи таз.

НАСТУПНІ ПОЗИ ДУЖЕ ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ СТИМУЛЯЦІЇ ТОЧКИ G:

  • По-собачому: Особливо якщо жінка вигинає спину, її партнер може вдарити своїм пенісом прямо в точку G.
  • Поза наїзниці: якщо ви, як жінка, трохи відкинетеся назад у цій позі, ви можете посилити тиск на точку G.
  • Ложка: в цьому положенні пеніс не може проникнути надто глибоко, тому в першу чергу стимулюється вхід у піхву, а разом із ним і точка G.

За допомогою цих порад ви повинні бути добре підготовлені до своєї експедиції до точки G – передайте привіт від нас та привезіть кілька оргазмічних сувенірів!