+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Туга за коханням

Більшості знайома така ситуація: їсти не можна, спати не можна, сльози течуть водоспадом і це огидне відчуття в ділянці живота, яке поширюється до останньої фібри тіла. Так, туга за коханням може бути неймовірно сильним болем, який може залишатися з вами тижнями, місяцями чи роками. Якоїсь миті ви все ще були цілком щасливі і будували плани на майбутнє зі своїм партнером, і раптом все закінчилося без вашого бажання. Можливо, ви давно любите когось, але він просто не помічає вас. Незадоволене кохання також може викликати сильну тугу за коханням.

Коли стосунки розпадаються, для нас руйнується весь світ, і ніщо більше не має сенсу. Ви можете піти і знехтувати собою та своїм будинком. Багато хто на якийсь час поринає у жалість до себе, відчайдушно думаючи про помилки, які могли призвести до цього розриву. Навіть якщо спочатку буде дуже боляче, знайте, що це не кінець світу. Час лікує всі рани, і ви також повинні використовувати цей час, щоб подбати про себе і знову зміцнити свою впевненість у собі. Хоча патентованого засобу для швидкого позбавлення від любовної туги не існує, у нас все ж таки є кілька порад для вас!

ЩО ТАКЕ КОХАННЯ ТОСКА?

Відповідно до Вікіпедії, туга за коханням — це «емоційна реакція на нереалізоване чи втрачене кохання», у повсякденному житті ми часто говоримо про розбите серце. У цьому болі винні біохімічні процеси в нашому організмі, і гормони теж виходять з ладу: гормони щастя серотонін та дофамін падають дуже швидко, коли у вас розбите серце.

Ваше тіло виділяє більше адреналіну та кортизолу. Кортизол є гормоном стресу і може призвести до фізичних та розумових блоків. Коли ви сумуєте і засмучені, це забирає у вашого тіла багато енергії. Гормональний хаос призводить до підвищеної плаксивості та депресивних настроїв. Ви обов'язково повинні дозволити собі поплакати, тому що зазвичай після цього ви почуваєтеся краще. Зміни в системі речовин-посередників та гормонів також можуть викликати млявість, втрату апетиту та виснаження.

#ФАКТ

Туга за коханням говорить із тією ж областю мозку, що й залежність. Тому, коли у нас розбите серце, ми схильні споживати більше алкоголю, ліків, наркотиків чи солодощів.

ЯКІВ «КРАЩИЙ» СПОСІБ СПРАВИТИСЯ З ТУГОЮ ПО КОХАННІ?

Кожен має з'ясувати це для себе, бо туга за коханням — виняткова ситуація для всіх. Навіть якщо у всіх є добрі поради для вас, це не означає, що впоратися з розбитим серцем це ваше рішення.

Припинення контакту часто є добрим способом забути кохану людину. Але іноді це легше сказати, ніж зробити, і цього уникнути. Можливо ви колеги по роботі або у вас є спільні діти, тоді, звичайно, не все так просто. Через постійне нагадування про колишнє розлюбити набагато складніше. Завжди майте на увазі, що були певні причини для кінця і немає великого сенсу в спробах знову завоювати іншу людину. Постарайтеся розслабитися один з одним і звести до мінімуму контакти. Згодом буде все легше та легше. Знайдіть відволікання, займіться чимось із друзями або заповзіть у свою постіль. Робіть те, що добре для вас, і не поспішайте. 

Важливо, щоб ви пригнічували свої почуття. Хочеш плакати, плач! Злитися теж абсолютно нормально, це нормальні емоції, які потрібно пережити, щоб ваше серце зцілилося. 

Не тільки кінець партнерства може викликати тугу за коханням і біль розлуки. Іноді ви просто зустрічаєте когось, з ким хотіли б зблизитися, але хто не відчуває таких самих почуттів. У цьому випадку теж можна свідомо розпрощатися із ситуацією та посумувати, що не вийшло. Але ніколи не забувайте, що для кожної каструлі є підходяща кришка, і ви знайдете свою! 

Ви часто ставите "свою" людину на п'єдестал і створюєте маленький світ мрій. Придивіться: ніхто не ідеальний, і у вашого колишнього, мабуть, є якісь дива, які вас турбували. Звичайно, ви не повинні ні про кого погано думати, але з часткою реалізму вам буде легше відпустити ситуацію.

ШВИДКІ ПОРАДИ ПРОТИ ЛЮБОВНОЇ ТУГИ

Туга за коханням жахлива і іноді не проходить так швидко. Але ви можете зробити трохи самі, щоб якомога швидше відчути себе краще.

ПРИЙНЯТТЯ №1

Звичайно, ваші думки постійно обертаються навколо часу, проведеного разом, і помилок, які ви, можливо, зробили. Але в якийсь момент доводиться визнати, що ви більше не разом. Можливо, тимчасове переривання контакту допоможе вам, ви можете видалити його (або її) номер на даний момент.

# 2 ДОЗВІЛЬНІ ГОРІ

Кожну втрату в житті потрібно пережити, і це стосується не лише кінця відносин. Будь-який психотерапевт скаже вам, що якщо ви хочете щось обробити, ви обов'язково повинні це дозволити. Ви займаєтеся терапією від любовної туги, ви також можете поговорити з людьми з вашого кола друзів. Дозвольте своїм почуттям, навіть якщо сльози течуть частіше.

# 3 Сприймайте почуття

Навіть якщо ви думаєте, що ведення щоденника більше для підлітків, воно може допомогти вам прямо зараз. Ви можете використовувати його, щоб записати всі позитивні та негативні аспекти вашого спільного проведення часу. Ви також можете писати листи, які ніколи не надішліть своєму колишньому. Якщо ви потім їх спалите або іншим чином знищите, то, напевно, відчуєте полегшення. Але ви також можете перетворити свої почуття на мистецтво, будь то картини, вірші чи пісні.

№4 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА СВОЄ САМОПОЧУТТЯ!

Після розлучення ви найважливіша людина, про яку потрібно піклуватися. Навіть якщо ви не дуже голодні, намагайтеся дотримуватися здорової та збалансованої дієти. Можливо, ви давно хотіли скинути кілька кілограмів, зараз найкращий час для цього. Вам також допоможе трохи більше спорту, так що ваша впевненість у собі має незабаром знову відполіруватися. Найчастіше влаштовуйте собі тайм-аути та забезпечте моменти розслаблення, наприклад, за допомогою медитації чи йоги. Обов'язково частіше робіть для себе щось хороше, будь то великий шоп-тур або оздоровчий день.

# 5 ВІДПОВІДІ - КРАЩА ЛІКИ

Навіть якщо ваші думки крутяться навколо відносин, що закінчилися в безперервному циклі, ви можете створити трохи вільного місця в голові, відволікшись. Зробіть генеральне прибирання, остаточно вимийте підвал або фарбуйте стіни новим шаром фарби. Можливо, ви знайдете нове хобі, найкраще приєднатися до групи, тоді ви відразу познайомитеся з новими людьми. Створюйте нові рутини і збирайте нові, позитивні спогади, які не мають нічого спільного з вами чи вашим колишнім. Регулярно зустрічайтеся з друзями і робіть разом щось приємне, що відверне вас від думок.

Туга за коханням завжди важка і складна. Плакати, звісно, ​​можна, але не ховайте голову в пісок. Як би банально це не звучало, час справді лікує всі рани і в якийсь момент ти прокинешся і зрозумієш, що все не так уже й погано. Крім того, інші батьки теж мають гарні діти.