+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Насолода від вагітності. Не можу, не існує

"Я встигну". — Ні, не встигнеш. Незважаючи на те, що багато чоловіків і жінок часто ризикують: вийняти перед оргазмом не є методом контрацепції. Багато людей забувають про краплину задоволення , яка вже вийшла, коли стає трохи спекотно. На жаль, досі ходять чутки, що крапель для вагітних немає, як ви вже здогадалися: є! Сьогодні ви дізнаєтеся про вагітність, так що беріть ручку і записуйте!

ЩО ТАКЕ ПАДІННЯ ЗАДОВОЛЕННЯ?

У разі сильного збудження чоловік може втрачати так звані краплі задоволення, технічно звані предеякулятом . Те, що на перший погляд здається невинним, іноді може бути досить складним, тому що: навіть якщо ці виділення не мають нічого спільного з фактичною еякуляцією , секрет може містити деякі сперматозоїди. Таким чином, обережність потрібна і під час прелюдії, якщо ви хочете з упевненістю запобігти вагітності.

Крапля задоволення є секретом залоз. Якщо чоловік сильно збуджений, ця рідина випливає із головки ще до оргазму. Крапля задоволення виробляється залозами Купера, які розташовані в нижній частині передміхурової залози, поряд з еректильною тканиною статевого члена .

Прозорий, трохи слизовий секрет є природньою смазкою і робить статевий акт приємнішим для вас обох. Крім того, краплі задоволення також очищають уретру, нейтралізуючи кисле середовище, що утворюється із сечею. В результаті сперматозоїди стають активнішими і легше досягають яйцеклітини. Між іншим, кількість предеякулята може сильно змінюватись, від кількох крапель до чайної ложки.

#ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Існують суперечливі дослідження щодо того, чи містить консервант сперму. Однак у ньому часто міститься невелика кількість, тому не варто ризикувати.

ВИТЯГАНУТИ НЕ Є КОНТРАЦЕПЦІЄЮ

Міф про те, що витягування пеніса з піхви безпосередньо перед оргазмом може запобігти вагітності, поширене як серед чоловіків, так і серед жінок. Але якщо ви заздалегідь знаєте, що в гру вступає крапля задоволення, цей метод у жодному разі не можна вважати надійним. Дослідження показали, що на 100 пар припадає від 10 до 27 переривань вагітності.

КРАПЛЯ ВАГІТНОСТІ ТА ІНФЕКЦІЇ

Коли думають про краплі задоволення, насамперед турбуються про можливу вагітність. Однак часто не вважаються , що краплі для задоволення можуть містити хвороботворні мікроорганізми, також можлива передача вірусів і бактерій, що особливо актуально при анальному і вагінальному статевому акті .

Що стосується ВІЛ-інфекції, вчені поки не дійшли єдиної думки. Однак, оскільки зараз не можна виключити інфекцію, обов'язково слід пам'ятати про цю небезпеку. Однак передача різних захворювань, що передаються статевим шляхом, таких як гонорея, гострі кондиломи, мікоплазма, грибкові інфекції та хламідіоз, безумовно, можлива.

Хоча ця новина може розчарувати деяких, небажана вагітність не просто міф. Хоча кількість сперматозоїдів у предеякуляті невелика, а іноді навіть відсутня, ризик безперечно існує. Крім того, венеричні захворювання є реальною небезпекою, не менш серйозною, ніж небажана вагітність. Так що, якщо ви хочете бути в безпеці, краще не ризикувати, тому що безпечний секс не менш веселий та розслаблений!