+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вуайєристський секс

Вуайєриста також широко називають Томом, що підглядає, принаймні, коли він спостерігає ненавмисно. Але є і пари, які люблять розважитися один з одним заради вуайєризму і зайнятися вуайєристським сексом! Тепер ви можете дізнатися, як це працює і яку роль насправді грає глядач у вуайєристському сексі.

ВУАЙЄРИСТСЬКИЙ СЕКС – ЩО ЦЕ ТАКЕ НА САМОМУ СПРАВІ?

Вуайєристський секс - це секс перед публікою. Є пари, які отримують додаткове задоволення, коли незнайомці (або знайомі) можуть спостерігати за їхнім сексом. З іншого боку, є вуайєристи, яких збуджує спостереження людей, які здійснюють еротичні дії. Якщо це здійснюється без дозволу, це є кримінальним злочином і аж ніяк не справедливо до жертв!

З іншого боку, якщо спостерігаються пари, що люблять покрасуватись, виникає безпрограшна ситуація. Якщо вам подобається покрасуватися перед Томом, що підглядає, вас за визначенням називають ексгібіціоністом. Однак подібні класифікації завжди складні, тому що в просторіччя ексгібіціоніст - це той, хто ненавмисно розстібає пальто перед іншими і представляє свою стать.

Займатися сексом на очах у Тома, що підглядає, не заборонено, тому ви не винні в злочині, якщо займаєтеся вуайєристським сексом. Однак мета вуайериста — спостерігати за вами якомога таємніше. Просто запросити його додому та запропонувати місце у першому ряду — це насправді не те, чого він хоче.

ЯК ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ ВУАЙЄРИСТИ ТА ПАРИ, ЩО ЛЮБЛЯТЬ ШОУ?

Якщо вам і вашому партнеру подобається, коли за вами спостерігають незнайомці, громадські місця зазвичай добре підходять. Але пам'ятайте, що секс у громадських місцях може бути правопорушенням. У більшості міст існують неофіційні майданчики для вуайєристів та ексгібіціоністів, які діють за потурання. Якщо ви займаєтеся сексом тут, ви можете розраховувати на те, що за вами спостерігатимуть.

ЧИ МОЖЛИВИЙ ВУАЙЄРИСТСЬКИЙ СЕКС У СВІНГЕРСЬКОМУ КЛУБІ?

Свінгер-клуби — гарний варіант для легального та великого вуайєристського сексу, оскільки тут зустрічаються люди з різними уподобаннями. У деяких клубах створені спеціальні зони для вуайєристів , де пари, що люблять покрасуватися, можуть гратися і спостерігати, як вуайєристи займаються сексом. Іноді також звучать прохання з боку вуайєріста чи запрошення пари приєднатися до сексу. В ідеалі перед відвідуванням клубу вам слід обговорити зі своїм партнером, чи вам підходить щось подібне.

ЯКЕ ПОКАРАННЯ ГРОЗИТЬ ПАРАМ, ЯКІ ЛЮБЯТЬ ПОКРАСИТИСЯ, ЯКЩО ЗАЙМУТЬСЯ ВУАЙЕРИСТСЬКИМ СЕКСОМ НА ПУБЛІЦІ?

Чи вас каратиме, якщо ви займаєтеся вуайєристським сексом публічно і хочете залучити глядачів, і якщо так, то наскільки дорого, залежить від кількох обставин. Якщо ви розважалися зі своїм партнером у машині і вас помітили випадкові перехожі, служба громадського порядку може заплющити очі. Однак якщо ви почнете кохатися на ринку, штраф може бути набагато суворішим. Тому що тут слід очікувати, що будь-якої миті тебе побачать інші.

ЯК ЗНАЙТИ ПІДГЛЯДАЮЧОГО ТОМІ, ЩОБ ЇХ ПОДИВИТИСЯ?

Якщо ви хочете пережити це разом і порадувати глядачів, ви можете знайти потрібні місця на інтернет-форумах. Існують також каталоги, у яких перелічені неофіційні місця. Зазвичай це стоянки чи галявини в лісі, де у певний час доби спостерігається велика активність. Тут можна очікувати не тільки котів, що підглядають, а й інших пар та окремих осіб, які хотіли б отримати запрошення зайнятися любов'ю.

НЕЗНАМІННА НАПРУГА АБСОЛЮТНО ТАБУЮВАНА.

Якщо вам подобається дивитися, як інші пари займаються сексом, це еротичне задоволення, і у вас є хороша можливість познайомитися з людьми-ексгібіціоністами. Однак небажана напруга, наприклад, у басейні чи інших громадських місцях є абсолютним табу. Тут порушується недоторканність приватного життя особи, що спостерігається, що може спричинити за собою суворі покарання.

Вуайєристський секс може бути надзвичайно захоплюючим, коли людина збуджується, спостерігаючи за діями інших. Секс у присутності третіх осіб — це теж практика, яка приносить задоволення парам. Заздалегідь дізнайтеся про підходящі місця , щоб у вас не було неприємних сюрпризів і ніхто не потурбувався.