+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вульва та піхва. Жіночі статеві органи

Багатьом чоловікам піхва, вагіна та вульва здаються одним і тим же, це просто жіночий статевий орган. Це припущення широко поширене, але воно просто неправильне. А ти? Чи знаєте ви різницю між вульвою та піхвою? Якщо ні, візьміть ручку та запишіть!

Жіночі статеві органи мають безліч назв: наприклад, кицька, квітка або муму. Але не всі знають, що між піхвою та вульвою існує фундаментальна відмінність. Вагіна - ще одна назва піхви, що означає внутрішню частину статевого органу. Вульва - це все, що ви можете побачити зовні, включаючи статеві губи. Але не тільки чоловіки мають труднощі, жінки теж іноді не знають, де закінчується одне і починається інше.

ЩО ТАКЕ ВУЛЬВА І ЩО ТАКЕ ВОГЛИЩЕ?

Якщо вам потрібно знайти назву всього жіночого статевого органу, це стає складно. Зазвичай йдеться про піхву, що є латинською назвою піхви. Жінки теж зазвичай говорять про піхву або вагіну, і навіть гінекологи часто майже не відрізняються. Однак це не так, оскільки піхва - це лише вхідна зона. Все, що ви можете бачити зовні, тобто внутрішні та зовнішні статеві губи, лобковий м'яз і клітор, відносяться до вульви.

Піхва, по суті, є сполучною ланкою між внутрішніми та зовнішніми жіночими статевими органами. Це трубчаста структура завдовжки до дванадцяти сантиметрів. Піхва складається з надзвичайно еластичної слизової оболонки, покритої м'язовою тканиною. За шийкою матки, яку ви також можете відчути, знаходиться матка, включаючи шийку матки та яєчники. Для жінок не все одно, але слід проводити чітку різницю між окремими компонентами.

#ПРИМІТКА:

Піхва і вульва - це далеко не те саме, разом вони утворюють жіночий статевий орган. Вульва описує ту частину, що видно зовні, а піхву — ту частину, що видно зсередини.

КЛІТОР

Багато людей сприймають клітор як крихітний кінчик, але насправді він виступає в глибину приблизно на дев'ять сантиметрів і має форму літери V. Це дві еректильні тканини, що оточують уретру. Все, що можна побачити, це так званий кліторальний бусин, що доставляє жінці сексуальне задоволення. Чутливість клітора зумовлена ​​тим, що він містить вдвічі більше нервів у порівнянні з чоловічою головкою. У ембріона тканина в області статевих органів ще ідентична, лише через три місяці з неї виростає або клітор, або член.

Пеніс і клітор також дуже схожі анатомічно, оскільки при стимуляції їхня еректильна тканина також наповнюється кров'ю, внаслідок чого стає жорсткою і збільшується в розмірах. Відстань від клітора до піхви може змінюватись від жінки до жінки, що також впливає на здатність відчувати оргазм під час статевого акту. До речі, ходять чутки, що існує кліторальний та вагінальний оргазм, тому що він завжди походить від клітора. Однак якщо у піхву відбуваються рухи, еректильна тканина також може дратуватися, внаслідок чого настає оргазм. У принципі, стимуляція клітора завжди інтенсивніша, ніж суто вагінальна стимуляція, тому жінкам цей шлях легше пережити.

ФАКТИ ПРО ВОЛОГЛИЩЕ

Жінки не тільки унікальні візуально, кожна піхва також справді унікальна. Запах може змінюватися протягом циклу. Незадовго до овуляції він відчувається інтенсивніше. Оскільки сперма підвищує pH, запах піхви після сексу може відрізнятись. Той факт, що деякі продукти змінюють аромат, на даний момент є лише припущенням і не має наукового підтвердження.

Для очищення інтимної зони насправді не потрібні спеціальні засоби. Не слід надмірно чистити статеві органи, оскільки при цьому змінюється значення pH, внаслідок чого страждає імунна система. В результаті віруси та бактерії легко переживають це і можуть спричинити інфекції.

Виділення зазвичай цілком нормальні, але якщо вони мають неприємний запах і ви відчуваєте свербіж, вам слід звернутися до лікаря. Якщо ваша піхва недостатньо намокає під час сексу, просто використовуйте лубрикант. Причинами цього можуть бути гормональні зміни чи стрес. До речі, піхва - це м'яз, який можна зміцнити за допомогою тренування тазового дна.

Вульва та піхва разом утворюють жіночий статевий орган. Піхва утворює внутрішню частину, а вульва - зовнішню частину, яка також включає клітор. Ми сподіваємося, що тепер ви є експертом у цій галузі і знаєте, як відрізнити піхву від вульви (ей, ми сказали піхву).