+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Жіночий презерватив – корисний винахід?

Презервативи лише для чоловіків? Існують також презервативи для жінок, але не всі про це знають. Жіночий презерватив також відомий як фемід та використовується для самостійної контрацепції. Ми розповімо вам все, що вам потрібно знати про цей особливий вид презервативів і про те, як ним користуватися!

ЖІНОЧИЙ ПРЕЗЕРВАТИВ: ЩО ЦЕ ТАКЕ?

На відміну від інших засобів контрацепції, презерватив здатний захистити не тільки від небажаної вагітності, але і від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Більшість часу, коли йдеться про безпечний секс, чоловік користується презервативом. Навіть якщо ви, як жінка, зазвичай можете відмовитися від сексу без презервативу, ви не захищені, наприклад, від крадіжки вашого сексуального партнера.

За допомогою жіночого презервативу (так званого фемідому) ви, як жінка, можете захистити себевід вагітності чи захворювань, що передаються статевим шляхом, незалежно від вашого чоловіка. Програма набагато менш складна, ніж часто передбачається. За структурою дуже нагадує класичний презерватив, але фемідом не натягується на пеніс, а вводиться в піхву. Там він запобігає попаданню сперми у піхву.

Хорошою новиною є те, що хоча жіночі презервативи зустрічаються рідше і менш доступні, ніж традиційні презервативи, при правильному використанні вони настільки ж ефективні для захисту від небажаної вагітності, ВІЛ та інших захворювань, що передаються статевим шляхом. Вони також дають можливість захистити себе самостійно.

ІНСТРУКЦІЯ: ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ЖІНОЧИМ ПРЕЗЕРВАТИВОМ ЗА 5 КРОКІВ

№1: ВІДКРИЙТЕ І РОЗВЕРНІТЬ

Жіночий презерватив складається із закритої сторони з кільцем та відкритої сторони. Якщо кільце прикріплено до фемідому не міцно, а вільно, посуньте його до того місця, де фемідом закритий. Це внутрішня частина, яку необхідно розмістити перед шийкою матки.

№2: ПІДГОТУЙТЕ ФЕМІДОМ

Перш ніж вставити Femidom, стисніть кільце вказівним, середнім та безіменним пальцями (аналогічно менструальній чаші). Для цього використовуйте напрямну руку і знайдіть зручне положення. Жіночі презервативи можна дуже легко вставити, якщо поставити одну ногу на край унітазу або ванни і тим самим відкрити піхву.

№3: ВСТУП

Використання жіночого презервативу аналогічне використанню менструальної чаші. Він вводиться із кільцевої сторони. Використовуйте кільце, щоб проштовхнути фемідом у піхву якомога глибше, а інше використовуйте, щоб переконатися, що відкритий бік не зісковзне всередину. Він залишається поза піхвою і розташовується над статевими губами.

№4: ВИЗНАЧІТЬ МІСЦЕ

Тепер вставте один палець у фемідом і притримуйте відкритий бік іншою рукою. Відчуйте, де знаходиться кільце, і, якщо зможете, проштовхніть його глибше у піхву. Важливо, щоб фемідом не зникав повністю у піхву. Ви досягли потрібної точки, коли кільце знаходиться біля шийки матки.

№5: ВИКОРИСТОВУЙТЕ СМАЗКУ

При використанні жіночого презервативу вагінальна рідина не попадає на статевий член. Тому необхідно використовувати смазку під час сексу. Якщо пеніс занадто сухий і сильно треться туди-сюди, фемідом може зісковзнути і піти далі в піхву. Цього можна уникнути за допомогою смазки. Обов'язково використовуйте мастило, яке підходить для презервативів, щоб не ставити під загрозу безпеку фемідому.

ПЛЮСИ ТА МІНУСИ ЖІНОЧИХ ПРЕЗЕРВАТИВІВ

  • Для жінок можлива самостійна контрацепція
  • Той самий рівень безпеки, що й у класичного презервативу (при правильному використанні!)
  • Користуватися важче, ніж презервативом.
  • Менш гарна місцева доступність

Хоча жіночі презервативи можна купити не у кожному супермаркеті, зараз вони дуже доступні завдяки інтернет-магазинам. Навіть якщо практичні жіночі презервативи не такі популярні, як класичні презервативи, вони все одно є дуже гарною альтернативою.