+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Жорсткий пеніс. Піднімаємо планку

Ви збуджені, кров приливає до нижньої частини тіла, а пеніс стає твердим. Поки що все ясно, але навіщо? Що відбувається у вашому тілі, що робить ваш пеніс жорстким і чому існує ранковий ліс? Ми просвітимо вас!

КОЛИ ПЕНІС СТАЄ ТВЕРДИМ?

Ерегований статевий член, також званий ерекцією, виникає в основному через сексуальне збудження або за допомогою візуального стимулу, або шляхом прямої стимуляції. У середньому у молодих чоловіків перша ерекція настає у віці від 13 до 15 років. Пізніший розмір статевого члена вже прописаний в генах і на нього не можна вплинути.

Жорсткий пеніс може зводитися під різним кутом від чоловіка до чоловіка. Близько 60 відсотків чоловіків мають пеніс, який трохи виступає, коли він стає жорстким. З іншого боку, у 20 відсотків чоловіків статевий член спрямований униз. Тільки 10 відсотків всіх чоловіків мають ерегований пеніс, а решту 5 відсотків чоловіків мають пеніс, який стирчить вертикально.

Як він стоїть, для вас не має великого значення, тому що ваш пеніс до певної міри рухливий. Якщо у вас піднято ерекцію, ви можете обережно зігнути її під час сексу. Навіть невеликий нахил вправо чи вліво не є проблемою, тому будьте повністю розслаблені, кожен жорсткий пеніс індивідуальний.

ЧОМУ ТВЕРДІЄ ПЕНІС?

РЕФЛЕКТОРНЕ ПОРУШЕННЯ

Іноді хтось помилково чує, що пеніс стає жорстким через м'язову силу. Насправді це не так, тому що еректильна тканина утворюється через еректильну тканину під шкірою статевого члена. Основні кавернозні тіла зосереджені праворуч і ліворуч, а найменше за розміром розташоване на нижній стороні – у ньому знаходиться уретра. Печеристі тіла кровопостачаються за внутрішніми артеріями. З іншого боку, головка та крайня плоть постачаються кров'ю через артерії на вершині статевого члена; велика видима вена на статевому члені повертає кров у велике коло кровообігу.

Наповнення еректильної тканини кров'ю забезпечує твердість статевого члена. Млявий пеніс часто набагато менший, але ви повинні розрізняти пеніси з плоті та крові. М'ясистий пеніс вже досить довгий, коли він не може ерекції, і не стає більше при збудженні, а тільки твердне.

З іншого боку, кров'яний пеніс збільшується в довжину та силу, коли еректильна тканина постачається кров'ю. Близько 80 відсотків усіх чоловіків мають кривавий пеніс, тому група статевих органів із плоті значно менша.

РЕФЛЕКТОРНЕ ПОРУШЕННЯ

Ти знаєш? Несподівано у вас виникає спонтанна ерекція, хоча ви взагалі не думали про секс і зараз ви не в настрої? Це майже завжди рефлекс, який може бути спричинений тертям боксерів. Автобусні та залізничні поїздки також є пригодою для багатьох чоловіків, коли сидіння сильно вібрують, що призводить до несподіваної ерекції.

СЕКСУАЛЬНЕ ПОРУШЕННЯ

Звичайно, жорсткий пеніс найбільше асоціюється із сексуальним збудженням. Якщо у вас є сексуальні фантазії, особливо приваблива людина проходить повз вас, ви дивитеся еротичний фільм або ви близько спілкуєтеся зі своїм партнером, якщо ви збуджені, ваш пеніс стає жорстким. Іноді він стоїть за однієї думки про секс, іноді йому потрібна невелика ручна стимуляція, доки він повністю не встане. Відмінності тут нормальні і нема про що турбуватися.

РАНКОВИЙ ПРАВНИК

Ти знаєш, так? Ви прокидаєтеся вранці, і ваш член твердий. Дуже дратує, особливо якщо ви хочете пописати, а це важко зробити через твердість. За статистикою, у чоловіка буває від однієї до п'яти ерекцій за ніч, які можуть тривати до 30 хвилин. Ранковий латте - один з них, який залишається з вами, коли ви прокидаєтеся. Цілком нормальний рефлекс, який нічого не говорить про ваше сексуальне збудження в даний момент.

Жорсткий пеніс через невідкладні поклики до сечовипускання

Якщо ви давно не мочилися, ваш пеніс може стати твердим, навіть якщо ви навіть не думаєте про секс. Тиск сечового міхура та зусилля придушення призводять до ерекції, що, звичайно, ускладнює похід у туалет. Тому що мочитися з напруженим пенісом просто неможливо через еректильну тканину. Тільки коли він знову став млявим, ви можете піддатися тиску.

ЖОРСТКИЙ ПЕНІС З ЗАДОВОЛЕННЯМ

Це може звучати смішно, але в деяких чоловіків виникає стояк, навіть коли вони щасливі. Екстремальні почуття можуть призвести до того, що ваш пеніс стане твердим через тригер у мозку. Це може бути подарунок на день народження, який справді знесе вам дах, але також і передчуття зустрічі з кимось дуже важливим. Якщо ваш пеніс стає твердим від сильної насолоди, дозвольте цьому. Зрештою, це просто ознака того, що він працює добре.

ПРАВДА І МІФИ ПРО ЕРЕГОВАНИЙ ПЕНІС

  • Ерекція викликається печерними тілами.
  • при тугорухомому пенісі сечовипускання неможливе або можливе насилу
  • У статевому члені є м'язи, які роблять його твердим.
  • будь-який жорсткий пеніс означає, що чоловік збуджений

Отже, ви бачите, жорсткий пеніс це проблема, яка може виникнути в багатьох ситуаціях. Якщо ваш пеніс не стає твердим, незважаючи на задоволення та сексуальну стимуляцію, у вас може бути еректильна дисфункція, яку вам слід перевірити у лікаря. Якщо ваш пеніс стає жорстким у невідповідних обставинах, дозвольте мені сказати вам, що ви не самотні - іноді це просто зводиться до цього.