+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Золотий дощ

Сексуальна практика «Золотий дощ» відноситься до галузі урофілії чи ундінізму. Будь-хто, хто з ентузіазмом ставиться до золотого дощу, має сексуальну перевагу сечі. Це можна пережити по-різному.

Декому достатньо спостерігати за тим, як хтось мочиться, а інші хочуть відчути сечу на своєму тілі. Одне можна сказати, напевно: Золотий дощ – одна з тих практик, які одних відштовхують, а інших зачаровують.

ЩО ТАКЕ ЗОЛОТИЙ ДОЩ?

Терміни «Золотий дощ», «Водні види спорту», ​​«Золоті водоспади», «Мокрі ігри», «Писання» часто належать до сексуальної практики, в якій активна частина мочиться на пасивну частину. Тут можна впливати на груди, інтимну зону або навіть на обличчя.

Через характерний колір сечі багато людей з відповідним фетишем називають її ще й «сеча». Вам не обов'язково насолоджуватися «золотим дощем» у ванній кімнаті. За допомогою латексної подушечки ви також можете виконувати практику у спальні.

5 ПИТАНЬ ПРО ЗОЛОТИЙ ДОЩ

Є кілька питань щодо секс-практики «Золотий дощ» — дамо відповіді!

УРОФІЛІЯ ЧИ КОХАННЯ ДО ЗОЛОТОГО ДОЩУ — ХВОРОБА?

Багато людей, які мають дуже специфічний фетиш, в якийсь момент задаються питанням, чи «нормальна» їхня пристрасть. Це особливо вірно, коли тригер сексуального потягу у суспільстві частково пов'язаний з огидою.

Хороша новина: поки ніхто не постраждав і ніхто не діє проти своєї волі, все гаразд.

КОЛИ ЗОЛОТИЙ ДОЩ ВИКЛИКАЄ НЕСПОКІЙСТВО?

Незважаючи ні на що, експерти попереджають, що перейдено межу можливості отримувати лише задоволення від золотого дощу. У цьому випадку пристрасть до сечі перейшла б з фетишу до одержимості. Однак така небезпека існує і у зв'язку з іншими фетишами. Поки переваги не турбують вас або вашого партнера, вам нема про що турбуватися.

ЯК ДАВНО ІСНУЄ ЗОЛОТИЙ ДОЩ?

Є деякі джерела, які показують, що в минулому багато людей з ентузіазмом ставилися до сечовипускання під час сексу. Особливо відомим прикладом цього є художник Рембрандт: він створив малюнок, що зображає дружину фермера, і Пікассо також використовував подібні мотиви у своєму мистецтві.

ЯКУ РОЛЬ ГРАЄ ЗОЛОТИЙ ДОЩ У СФЕРІ БДСМ?

Сеча, а точніше сечовипускання, також може використовуватися для прояву влади та позначення сексуальної переваги.

Таким чином, сечу можна використовувати як приниження, покарання, об'єктивацію чи нагороду. Покірна частина може бути «пісуаром», але Будинок також може контролювати, коли раб мочиться сам.

ЧИ МОЖУТЬ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНІ ІГРИ З СЕЧЕЮ?

Свіжа сеча здорової (!) людини зазвичай не викликає жодних проблем на шкірі так само здорової людини. Однак під час «золотого дощу» може статися й так, що пасивна частина випадково чи навмисне випиває сечу.

І тут у переважній більшості випадків можна дати відбій. Кількість бактерій у сечі у здорової людини настільки мала, що ніякої шкоди здоров'ю завдати не може.

Але такі захворювання , як гепатит А та інші захворювання, також можуть передаватися через сечу. Навіть якщо діагностовано інфекцію сечового міхура або регулярно приймають ліки, слід уникати орального сечовипускання. У разі сумнівів лікар може допомогти. Він може пояснити, які хвороби можуть і не можуть передаватись через сечу людини.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС ЗОЛОТОГО ДОЩУ

  • Завжди обговорюйте зі своїм партнером особливі сексуальні практики, такі як «золотий дощ».
  • Починайте повільно та підходьте до теми обережно.
  • При необхідності використовуйте поверхню, що миється.
  • Ніколи не пийте сечу людини, яка має захворювання, яка може передаватися таким шляхом.
  • Сечу людини, яка регулярно приймає певні ліки, також не можна пити.

Любов до золотого дощу щодо поширена у суспільстві, особливо у сфері БДСМ. Ми сподіваємося, що змогли дати вам кілька цікавих ідей на цю тему. Тоді пориньте, е-е, прийміть душ у своїх нових знаннях!