+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Навіщо потрібні секс-іграшки?

"Інтимні іграшки купують люди, незадоволені в сексі" - це в корені неправильна думка і зараз ми розповімо, чому це так.

Чому секс-іграшки потрібні жінкам?

По-перше, за допомогою вібратора оргазм настає набагато швидше. Часті коливання сильніше стимулюють ерогенні місця. Також вібратор допомагає зняти м'язову напругу та розслабитися.

По-друге, ви зможете дістатися точки G. Це важкодоступне місце розташоване на передній стінці піхви в 5-7 см від входу. Масажуючи точку G, ви відчуваєте сильний оргазм, часто недоступний при традиційному сексі. Вібратори для точки G мають загнуту голівку, яка впливає на ерогенне місце.

По-третє, відновлюється та підтримується жіноче здоров'я. З віком та після вагітності спостерігається ослаблення м'язів тазового дна. За допомогою вагінальних кульок та вправ Кегеля ваші м'язи стануть еластичними та здоровими, що призведе до посилення задоволення обох партнерів.

Чому секс-іграшки потрібні чоловікам?

По-перше, покращується витривалість під час сексу. Ерекційне кільце запобігає відпливу крові з ерегованого члена і збільшує тривалість статевого акту. Також кільце запобігає ранній еякуляції, роблячи її потім інтенсивнішою.

По-друге, відбувається профілактика простатиту. Для масажу простати , що розташована на глибині 5-7 см від анального входу, застосовують спеціальні аксесуари. Такі масажери не лише викликають збудження, а й сприяють циркуляції крові в органах. Це помітно покращує здоров'я та підвищує потенцію.

По-третє, мастурбація підтримує сексуальне здоров'я чоловіків. Організму необхідне постійне оновлення, а мастурбація сприяє припливу крові та виробленню тестостерону. Таким чином, чоловік може не лише розслабитись, а й підвищити витривалість.

Чому секс-іграшки потрібні парам?

По-перше, партнери стають ближчими один до одного. Завдяки прелюдії партнери відчувають фізичну та духовну гармонію. Чим довші попередні ласки, тим сильнішим буде збудження. За допомогою інтимних іграшок прелюдія стане набагато цікавішою.

По-друге, заняття сексом стають комфортнішими. Спеціальні підтримуючі пристрої допомагають використовувати різні пози. Ви зможете експериментувати та насолоджуватися один одним, не відчуваючи дискомфорту.

По-третє, за допомогою секс-іграшок одночасний оргазм – реальність. Жінкам необхідна довга прелюдія, тоді як чоловіки досягають оргазм набагато швидше. Інтимні аксесуари допомагають стримувати еякуляцію та посилювати збудження партнерки.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.