+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Які бувають лубриканти та гелі для сексу?

Величезний асортимент нашого магазину дозволить підібрати саме те, що вам потрібно для того чи іншого випадку. Купуючи лубрикант, ви повинні точно визначити для себе, з якою метою його використовуватимете. А для цього необхідно розібратися, які лубриканти існують і як правильно вибрати їх для досягнення найвищого ступеня сексуальної насолоди. Ми допоможемо вам отримати незабутнє задоволення та зберегти ваше здоров'я.

Існує три основи , з яких складаються всі лубриканта, - водна , жирова та силіконова.

Найпоширенішою серед усіх трьох основ можна виділити водну основу , оскільки вона є найбільш універсальною для всіх видів сексу. Серед її плюсів також можна виділити те, що вона легко змивається водою, не залишає жирних та липких слідів на одязі, що дозволяє брати її з собою та використовувати у найнезвичайніших та несподіваних місцях. Водна основа відмінно поєднується з латексними виробами, при використанні не руйнує цілісність презервативів та іграшок із латексу. Також вона має найближчу консистенцію до натуральних вагінальних виділень, що створює максимально реалістичний ефект. Чим вища якість лубриканта, тим більше вона зберігає ковзний ефект, що дозволяє не витрачати час на змащування інтимних зон повторно прямо під час сексу.

лубрикант на жировій або олійній основі виготовляється з натуральних компонентів, найчастіше з рослинного жиру. Застосування цього лубриканта під час сексу з використанням презервативу не допускається, оскільки воно руйнує цілісність латексу, що призводить до витончення його матеріалу та непридатності. Основним позитивним фактором лубриканта на жировій основі є його густа консистенція. Завдяки цьому лубрикант довше зберігає свої змащувальні якості, що робить його чудовим вибором при еротичному масажі, а також при мастурбації.

Силіконове лубрикант є аналогом лубриканта на водній основі, тільки більш сучасним варіантом. Тут вода замінена силікон різної концентрації. Інші інгредієнти, як правило, залишаються незмінними. Вона довше зберігає свої ковзні властивості, ніж лубрикант на водній основі, відмінно поєднується з безліччю іграшок, що робить її практично незамінним помічником у сексуальних іграх. Лубрикант на основі силікону підходить для всіх видів сексу, дає можливість забезпечити неймовірно ніжне та гладке проникнення як при анальному, так і при класичному вагінальному сексі. Є можливість використовувати її під час водних процедур, при сексі чи мастурбації у душі та басейні.

Крім класифікації за основою, з якої складаються всі лубриканти , вони також поділяються за своїм функціональним призначенням . В основному, такі властивості мають лубриканта на водній основі.

Ароматизовані гелі та лубриканта здатні внести у ваше сексуальне життя нотку ніжних та збуджуючих запахів та смаків. Ви зможете насолоджуватися оральним сексом, відчуваючи на своїх губах приємний ягідний, шоколадний або якийсь інший смак, який відкриє вам абсолютно нові сторони цього блаженства. Мінусом є те, що практично всі ароматизовані лубриканта протипоказані людям із позитивними алергічними реакціями.

Лубриканти з антибактеріальним ефектом дозволять вам не тільки отримувати задоволення від ніжного проникнення члена у піхву, але також подбати про своє здоров'я, не допустити розвитку захворювань, що передаються статевим шляхом, зменшити кількість шкідливих бактерій. Добре підійдуть для анальних розваг, проте, не виключають захисту на всі 100%. Лікарі при анальному сексі рекомендують скористатися презервативом. Ідеально підходять для тих, хто має множину випадкових статевих зв'язків.

Гелі, що збільшують почуття збудження та спрагу сексу. У дівчат такі лубриканта сприяють припливу крові до статевих органів, що стимулює рясну появу природних виділень. У чоловіків зміцнює ерекцію.

лубрикант для забезпечення додаткової контрацепції – дозволяє уникнути незапланованої вагітності, якщо презерватив порветься.

Зігрівальні лубриканти містять у своєму складі перець, корицю та безліч інших компонентів, які зігрівають статеві органи обох партнерів. Це забезпечує додатковий приплив крові, посилює відчуття при сексі та дозволяє випробувати нові, раніше не відомі відчуття.

Спеціалізовані лубриканти для чоловіків та жінок. У чоловіків основним завданням таких лубрикантів є збільшення припливу крові до геніталій, що дає відмінну можливість уявити свій член у максимальному розмірі. А щодо дівчат, то тут важливу роль у складі лубриканта є екстракт кори дуба. Завдяки його властивостям відбувається звуження піхви, що дає можливість, як жінці, так і чоловікові, зазнати неймовірних відчуттів при введенні члена. Такі лубриканта набули величезної популярності серед жінок після пологів.

По області застосування всі лубриканти поділяються на три види – для вагінального сексу, для анального сексу та орального сексу .

Для вагінального сексу лубриканта використовуються з метою зволоження статевих органів обох партнерів та для забезпечення кращого проникнення статевого члена у піхву. Також застосовуються при мастурбації.

Лубриканти для анального сексу мають заспокійливий ефект і дозволяють розслабити м'язи для комфортного проникнення. Мають у своєму складі знеболювальні компоненти.

Для орального сексу лубриканта застосовуються з метою збільшення чутливості статевих органів. Мають у своєму складі компоненти, що імітують смак та запах різних фруктів.