+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вібратор для точки G

Вібратор для точки G був розроблений, щоб унеможливити можливе: він повинен допомогти вам цілеспрямовано стимулювати точку G. Але наскільки ефективні продукти на практиці, якщо про наявність точки G досі сперечаються? Чи є у вібраторів точки G якесь призначення чи насправді це не що інше, як класичний вібратор іншої форми? Ми гарантуємо ясність!

ВІБРАТОР ДЛЯ ТОЧКИ G – ЩО ЦЕ НА САМІЙ СПРАВІ?

Стимулювати точку G вібратором не завжди легко, принаймні якщо це класична модель. Якщо ви коли-небудь тримали вібратор у руці, ви знаєте, що він зазвичай має пряму форму. Тут складно дістатися точки G і провести цілеспрямовану стимуляцію. Вібратор для точки G, який відрізняється своєю формою, покликаний допомогти.

Типовий вібратор для точки G має вигнутий кінчик, тому що точка G розташована у верхній частині піхви, і ви можете дістатися туди, тільки якщо, наприклад, зігніть пальці або скористаєтеся вібратором для точки G. Форма гарантує, що вам легше дістатися до гарячої точки.

Крім того, багато вібраторів для точки G мають додаткове підвищення, призначене для стимуляції клітора. Вібратор для точки G слід відрізняти від вібратора-кролика, який має пряму форму, але має додаткову ручку або вухо, що стимулює клітор. Незалежно від того, з кліторальним стимулятором або без нього, якщо вам подобається торкатися області точки G, вібратор точки G - хороша іграшка для вас.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ СМАЗКУ

З усіма типами секс-іграшок, але особливо з вібратором точки G, слід використовувати смзку. Причина цього в тому, що вони часто виготовляються із силікону. Це робить вібратори бархатисто-м'якими, але вони добре ковзають лише тоді, коли вони мокрі. Важливо: вам знадобиться смазка на водній основі, щоб не пошкодити структуру поверхні вібратора точки G!

АКУРАТНО ВСТАВТЕ

Точка G у кожної жінки різна. Деякі досі сперечаються про його існування, але якщо ви відчуваєте, що вам подобається внутрішня стимуляція, наукові думки мають другорядне значення. Якщо ви ще не виявили свою точку G, вам слід почати обережно використовувати вібратор для точки G. Не вставляйте його відразу повністю, а повільно намацуйте найчутливіше місце.

ЗІГНУТИЙ КІНЧИК НАПРЯМЛЕНИЙ ВГОРУ

Форма вібратора точки G адаптована до анатомії. Оскільки ваша точка G знаходиться на верхній стороні піхви, вигнута частина вібратора повинна бути спрямована вгору. Таким чином, він досягає точки задоволення і може призвести до інтенсивної стимуляції за допомогою вібрацій. Теоретично можна, звичайно, використовувати вібратор і навпаки, але бажаного ефекту досягти не вдасться.

ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОВНУ ЗАРЯДКУ

Коли справа доходить до вібраторів для точки G, ви можете вибирати між моделями з батарейним живленням і моделями, які працюють від батареї, що перезаряджається. Останні на практиці зазвичай сильніші, але їх необхідно перезаряджати приблизно через 2 години використання. Щоб ви могли повною мірою насолодитися своїм задоволенням, завжди слід пам'ятати про запасні батареї або переконатися, що ваша іграшка повністю заряджена перед використанням.

Ретельна гігієнічна очистка

Гігієна відіграє важливу роль: ретельно очищаючи вібратор після використання, ви можете бути впевнені, що ваш вібратор залишиться чистим. У вас також є можливість використовувати очищуючий засіб для іграшок, щоб продезінфікувати їх і захистити чутливу поверхню вібратора точки G.

  • Завжди використовуйте мастило на водній основі.
  • Повільно відчуйте свій шлях та з'ясуйте, що вам подобається.
  • Не кладіть вібратор для точки G у ящик неочищеним.
  • Не забудьте зарядити секс-іграшку або придбати запасні батарейки.

Вібратор для точки G - це секс-іграшка, яка допоможе вам знайти точку G і випробувати вагінальний оргазм. Звичайно, ви також можете використовувати вібруючу паличку задоволення поза піхвою та стимулювати нею клітор, соски та інші ерогенні зони. Просто спробуйте трохи та з'ясуйте, що вам подобається.