+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальна розтяжка

Анальний секс може бути дуже приємним заняттям: в анусі є безліч нервових закінчень, які хочуть, щоб їх побалували, а стимуляція простати також може забезпечити особливо інтенсивні оргазми . Щоб зробити це по-справжньому позитивним досвідом для всіх учасників, вам слід приділити трохи часу для підготовки у вигляді анальної розтяжки. Зараз ми розповімо вам, як це працює найкраще, і чому цей препарат може стати дуже гарячим!

ЩО ТАКЕ АНАЛЬНА РОЗТЯЖКА?

Анальний секс більше не є табуйованою темою, як раніше, і тепер є частиною повноцінного сексуального життя для багатьох пар. Тим не менш, є багато людей, які мали неприємний досвід анального сексу, тому що вони не були до нього належним чином підготовлені. Якщо анус не розтягнути заздалегідь, проникнення статевого члена буде надзвичайно утруднене і може заподіяти біль. У найгіршому випадку у задньому проході можуть утворитися навіть невеликі розриви.

ЧОМУ ПОТРІБНО РОЗТЯГУВАТИ АНУС ПЕРЕД АНАЛЬНИМ СЕКСОМ?

Для початку невеликий урок біології: дуже важливо, щоб сфінктер завжди був красивим і напруженим, інакше в найнесподіваніші моменти будуть неприємні (коричневі) сюрпризи. Щоб цього не сталося, сфінктер завжди перебуває під напругою. Це, звичайно, добре само по собі, але є перешкодою при анальному сексі.

Якщо ви хочете випробувати захоплюючий анальний секс, спочатку необхідно розслабити сфінктер і розтягнути анус відповідним чином. Анальну розтяжку можна виконувати пальцями або за допомогою допоміжних засобів, таких як анальна пробка. Заплануйте на це близько 10-15 хвилин та в ідеалі використовуйте анальну розтяжку в прелюдії. Наприклад, ви можете використовувати анальну пробку з вібрацією, яка змусить вас працювати на повній швидкості під час розтяжки.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Існують також медичні причини, що вимагають анального розширення, наприклад анальна тріщина, яка може бути дуже болючою.

ПРАВИЛЬНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ АНАЛЬНОЇ РОЗТЯЖКИ

Перш за все, ви повинні усвідомлювати, що йдеться не про максимальне розтягнення ануса, а про те, щоб якнайкраще підготуватися до анального сексу. Межі анального розтягування також визначаються природою та анатомією, часто воно закінчується лише на трьох сантиметрах. Але є й люди, які добре справляються з 15-сантиметровою анальною пробкою.

Пробка - одна з найпопулярніших і найкращих анальних іграшок, коли справа доходить до анальної розтяжки. Для новачків існують моделі надування, що допускають поступове збільшення. Нарешті, в аптеці можна придбати навіть спеціальні анальні розширювачі, які насправді призначені для медичних цілей.

ПОРАДИ ПО АНАЛЬНІЙ РОЗТЯЖЦІ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

  • Якщо ви хочете спробувати анальну розтяжку, вам слід забезпечити невимушену та приємну атмосферу.
  • Обов'язково приготуйте мастило, тому що анальну розтяжку в жодному разі не можна робити без смазки.
  • Перш ніж почати використовувати секс-іграшки, вам слід спочатку спробувати анальну розтяжку пальцями, тому що це дає вам більше контролю.
  • Найкраще займатися кілька разів на тиждень, і незабаром ви помітите прогрес.

ВАМ ОБОВ'ЯЗКО СЛІД УНИКАТИ ЦЬОГО ПРИ АНАЛЬНІЙ РОЗТЯЖЦІ!

  • Жодного примусового введення пальців чи секс-іграшок!
  • Жодного використання предметів повсякденного побуту – використовуйте лише спеціальні анальні іграшки!
  • Ніколи не робіть анальну розтяжку без анальної смазки!

Анальна розтяжка хороша, а іноді і необхідна підготовка до анального сексу. І найголовніше: це не обов'язково має бути обов'язковий захід, але за наявності співчуття та правильних іграшок він справді може бути дуже сексуальним!