+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Стимуляція простати – знайди точку p!

Чи знаєте ви, що чоловіки також мають точку G, частину тіла, яка надзвичайно чутлива до стимуляції? Ні? Тоді саме час дізнатися про це! Ми хотіли б пояснити вам, який ефект може мати стимуляція простати та з чого почати.

СТИМУЛЯЦІЯ ПРОСТАТИ: ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Стимуляція простати - це в першу чергу сексуальний різновид, який підходить тільки чоловікам. Вибачте дівчата, просто немає простати. Але тема цікава для вас, адже, можливо, ви хотіли б побалувати свого коханого в його гарячому місці.

А тепер трохи сірої теорії. Ваша простата є частиною ваших статевих органів, яку називають точкою P або точкою G у чоловіків, і вона є надзвичайно чутливою.

Коли простата спеціально стимулюється, вона може викликати досить сильне сексуальне збудження. Простата містить безліч нервових закінчень, які надзвичайно чутливі до стимуляції секс-іграшкою чи пальцями та можуть збільшити ваше задоволення. Ніхто не може обіцяти вам, що ви досягнете оргазму, просто масажуючи точку P, але це безперечно можливо.

5 ПОРАД ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ СТИМУЛЯЦІЇ ПРОСТАТИ

#1: В ОДИННОМУ РЕЖИМІ З ПРАВИЛЬНОЇ Іграшкою

Чи хотіли б ви самі спробувати стимуляцію простати під час мастурбації? Тоді секс-іграшка – найкращий вибір для вас. Існують спеціальні анальні іграшки та вібратори для простати, які мають відповідну форму та ідеально підходять для стимуляції простати. Ці маленькі друзі швидко знайдуть вашу точку P та подарують вам інтенсивні відчуття. Важливо: ніколи не намагайтеся стимулювати простату предметами домашнього вжитку! Завжди використовуйте лише призначені для цього анальні іграшки з широкою основою, які не завдадуть вам шкоди і не можуть зникнути назавжди.  

#2: ПОГОВОРИТЕ ЗІ СВОЇМ ПАРТНЕРОМ ЗАРАНІШЕ

Ви хочете разом зайнятися стимуляцією простати і заглибитися в глибини ануса? Тоді треба спочатку поговорити про те, що насправді можливо. Часто є певні заборони та страхи, і важливо, щоб ви знали, де лежать обмеження вашого партнера.

#3: СПОЧАТКУ СТИМУЛЮЙТЕ ПРОСТАТУ ЗОВНІ

Ви можете стимулювати простату ззовні, або на собі, або на своєму партнері. Для цього ви масажуєте область між яєчками та анусом, так звану промежину. Невеликим тиском та круговими рухами ви можете побічно стимулювати його простату, не засовуючи палець йому в дупу.

#4: ДОБРА ПІДГОТОВКА — ЦЕ ГОЛОВНЕ І ГОЛОВНЕ

Перш ніж приступити до спокусливого масажу простати, слід до нього підготуватися. Як активна частина важливо, щоб ваші пальці були чистими і щоб у вас не було довгих нігтів. В іншому випадку можна пошкодити слизову оболонку його кишечника і може виникнути кровотеча. Як пасивна частина, відвідування туалету заздалегідь і, можливо, також анальний душ надзвичайно корисні, щоб зробити шлях на щастя прохідним.

#5: ЗАВЖДИ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЗМАЗКУ!

Незалежно від того, чи пробуєте ви це самі або присвячуєте себе своєму партнеру, масаж простати неможливий без анального лубриканту. Анус не промокає сам собою, яким би сильним не було ваше сексуальне збудження. Так що не тільки ваш вхід, але і секс-іграшка або палець повинні бути змащені смазкою, щоб полегшити проникнення.

КОНТРОЛЬНИЙ СПИСОК СТИМУЛЯЦІЇ ПРОСТАТИ

  • Рухайтеся повільно та насолоджуйтесь повною релаксацією.
  • Залишіть достатньо часу та спочатку простимулюйте анус
  • Використовуйте багато лубриканту
  • При використанні секс-іграшок використовуйте лише спеціальні анальні іграшки, які підходять для стимуляції простати.

Нарешті слід сказати: є ще деякі натурали, які відмахуються від ідеї стимуляції простати. Але кожен може розважитися, і якщо ви не зробите цього з сорому, ви можете прогаяти величезне задоволення!