+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке анал

Що насправді означає анал? Коли ви говорите про секс, у вас швидко виникає відчуття, що вам потрібно знову дістати з коробки цей запилений латинський словник... Щоб ви були добре підготовлені до всіх можливостей, ми збираємося пояснити вам сьогодні, що знати про термін анальний!

ЩО ЗНАЧИТЬ АНАЛ?

Слово "анальний" походить від латинського слова "анус" - це означає відкриття нашого кишечника назовні, також зване анусом німецькою. При розмові на медичну тематику іноді вживається слово «ректальний» як альтернатива анальному, хоча це й не зовсім правильно анатомічно: пряма кишка — це так звана пряма кишка, яка розташовується над анусом і є своєрідним... тимчасовим сховищем для залишків їжі.

Коли справа доходить до сексу, анальний зазвичай означає анальний секс із проникненням, тобто просто одна людина вставляє свій пеніс у задній прохід іншого.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Перш ніж ми пояснимо вам, що ви можете робити анально під час сексу, ми наведемо вам дивний анальний факт із тваринного світу: у хребетних анус використовується для спорожнення кишечника, але у багатьох безхребетних є й інші анальні функції. Бабки, наприклад, можуть дихати заднім проходом. У твоїх дихальних шляхах обов'язково дме свіжий вітерець.

Які анальні різновиди існують у сексі?

Що саме означає анал, коли ми говоримо про секс? Ну, є кілька речей:

 • Анальний секс або анальний статевий акт - це те, що в розмовній мові означає здебільшого. Один говорить про активний і пасивний анальний секс: пасивна частина анально проникає, активна частина вставляє свій пеніс в задній прохід.
 • Анілінгус або риммінг - так називають поєднання анального та орального сексу: анус людини балується ротом.
 • До цих пір існує помилка, що анальне задоволення призначене тільки для гетеросексуальних жінок та геїв, але воно поступово змінюється. Багатьом чоловікам зараз подобається пеггінг, коли їхня партнерка анально ублажує їх страпоном або дилдо.
 • Передміхурову залозу - так звану точку P як аналог точки G - також можна стимулювати анально. Під час масажу простати один партнер проникає пальцями в анус іншого і ніжно натискає на анальну гарячу точку.
 • Найчастіше практикованим анальним різновидом є стимуляція заднього виходу пальцями та іграшками: близько половини німецьких пар регулярно включають анальну область у заняття любов'ю. Анус ніжно погладжують, масажують зовні або балують анальними пробками.

Тож відповідь на запитання «Що таке анал?» насправді має бути: Багато!

АНАЛЬНИЙ СЕКС: НА ЩО Слід ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

Якщо тепер вам стало цікаво і ви хочете перенести свої заняття коханням (або свої сольні моменти) на Гранд-канал, вам слід подумати про кілька речей .У нас є для вас невеликий анальний контрольний список :

 • Перед анальним сексом і будь-якою анальною дією найважливіше спілкування. Заздалегідь поговоріть зі своїм партнером про бажання спробувати анальний секс чи іншу анальну практику. Ви ніколи не повинні (повторюємо: НІКОЛИ) просто не засовувати пальці, пеніс або іграшку в анус іншої людини, якщо ви точно не знаєте, що вона теж цього хоче!
 • Розслабтеся і не поспішайте: незалежно від того, яку практику анального сексу ви хочете спробувати – ви не повинні (дозволяти собі) зазнавати тиску. У гіршому випадку вас скрутить судома, що зробить процес вкрай незручним. Ось чому ви завжди повинні розслаблятися і давати своєму анусу час, необхідний для того, щоб він відкрився.
  А також як активна частина анального сексу завжди пам'ятайте: не поспішайте і акуратно проникайте через чорний хід!
 • Використовує багато смазки для анального сексу ! На відміну від піхви, анус не виробляє власного мастила, тому вам слід протягнути йому щедру руку допомоги.
 • Використовуйте презервативи: навіть якщо ви не можете завагітніти анально,сперма не може загубитися. Крім того, при анальному статевому акті в тканинах можуть швидко утворитися невеликі розриви, тому ви ризикуєте заразитися венеричними захворюваннями.
 • Очистіть анус заздалегідь: Так, ви всі, напевно, знаєте, для чого ви використовуєте свій анус, і для багатьох людей це не особливо сексуально. Так що завжди добре їж овочі і краще йди у тихе місце перед анальними іграми. Попередній анальний душ з анальним ополіскувачем також можливий, але безперечно не обов'язковий.
  Якщо ви хочете спробувати аналінгус, вам також слід трохи почистити задні двері зовні - якщо ви сумніваєтеся, ви також можете використовувати ганчірки для облизування.
 • Якщо ви хочете проникнути пальцями в анус, ваші руки мають бути чистими, а нігті підстриженими!
 • Включайте в анальні заняття любов'ю тільки спеціальні іграшки: анальні іграшки мають широку підставу, щоб вони не зникли в темній дірці, щоб їх більше ніколи не бачили.
 • Ніколи не перемикайтеся з анального сексу на вагінальний просто так! В анусі є деякі бактерії, які там повинні залишатися! Обов'язково знімати (або міняти) презерватив при переході із заднього на передній – навпаки, міняти презерватив не обов'язково.
 • Як жінка, чи чули ви повідомлення про анальні оргазми і хотіли б ви випробувати цей досвід? Не зазнайте тиску: якщо ви не можете отримати анальний оргазм, це не кінець світу, тому що більшості жінок для досягнення оргазму потрібна додаткова стимуляція клітора. Проте анальне задоволення може бути гарячим доповненням до інших видів ігор.