+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Ананасовий сік та сперма

Ананасовий сік та спермаЯК ПРОДУКТИ ЗМІНЮЮТЬ СМАК СПЕРМИ

Плюнути або ковтати - ось питання, яке часто виникає, коли йдеться про поведінку після мінету . Якщо вірити опитуванням, лише близько половини жінок готові ковтати чоловічий еякулят після мінету.

На питання, що заважає їм ковтати, ви отримаєте різні відповіді. Крім іншого, вказаний і смак рідини, до якого багатьом доводиться звикати. Якщо це справді єдина причина, можливо, навіть є вирішення цієї проблеми.

Ви напевно чули або читали, що ананасовий сік впливає на сперму і робить її солодшою. На перший погляд цей міф звучить трохи дивно та кумедно. Чи може ананасовий сік справді покращити смак еякуляту? Чи надають продукти фундаментальний вплив на смак сперми? Насправді, схоже, існують певні зв'язки, які не можна зразу відкидати з рахунків.

КОЖНИЙ СПЕРМАТОЗОЇД МАЄ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ АРОМАТ

Насамперед слід з'ясувати, який насправді смак сперми у природі. Аромат найкраще можна охарактеризувати як трохи горіховий, солоний і трохи молочний. Ви повинні знати, що не всі сперматозоїди однакові, тому що смак може змінюватись від чоловіка до чоловіка. Він складається з секретів насіннєвих бульбашок та простати, а також містить фруктозу та цинк.

Консистенція також може суттєво змінюватись в залежності від часу доби. Оскільки в ранковому еякуляті міститься більша кількість сперматозоїдів, він також товщий. Якщо ви займетесь сексом увечері, ви помітите, що він став набагато тоншим. Повертаючись до смаку сперми: те, що їсть чоловік, дійсно може вплинути на нього. Це може змінюватись як у позитивну, так і в негативну сторону, залежно від того, що було раніше у меню.

Ананасовий сік підсолоджує сперму

АНАНАСОВИЙ СІК ПІДСЛУГОВУЄ СПЕРМУ

Як було б приємно багатьом жінкам, якби сперма була солодша на смак. Звичайно, багато хто хотів би зробити мінет і, можливо, навіть проковтнути сперму. Це, безумовно, мрія багатьох чоловіків, і тому до цього безперечно варто прагнути. Тож як щодо ананаса?

Однак причиною цього є не сам ананас, а фруктоза, що міститься в плоді. Тому, якщо ви хочете досягти такого ж ефекту, ваш партнер може їсти й інші фрукти. Наприклад, він також міг би покластися на яблука, полуницю, ківі, дині, манго та інші. Але є і погані новини: щоб відбулася зміна смаку, вам потрібно випити багато ананасового соку. Вашому партнеру доведеться випити щонайменше 1,5-2 літрів ананасового соку, інакше ви не помітите жодної різниці.

ЯКІ ПРОДУКТИ ЗМІНЮЮТЬ СМАК СПЕРМИ?

Це не обов'язково має бути хвалений ананасовий сік; Деякі спеції також можуть позитивно вплинути на смак. Найчастіше це стосується м'яти перцевої, кардамону та кориці. З іншого боку, деякі інгредієнти в меню також негативно впливають. Цибуля та часник містять багато сірки, яка надає спермі досить неприємний запах. Однак еякулят стає гірким, якщо вживати багато кави чи алкоголю. Солоний смак посилюється, якщо ви любите їсти сир.

Ананасовий сік корисний для здоров'я та може позитивно вплинути на смак сперми. Однак вам доведеться пити дуже велику кількість, щоб ваш партнер теж міг помітити цей ефект. З іншого боку, є продукти з негативним ефектом, такі як часник та цибуля, від яких краще відмовитись перед наступним мінетом.