+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Мінет

Якщо ви запитаєте чоловіків про їхні сексуальні уподобання, однією з відповідей, яку ви часто знайдете, буде мінет, також відомий у просторіччі як «мінет». По суті, і те й інше спантеличує, адже й не дуєш, але про це пізніше. Ні для кого не секрет, що багатьом чоловікам подобається ідея мінету, тому що це означає, що вони можуть по-справжньому побалувати себе, розслабитися та розслабитися.

Якщо ви хочете подарувати чоловікові незабутні враження під час мінету, ви можете наслідувати кілька хитрощів.

Однак деякі люди часто не впевнені, чи вміють вони взагалі робити мінет. Отже, хороша новина: іноді для видування потрібно трохи практики. Тому ми розповімо вам, що важливо та як ви можете зробити свого партнера щасливим.

ЩО ЗНАЧИТЬ «ЗРОБИТИ МІНЕТ»?

Правильний термін для позначення мінету - феляція, але найчастіше йдеться про мінет. У цій сексуальній практиці ви берете пеніс партнера в рот і стимулюєте його за допомогою губ та язика. Якщо вставити пеніс дуже глибоко, майже в горло, це ще називають " глибока ковтка " або "горловий мінет ".

Мінет часто використовується як інтимна прелюдія, щоб по-справжньому завести чоловіка. Але іноді мінети призводить до  оргазму ; ковтати потім еякулят чи ні — справа смаку, а чи не обов'язково.

Ви, напевно, вже задавалися питанням, яке відношення оральне задоволення чоловіка має до мінету? Тому що насправді ти маєш більше шансів посмоктати його пеніс. Спочатку оральний секс для чоловіків англійською називався «Blow Job», що в перекладі з німецької означає щось на зразок «робота там внизу». Згодом із цього з'явився термін «мінет».

Існує також теорія зі США, де повії любили говорити «Я тебе відсмоктую», що можна було б перекласти як «Я послаблю твій тиск». Відповідно, мінет буде варіацією слова "blowoff".

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Опитування показало, що близько 85 відсотків жінок балують свого партнера, роблячи йому мінет. Тільки близько половини з них вважають за краще потім ковтати сперму.

Ось як можна зробити мінет

Жоден майстер ще не падав із небес, і практика веде до досконалості. Ці два правила також застосовні, якщо ви хочете зробити йому мінет. Незалежно від того, чи хочете ви включити мінет у свою прелюдію чи хочете довести за його допомогою партнера до оргазму, наступні поради змусять його запам'ятати це надовго.

#1 ВИКОРИСТОВУЙТЕ СВОЇ РУКИ, ЩОБ ДОПОМОГТИ

Навіть якщо це оральний секс, більшість чоловіків у той же час цінують використання своїх рук. Ви можете використовувати його, щоб м'яко розминати його яєчка, одночасно дмухаючи, і злегка стимулювати його анус пальцями. Мінет стає особливо інтенсивним, коли ви ковзаєте однією рукою вгору і вниз по члену синхронно з рухами рота. Ви також можете використовувати його сміливо: деяким чоловікам подобається певний тиск, щоб стимули справді чинили.

#2 НЕХАЙ ЦЕ БУДЕ ВЕСЕЛО

В одному чоловіки теж сходяться: при мінеті може бути волого. Чим більше слини, тим краще рот та губи ковзають по пенісу. Ви також можете варіювати тиск губ, що робить мінет ще більш різноманітним.

#3 ПОВІЛЬНО ЗБІЛЬШУЙТЕ ТЕМП

Важливим моментом є також оптимальний темп, адже лише тоді можна зберегти ерекцію. Спочатку трохи пограйте язиком, нехай він кружляє навколо головки і проводить їм вгору і вниз членом. Якщо хочете, ви можете побалувати його яйця ротом. Починайте повільно, потім поступово збільшуйте темп. Якщо ви відчуваєте сильне хвилювання, зробіть невелику перерву на чотири-п'ять секунд.

#4 БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З ЗУБАМИ!

Ви можете схопити рукою трохи сильніше, але пеніс чуйно реагує на ваші зуби. Якщо сморкання стане болючим, це швидко стане помітним у міру провисання статевого члена. Ось чому вам потрібно трохи обхопити їх губами, щоб створити своєрідну подушечку. Відкушувати його найкращий шматок теж категорично заборонено!

#5 ПОКАЖІТЬ ЗАВЗЯТТЯ

Для багатьох чоловіків кращий мінет не принесе великого задоволення, якщо він не приносить вам задоволення. Так що, якщо ви робите мінет тільки для того, щоб зробити йому задоволення, він обов'язково це помітить. Ваш партнер хоче відчувати, що це вас теж хвилює і що вам не потрібно змушувати себе це робити. Тому продовжуйте дивитися йому у вічі, поки дме.

#6 СПІЛКУВАННЯ – ЦЕ КЛЮЧ ДО УСПІХУ

Мінет – справа дуже інтимна і має ґрунтуватися на абсолютній довірі. Тому про деякі речі обов'язково слід домовитись заздалегідь. Щоб уникнути блювоти, має бути ясно, наскільки глибоко може проникнути пеніс. Вам також доведеться прийняти це, якщо ви не хочете проковтнути сперму.

Якщо ви захочете зробити своєму партнерові мінет, він обов'язково буде радий цьому. Але завжди пам'ятайте, що ви маєте право голосу в тому, як далеко може зайти мінет. Тільки якщо вам подобається робити мінет і робити тільки те, що ви хочете, феляція принесе задоволення вам обом. І ми обіцяємо, що те, що тут звучить так теоретично, на практиці виявляється набагато цікавішим.