+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Аутофеляція

КОЛИ ЧОЛОВІК РОБИТЬ СОБІ МІНЕТ

Аутофеляція… це химерний термін для позначення мінету на чотирьох колесах? Не турбуйтеся, якщо цей термін для вас нічого не означає, тому що ця сексуальна практика насправді досить незвичайна. Це можуть практикувати лише дуже небагато людей, хоча більшість людей, ймовірно, вже пробували це один чи два рази... добре, ми не хочемо мучити вас далі, ми пояснимо вам, що таке аутофеляція.

ЩО ТАКЕ АУТОФЕЛЛЯЦІЯ?

Аутофеляція - це не що інше, як оральний секс, який чоловік виконує над собою. Так що по суті це мине заради мастурбації. Хм, звучить складно? Насправді, це так. Якою б привабливою не була ця ідея, небагато чоловіків здатні на неї. Це тому, що повинні бути виконані певні фізичні вимоги, тому що вам потрібно якимось чином дістатися пеніса ротом. Зазвичай людині недостатньо бути дуже гнучкою та спритною. Щоб це сталося, пеніс також має бути пристойною довжиною, а тулуб має бути досить коротким.

У 90-ті роки пройшла чутка, що музикантові Меріліну Менсону з цією метою видалили ребро - що є повною нісенітницею. У будь-якому випадку, ця ідея аутофеляції не є сучасною, оскільки в минулому навіть богів зображували ваш пеніс, що смокчуть. Подібні сцени відомі навіть із середньовічної літератури. У 70-х і 80-х роках було кілька порноакторів, які хвалилися цією здатністю.

#ВАЖЛИВО ПАМ'ЯТАТИ:

Якщо ви дійсно хочете спробувати аутофеляцію, вам доведеться довго практикуватися, щоб створити для цього оптимальні умови. Навіть у цьому випадку немає жодної гарантії, що спроба виявиться успішною.

ПРАКТИКА ВЕДЕ ДО ВДОСКОНАЛЕННЯ: ПІДГОТОВКА ДО АУТОФЕЛЛЯЦІЇ!

Жоден майстер ще не падав з небес, і при аутофеляції ймовірно, що навіть найкраще тренування не приведе до бажаного результату. Можливо, ви все ще хочете спробувати? Тоді вам потрібно підготуватися до більш тривалого етапу підготовки. Практика – це головне та головне, тому що навряд чи знайдеться чоловік, який зможе одразу дотягтися ротом до свого пеніса .

Перш за все, ваш хребет повинен стати гнучкішим, чого цілком можна досягти за допомогою йоги. Є кілька поз, які ідеально підходять для цього, наприклад, кобра або собака мордою вниз. Вам точно доведеться тренуватися кілька разів на тиждень, тому що тільки так ваші сухожилля і м'язи зможуть досить розтягнутися.

Приблизно за три години до експерименту вам слід перестати їсти і пити небагато, інакше у вас можуть виникнути біль у шлунку. Перед аутофеляцією обов'язково слід не забути розім'ятися і розтягнутися.

КРАЩІ ПОЗИЦІЇ ДЛЯ АУТОФЕЛЛЯЦІЇ

Якщо ви хочете спробувати аутофеляцію, вам слід вибрати положення, в якому ви можете якомога легше дотягнутися до статевого члена ротом. Більшість чоловіків роблять це, лежачи на спині, тому що тоді можна використати силу важкості. Підніміть ноги та стегна, завівши ноги за голову якнайдалі. У кращому випадку ваш пеніс тепер знаходиться прямо над головою, і ви зможете торкнутися губами.

Аутофеляція набагато важче проводитися стоячи. Вам потрібно спробувати, чи ви можете нахилитися вперед, щоб дотягнутися до пеніса. Іншим варіантом буде становище сидячи.

Вам здається, що все це занадто стомлююче, щоб просто мастурбувати ? Тоді дотримуйтеся руки або спробуйте для різноманітності мастурбатор - і натомість насолоджуйтесь мінетом, кохаючись на двох.