+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

БДСМ для початківців. Поради для легкого старту.

БДСМ для початківців Поради для легкого стартуБатоги, побиття та підпорядкування вас збуджують? Ваш партнер захоплюється садомазохізмом, і ви теж хочете спробувати? Або вас цікавить тема БДСМ, але ви не знаєте, з чого почати? Це не проблема, тому що ми дуже обережно пояснимо вам, як працює БДСМ і як можна розпочати.

Як працює БДСМ для новачків

БДСМ – це велика сфера, що пропонує безліч видів ігор для бажаючих. Важливо попередньо ознайомитись із темою. Хороший словник БДСМ поінформує про найбільш поширені терміни і допоможе зрозуміти, що таке БДСМ. До речі: Абревіатура прийшла з англійської мови і розшифровується як « Бондаж та дисципліна, Домінування та підпорядкування, Садизм та Мазохізм».

БДСМ – це прояв влади, підпорядкування та поєднання задоволення та болю. Будь-хто, хто захоплюється цією темою, має з'ясувати для себе, як він хоче жити в БДСМ. Ви більш домінуючий чи покірний ? А чим саме ти захоплюєшся? Хтось, хто вже має досвід у БДСМ, захоче заздалегідь обговорити з вами саме ці питання.

#НЕБЕЗПЕЧНО!

Якщо ви хочете спробувати БДСМ з недосвідченою людиною, наприклад, з вашим партнером, вам слід заздалегідь прочитати цю тему.

БДСМ для початківців – ідеї для початку

№1: ПОВ'ЯЗКА НА ОЧІ

Почати особливо легко, якщо покірній людині зав'язати очі. Зір дуже важливий для нас, людей, і коли ми нічого не бачимо, він посилює всі інші відчуття. Дотики сприймаються все інтенсивніше, і наше тіло чутливіше реагує на всілякі подразники.

№2: БОНДАЖ

Абсолютна класика БДСМ, яка також підходить для новачків, - це бондаж-ігри. Обов'язково використовуйте матеріали, які можна легко видалити і які не завдадуть вам шкоди. Для початку зазвичай досить м'якого шарфа. Неможливість рухатися, коли він пов'язаний, збуджує та посилює відчуття залежності.

№3: ЛЕГКА ПОРКА

Ви можете легко комбінувати порку з бондажем. Удари по сідницях або задній частині стегон завдають лише легкого болю і можуть викликати величезне задоволення. Щоб почати, просто ударяйте руками; вам не обов'язково потрібні інструменти, особливо на початку. Якщо вам подобається ця техніка, ви все одно можете купити спеціальні кропи, лопатки або батоги.

№4: МОРОЗИВО.

Кожен будинок має в морозилці: кубики льоду. Вони холодні, слизькі та ідеально підходять для сексу. Використовуйте маленькі кубики, щоб побалувати тіло покірної людини. Найкраще це працює, якщо людина за це пов'язана. Потім ви можете дозволити кубику льоду ковзати по тілу та найінтимнішим місцям. Холод викликає невелике больове роздратування і тому надзвичайно збуджує.

На що слід звернути увагу, починаючи БДСМ.

Насамперед, важливо задати стоп-слово. Тому що без Safe Word навіть абсолютні майстри не почнуть сеанс. Стоп-слово врятує вас, якщо гра стане для вас занадто напруженою і вам доведеться зупинитись. Покірній людині достатньо вимовити слово лише один раз, і людина, що домінує, зупиняється. Важливо, щоб домінуюча людина справді негайно зупинилася, а не просто продовжувала. Тому «Ні» не дуже підходить як безпечне слово; краще вибрати безпомилковий символ.

Перш ніж розпочати, вам також слід встановити правила: що є абсолютно неприпустимим, на що інша людина обов'язково має звернути увагу? Це захистить вас і гарантує, що гра принесе задоволення вам обом.

Після завершення сеансу настає час наступного відходу. Домінуюча частина з любов'ю дбає про підлеглу. Створюється приємна атмосфера, в якій покірна людина може повільно заспокоїтись та осмислити пережите. У цей момент також є можливість розповісти про те, що ви пережили навіть якщо вам щось не дуже сподобалося.

Під час гри ви повинні рухатися повільно. Той факт, що практика звучить захоплююче теоретично і виглядає легко в порно, не обов'язково відображає реальність. Так що почніть з простого, а потім збільшуйте рівень складності. Таким чином, ви швидко помітите, де знаходяться ваші межі.

БДСМ також підходить новачкам, бо кожен колись починає з малого. Просто спробуйте, що вас збуджує, в якій ролі ви почуваєтеся комфортно, а потім повільно рухайтесь вперед, щоб виявити свої індивідуальні межі.