+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

БДСМ відносини

БДСМ відносиниКОХАННЯ ТА БІЛЬ ІДУТЬ РУКА ПРО РУКУ

Чи можете ви уявити своє повсякденне життя рабом свого партнера? Що він чи вона завжди контролює вас? У цьому полягає суть БДСМ-відносин. Звичайно, існує безліч різних форм, які дуже індивідуальні. У БДСМ-відносинах важливо заздалегідь встановити правила та дотримуватися їх. Ми пояснюємо вам, як можуть працювати БДСМ-відносини.

ЩО ХАРАКТЕРИЗУЄ БДСМ-ВІДНОСИНИ?

Немає єдиних БДСМ-відносин. У БДСМ також багато різновидів, багато нюансів, які можуть позначитися на партнерських відносинах. Деякі пари виявляють свої схильності до БДСМ лише у спальні, інші – лише під час спеціальних сесій. У деяких парах існують звані відносини 24/7, у яких домінуюча частина завжди контролює підлеглу.

Єдине, що поєднує ці типи відносин: одна людина домінує, інша підкоряється. Це називається Дім та Саб. Є також звані перемикачі, які хочуть взяти він обидві ролі. У деяких БДСМ-відносинах людина, яка домінує у повсякденному житті, раптово переходить у роль покірного під час сексу. Зрозуміло одне: кожні з цих відносин мають право на існування, і кожна БДСМ – комбінація законна.

#А ВИ ЗНАЛИ?

БДСМ походить від англійської мови і означає «бондаж та дисципліна», «домінування та підпорядкування» , «садизм і мазохізм».

ВАМ СЛІД ПОЯСНИТИ ЦІ ТЕМИ НА ПОЧАТКУ БДСМ-ВІДНОСИН.

№1: АБСОЛЮТНА ЗАБОРОНА

Кожен із вас може вирішити: чого він чи вона не хоче. Це можуть бути тригери травматичного досвіду, певних хворобливих подразників чи повсякденних речей. Про це обов'язково варто поговорити заздалегідь та скласти список таких неугодних. У вас обох завжди є доступ до цього списку, і ви завжди можете переконатись, що іншій людині подобається те, що ви робите.

№2: ЗВЕДЕННЯ ПРАВИЛ

У «50 відтінках сірого» Крістіан Грей склав контракт, який Ана Стіл мала підписати. Аналогічно це працює й у реальних БДСМ-відносинах. Однак ви разом складаєте контракт або зведення правил до початку гри або стосунків і визначаєте, що для вас важливо. Потім ви регулярно зустрічаєтеся, наприклад, раз на місяць, і обговорюєте, чи все як і раніше актуально, чи є необхідність у змінах.

№3: ДОВIРА

Велика довіра до іншої людини має важливе значення у БДСМ-відносинах. Якщо ви знаходитесь на одній хвилі і добре знаєте один одного, ніщо не заважає БДСМ-відносинам, ви повинні бути в змозі відпустити себе і повністю віддатися стосункам та їх особливостям; Підтримка кордонів та люблячий подальший догляд є важливими частинами підтримки довіри.

№5: БЕЗПЕЧНЕ СЛОВО

Стоп-слово, ймовірно, найважливіший елемент у БДСМ. Неважливо, чи проживаєте ви свої БДСМ-відносини тільки в спальні або вони визначають все ваше життя: вам потрібно стоп-слово, щоб ви могли зупинити гру будь-якої миті. Навіть речі, які вам дійсно подобаються і які завжди були добре прийняті, можуть раптово стати проблемою. Заявити себе у цій ситуації можна стоп-словом.

№6: ВІРНІСТЬ І МОНОГАМІЯ

Так само, як ви говорите про правила та табу перед початком БДСМ-відносин, вам також слід поговорити про тему вірності. Тому що стосунки не завжди означають, що треба бути моногамним. Тут важливо те, що ви обоє почуваєтесь комфортно в цій ситуації і щоб ніхто ні до чого не примушувався. Щоб потім не було розчарувань, слід заздалегідь чітко обумовити, кому і якою мірою дозволено обманювати.

№7: ХТО НОСИТЬ ШТАНИ?

Відносини БДСМ можуть працювати у багатьох напрямках. Є як чоловіки, так і жінки, які почуваються комфортно у ролі покірного. Ось чому вам слід обговорити, перш ніж почати, в якому напрямку ви хочете, щоб перепад потужності змінювався, або, можливо, ви взагалі захочете перейти.

Хто любить домінувати, а хто вважає за краще підкорятися? Чоловікам, яких у суспільстві виховують як домінуючих, легко висловити це у стосунках. У той самий час існують звані відносини «жінка-лідер», чи скорочено FLR, у яких жінка відповідає. Ця концепція цікава чоловікам, які хочуть відпочити від домінуючого повсякденного життя.

БДСМ-відносини можуть бути ідеальними для людей, які хочуть втілити у життя цей фетиш. Варіанти настільки різноманітні, що кожен зможе знайти потрібну модель.