+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

БДСМ раб. Підкорення та покора

СМ та БДСМ — це щось більше, ніж просто заподіяння болю. Обидва партнери разом вирішують, як далеко вони можуть зайти. Особливою популярністю користуються ігри D/S (Dom & Sub). Для цього вам потрібний раб. Хочете знати, що таке БДСМ-рабиня і як вона поводиться? Тоді вам варто читати далі!

«50 відтінків сірого» залучили до кінотеатрів кілька мільйонів глядачів. Можливо, ви теж бачили фільм? Для багатьох цікавість до задоволень, відданості та домінування була надто велика, але фільм слід розглядати швидше як любовний фільм з деякими садомазохістськими елементами і не слід асоціювати його з класичним напрямом БДСМ. Тому що: реальність щодо БДСМ та Ко виглядає трохи інакше.

ЩО ТАКЕ БДСМ-РАБ?

Фетиш-рабыня завжди перебирає покірну роль БДСМ,  що найчастіше сприймається як дуже сексуально возбуждающее. Коли вона відвідує професійну домінанту чи будинок, сексуальність грає другорядну роль. Хоча стимуляція до кульмінації можлива, вона досягається за допомогою мастурбації. У відносинах все інакше, де сеанси також призводять до сексу.

На сексуальному рівні раб- фетиш завжди є покірною частиною, навіть у стосунках. Щоб відчути сексуальне задоволення, рабові потрібен правильний партнер. У сцені БДСМ рабиня зазвичай вибирає домінуючого партнера задоволення своїх потреб. Існує також довгострокове співробітництво між Домом або Домінатрікс і Рабом, яке засноване не на рівні відносин, а виключно на реалізації еротичних сеансів.

Чи знаєте ви: БДСМ – це абревіатура від « бондаж, домінування, підпорядкування, садизм та мазохізм ». Ви бачите, що ця територія призначена для раба. 

Наприклад, сеанс БДСМ може складатися з того, що ваш раб (або вас як раб) повністю пов'язують і прикріплюють до стелі. Домінус чи Пані визначає, як довго там висить раб БДСМ. Під час сеансу раб підпорядковується домінанті і має робити все, що вона просить.

Якщо наказ не буде виконано, буде покарання. Небезпека! Обидві (!) частини визначають тривалість окремих сесій. Тому що: Навіть якщо раб підкоряється і підкоряється Домінусу або Пані, це принаймні роль, яка береться. Тому особливо важливо домовитись про стоп-слово. Якщо це станеться, наприклад, через те, що біль стає занадто сильним, сеанс необхідно негайно припинити або призупинити.

ЯК ВЕДЕ СЕБЕ РАБ БДСМ?

Чи хотіли б ви заглибитися у світ БДСМ як раб, але не знаєте, як поводиться хороший раб? Насамперед: немає загальних вказівок у тому, яким має бути ідеальний раб. Однак є кілька порад, які можуть допомогти вам розпочати роботу.

РІЗНІ СИТУАЦІЇ, ЯКІ МОЖУТЬ СТИМУЛЮВАТИ ФЕТИШ-РАБА!

№1: ТУАЛЕТНИЙ РАБ

Туалетна рабиня служить людським туалетом для своєї домінатріси. Робота туалетного раба полягає в тому, щоб бути доступним домінуючою частиною у певний час. У крайньому випадку гра може бути поширена на гостей домінуючої людини, які потім зазвичай використовують рот раба як отвір для походу в туалет.

№2: РАБ-ЗБИРАЛЬНИК

Завдання раба-прибирача - прибирати та підтримувати порядок. У багатьох випадках люди миються оголеними або у спідній білизні. Це може бути просто робота з прибирання, але часто до неї включаються садистські елементи. Рабиню-прибиральницю б'ють батогами та іншими секс-іграшками, якщо вона не виконує свою роботу досить швидко чи належним чином.

№3: ПОКІРНИЙ РАБ

Покірного фетиш-раба можна використовуватиме багатьох цілей. Чи це живий предмет меблів, домашня тварина в рамках гри з домашніми тваринами або доросла дитина, тільки домінатриса вирішує, які завдання будуть дано рабу. Якщо вона не виконає це задовільно, можливе покарання у вигляді фізичного покарання. Тут у гру вступають угоди.

№4: МАЗОХІСТСЬКИЙ РАБ-ФЕТИШ

Якщо фетиш-раб мазохіст, сеанс із доміною чи домінатрикс майже завжди складається з фізичного покарання. Використовуються секс-іграшки, такі як батог, батоги та інші знаряддя тортур. Свічковий віск, затискачі для геніталій та багато іншого також популярні для стимулювання та покарання фетиш-рабині.

№5: ЛИЖУЧИЙ РАБ

У лижучого раба є спеціальний фетиш на пасивний оральний секс. Її утримує домінанта, щоб задовольнити свої бажання. Для цього зазвичай використовується відповідна секс-меблі, домінатрікс сидить на стільці над обличчям раба, що облизує, і їй дається завдання вилизати свою пані до оргазму. Велику роль тут також грає анілінгус, при сидінні на обличчі майже завжди враховуються піхва та анус.

БДСМ-РАБ: ЦІ ПОРАДИ ДОПОМОЖУТЬ У РОЛЬОВИХ ГРАХ

Загалом, слід звернути увагу на свої потреби та бажання та повідомити про них собор. Кінець кінцем, Будинок також отримує задоволення від задоволення раба. Вам також слід запитати себе, чи підходить вам роль раба, чи ви могли б почуватися комфортніше в ролі домінанта.

№1: СТВОРІТЬ РОЛЬ

Будучи рабом БДСМ, ви можете зіграти зовсім нову роль, включаючи інше ім'я та резюме! Вам, як окремій особі, може бути не до вподоби ідея виконання наказів. Але це нормально, тому що ваша уявна роль може підійти для цієї мети. 

До речі: багато людей навіть не хочуть, щоб їх сприймали як особистість у своїй ролі, а швидше бачать себе зараз об'єктом. Тому багато хто просто називає себе «рабами» або їм присвоює номер. 

№2: НІ «ЧИ ВСЕ Я РОБЛЮ ПРАВИЛЬНО?»

Особливо якщо ви новачок, вам може бути важко відірватися від старих шаблонів. Занадто багато питань крутиться у вашій голові, і ви ставите питанням, «досить добре» те, що ви робите.

Але єдине, що важливо, це те, що ти віддаєшся повністю. Як правило, в соборі чекають, стоячи на колінах, обличчям до дверей, начебто цілий день більше нічого не робили.

Однак ваш погляд опущений, тому що вам дозволено дивитися в очі домінуючій частині тіла тільки в тому випадку, якщо він або вона накаже це. З таким ставленням ви не помилитеся і чим частіше відбуваються БДСМ-ігри D/S, тим краще ви знаєте, чого хоче Дім. 

Звичайно, ваш вибір партнера також має вирішальне значення для того, чи відчуваєте себе комфортно в ролі БДСМ-рабині. Домінуюча частина має усвідомлювати свою відповідальність перед рабом. Довіра у якийсь момент призведе до того, що ментальне кіно повністю зникне. 

№3: ПРАВИЛЬНИЙ НАРЯД

Вибір класичного БДСМ-вбрання зазвичай робиться швидко. БДСМ-рабиня практично оголена, якщо не брати до уваги наручників на щиколотках, руках і кількох інших «аксесуарів». Якщо хочете, можете надіти на ноги трохи тканини у вигляді гольфів. До того ж, у тебе нарешті з'явився привід знову зняти туфлі на високих підборах. За такого видовища кожен собор відразу ж вживає заходів.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА: РАБ БДСМ

Наступні поради та рекомендації також допоможуть вам зробити перші кроки у сфері БДСМ як раб.

  • Створіть роль своєї рабської позиції
  • Будьте покірні та прийміть свою позицію
  • Поводьтеся так, начебто місією вашого життя є зробити Дім щасливим.
  • Обов'язково домовтеся про кодове слово, яке можна буде використовувати для завершення гри.
  • Не треба чинити опір Дому (в ролі) або навіть сміятися над ним чи нею
  • Не варто дивитися в очі собору (якщо не наказано)

ВИСНОВОК:

БДСМ-раб може брати він безліч ролей під час занять любовью. Перед першим сеансом із Будинком чи Пані рабиня обговорює свої бажання, а також встановлює свої особисті межі. Це гарантує, що обидві частини отримають задоволення, і нічого такого, чого хотів би раб. Той, кому вдалося поринути у цей світ, часто швидко розуміє, що це набагато більше, ніж просто біль, а практично сексуальне ставлення до життя.