+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Гоління яєчок

Для багатьох чоловіків гоління яєчок у душі є частиною рутини. Причини такого догляду за інтимною зоною можуть бути різними. Деякі люди відчувають більше турботи і відчувають приємніші відчуття в галузі геніталій. Інші просто вважають більш естетичною відсутність волосся на яєчках.

Звичайно, жінкам набагато комфортніше, якщо під час орального сексу у них у роті не буде волосся. Однак, якщо ваш партнер не заперечує і вам подобається волосся, немає сенсу регулярно видаляти волосся з яєць.

Однак однією з переваг гоління інтимної зони є те, що пеніс та яєчка стають помітнішими і здаються більше. Інтимне гоління насправді відбувається відносно швидко, хоча іноді воно може бути трохи нерівним, особливо на початку. Оскільки це не плоска поверхня, гоління чоловічих інтимних частин пов'язане з деякими труднощами. Видалення волосся навколо статевого члена не обов'язково безболісне і пов'язане з ризиком травми.

Ось ЩОБ ТЕБІ ПОТРІБНО, ЩОБ ПОБРИТИ ЯЙЦЯ

Те, що вам потрібно для ретельного гоління яєчок, залежить від бажаного кінцевого результату. У вас є можливість просто підстригти волосся або видалити його повністю. Для стрижки знадобиться спеціальний триммер, доступний з різними насадками. Підрівнювання також рекомендується як підготовка до подальшого вологого гоління. Звичайно, ви також можете використовувати звичайну бритву, але якщо ви прагнете повного гоління, результат, ймовірно, не буде чистим. Не слід використовувати креми для депіляції, оскільки хімічні інгредієнти можуть спричинити подразнення шкіри та алергію .

Якщо ви хочете, щоб ваша інтимна зона була абсолютно гладкою, то краще голитися волого і користуватися бритвою з якомога більшою кількістю лез. Якщо ви не підстригаєте волосся електричним триммером перед голінням, вам знадобляться закруглені ножиці. Для догляду за бородою існують лосьйони перед голінням, які знежирюють шкіру та випрямляють волосся. Ви також можете використовувати такі продукти перед інтимним голінням, щоб мінімізувати подразнення шкіри. Щоб стежити за речами під час гоління, використовуйте прозорий гель для гоління. Нарешті, вам знадобиться хороший бальзам після гоління для чутливої ​​шкіри, що має поживну та заспокійливу дію. Наразі існує і спеціальна бритва для яєчок, так званий Balls Trimmer.

#НЕ ТУРБУЙТЕСЬ

Спочатку ваша шкіра може відреагувати на вологе гоління почервонінням та порізами. Чим частіше ви голите яєчка, тим менш чутливою стає шкіра в інтимній зоні.

ПОРАДИ З ПІДСТРИГАННЯМ ІНТИМНОЇ ЗОНИ

Не кожен чоловік хоче повністю голити область статевих органів, але хоча б підстригти лобкове волосся все ж таки можна. Просто майте на увазі, що стрижка зрештою займе більше часу, ніж вологе гоління. Якщо ви приймете наступні поради близько до серця, ви повинні бути винагороджені привабливим результатом.

 • Порада №1: Після душу ретельно витріть себе і трохи розчешіть лобкове волосся, щоб розділити волоски. Слід прийняти це близько до серця, щоб потім не відчувати неприємного відчуття смикання.
 • Порада №2: Щоб підстригти волосся на лобку, потрібно якнайсильніше натягнути шкіру між пальцями. При першому проході ви працюєте за напрямом зростання, потім у зворотному напрямку. Невелике косметичне дзеркало може значно полегшити процедуру, оскільки його можна відрегулювати за необхідності.
 • Порада №3: ​​Працюйте повільно, поступово і не ведіть тримером по тому самому місцю занадто часто. Ваші рухи з пристроєм мають бути короткими та обережними.
 • Порада №4: Обов'язково придбайте хороший триммер, спеціально розроблений для чоловічого інтимного гоління. Якісні пристрої добре лежать у руці і оптимально справляються з волоссям різної довжини. Дуже важливо, щоб леза не стикалися зі шкірою. Тример також повинен досягати важкодоступних місць і бути особливо обережним.
 • Порада №5: Спочатку виберіть вищу настройку, потім зменшуйте довжину, доки не досягнете бажаної. Над переходами доведеться працювати дуже короткою насадкою, щоби не було різких країв. Ви часом зупиняєтеся, щоб оцінити свій прогрес.
 • Порада №6: Охолодження дуже важливе після обрізки: холодна вода може творити чудеса. Потім промокніть інтимну зону і нанесіть м'який лосьйон після гоління. Зазвичай достатньо повторювати обрізання один раз на тиждень.

ПОРАДИ З ІНТИМНОГО ГОЛИННЯ

Насправді інтимне гоління не є серйозною проблемою, у принципі у вас швидко виробляється певний розпорядок дня. Однак слід вважати, що це не буде питанням п'яти хвилин. Щоб ваша шкіра залишалася неушкодженою, завжди слід приділяти достатньо часу та діяти обережно. Найкраще голитися в душі чи ванні.

 • Крок №1: Якщо ваше лобкове волосся вже досягло певної довжини, спочатку підстрижіть його або вкоротіть ножицями. Така підготовка запобігає застряганню лез надалі.
 • Крок №2: Щоб шкіра стиснулася, а яєчка стали трохи щільнішими, промийте найкращий шматок холодною водою. Потім нанесіть трохи лосьйону перед голінням.
 • Крок №3:  Тепер використовуйте гель для гоління або піну для гоління, хоча ви можете розподілити їх щедро. Піна для гоління має той недолік, що ви не можете точно бачити, як працюєте.
 • Тепер однією рукою обережно потягніть мошонку до пупка, а іншою тримайте бритву. Тримайте шкіру натягнутою і обережно ведіть бритвою по мошонці.
 • Крок №5: Після повного гоління промийте інтимну зону чистою водою, а потім акуратно промокніть її рушником. Щоб уникнути врослого волосся та нерівностей після гоління, ви також можете нанести бальзам після гоління. З'явилися спеціальні засоби для догляду після інтимного гоління.

У наш час чоловіки та жінки надають великого значення доглянутій інтимній зоні. Оскільки волосся іноді може заважати під час орального сексу, варто регулярно голити або хоча б підстригати яєчка.