+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Найбільші груди у світі

Багато чоловіків не приховують, що їм подобається великі груди. Для деяких людей не має значення, натуральні груди або штучні, вони просто повинні мати великий обсяг. Оскільки попит настільки високий, все більше і більше жінок збільшують груди , особливо, якщо вони працюють в індустрії для дорослих. Одна з них — німкеня Майра Хіллс, яка тепер також може назвати найбільші штучні груди у своєму світі. Однак через те, що вона допомагала із силіконом, цей рекорд не потрапив до Книги Гіннеса.

Але великі груди не завжди є благом, про що жінка з найбільшими натуральними грудьми може вам дещо розповісти. Її груди невблаганно зростають з дев'яти років і є величезним тягарем у повсякденному житті. Тим не менш, вони вже багато років утримують світовий рекорд і, ймовірно, не будуть перевищені в майбутньому.

НАЙБІЛЬШИЙ ШТУЧНИЙ ГРУДЬ У СВІТІ

Майра Хіллс із Гамбурга більш відома під сценічним псевдонімом Бешині. 36-річна дівчина працює еротичною моделлю та заробляє гроші еротичними фотографіями. Від природи їй подарувала чашку А, яка мала їй. Після кількох операцій вона досягла розміру чашки Z і таким чином є світовим рекордсменом. Зараз вона носить із собою 18 кілограмів бюста, адже одна груди важить значні дев'ять кілограмів. Це приблизно стільки ж, скільки автомобільна шина.

За власними даними Бєшине, до досягнення мети ще далеко. Можуть бути подальші операції: зрештою груди повинні стати вп'ятеро більше, ніж зараз. Щоб зробити пропорції трохи гармонійнішими, вона також зробила операцію на попі. На жаль, розмір грудей трохи обмежує її в повсякденному житті: принаймні вона більше не може сама голити ноги, а інші повсякденні справи, ймовірно, можливі лише в обмеженій мірі. Але, принаймні, у Майри Хіллс найбільші штучні груди у світі, і це, схоже, коштує їй всіх труднощів.

САМА ВЕЛИКА НАТУРАЛЬНА ГРУДЬ У СВІТІ

Американка Норма Стітц утримує світовий рекорд по найбільших грудях у світі з 1999 року. Однак це лише сценічний псевдонім, що походить від англійського терміна, що позначає величезні цицьки. Строго кажучи, цій дамі належить навіть два світові рекорди. Крім найбільших натуральних грудей у ​​світі, у неї також найбільший у світі бюстгальтер. Анна Хокінс-Тернер, як її насправді називають, може вражати гігантським колом грудей 203 сантиметри і шириною під грудьми 142 сантиметри. Ці вимірювання потім вимагатимуть розміру чашки ZZZ при покупці спеціально виготовленого бюстгальтера.

Все почалося в період статевого дозрівання, коли груди Норми завжди були більшими, ніж у її подруг того ж віку. Якимось чином її груди ніколи не припиняли рости, тому в якийсь момент вона почала на цьому заробляти. На початку 90-х вона розсилала знімки до різних агенцій, поки в 1994 році на публіці не з'явилися перші її оголені фотографії. З того часу вона залишила свою справжню роботу і може добре заробляти життя своєю роботою в еротичної індустрії. Зараз вона також є провідною актрисою у кількох порнофільмах і навіть була удостоєна премії Adult Video Nudes Award у 2003 році.

Отже, є дві жінки, яким належить світовий рекорд по найбільших грудях у світі. Але оскільки зізнаються лише природні розміри, до Книги Гіннесса потрапила лише американка Ганна Хокінс-Тернер.

Якщо хочете збільшити груди, у нас є спеціальні вакуумні помпи для грудей! ;)