+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що може поцілунок розповісти про чоловіка?

Що може поцілунок розповісти про чоловіка?Поцілунки – одне з найінтимніших занять між двома людьми. Є сором'язливі поцілунки, маленькі поцілунки, пристрасні поцілунки та багато іншого. Поцілунок багато розповість про людей, які беруть участь у ньому. Поцілунок може виражати любов чи неприйняття, пристрасть чи гнів. Тут ми пояснимо вам, як розпізнавати різні поцілункові емоції.

ПОЦІЛУЙ МОЖЕ МАТИ БАГАТО ЗНАЧЕНЬ

Не тільки перший поцілунок з новим партнером може викликати цілий феєрверк емоцій. Поцілунок обіцяє дуже багато і може бути дуже сприятливим. Якщо чоловік закоханий, це, звичайно, відбивається і на його поцілунку. Поцілунок у коханні більш пристрасний і передбачає більше почуттів та фізичного контакту. Поцілунок двох закоханих людей найчастіше можна впізнати навіть стороннім людям.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Дослідження показують, що чоловіки вважають за краще уникати поцілунків, ніж сексу. Це показує, що поцілунки для вас є менш важливими, ніж для жінок.

ПРОАНАЛІЗОВАНІ РІЗНІ СТИЛІ ПОЦЕЛУЇВ ЧОЛОВІКІВ

ЛИЗАЮЧИЙ ЦЕЛЮЮЧИЙ

Чоловік цього типу повністю використовує свою мову. При поцілунку завжди язиком і не дуже близько. Мова рухається на всі боки і показує партнеру, де висить молоточок. Багато жінок знаходять цей тип поцілунку надто вологим. Тут вона може допомогти йому, сповільнившись і взявши він ініціативу.

КРУГОВИЙ ПОЦІЛУЙ

І тут чоловік забиває мовою. Але на відміну від облизування мова завжди рухається в тому самому ритмі. Як обруч вона обертає кола в роті іншої людини, поки поцілунок не закінчиться. Чоловіки, які віддають перевагу цьому поцілунку, люблять рутину і живуть під девізом «ніколи не змінювати діючу систему» ​. Круглому, хто цілується, чужі експерименти.

Голлівудські поцілунки

Він притискає її до стіни, бере її обличчя обома руками і повільно наближає до неї свої губи. Збільшіть її ступні - звичайно, її ступня робить характерний сальто. Ви здебільшого знаєте ці поцілунки з голлівудських фільмів? Не дивно, адже чоловік, мабуть, скопіював це туди. Такі поцілунки можуть швидко стати надто корисними. Однак вони завжди вітаються як пристрасні зміни.

ПОЦІЛУЙ

Швидкий поцілунок у губи – звичайна справа, особливо коли ви поспішаєте. Іноді слід завжди включати швидкий ляпанець, оскільки він показує вашу близькість і довіру, що існує між вами. Однак, якщо він цілує тебе тільки так, то, можливо, він просто надто сором'язливий для справжнього, справжнього поцілунку. Вам слід терміново виявити тут ініціативу.

ЗМІННИЙ ПОЦІЛУЙ

Напевно, це найкращий спосіб поцілуватися. Тому що чоловік, який цілує тебе по-різному, має велике значення. Він може цілувати ніжно, дико, затято, пристрасно, романтично... і ви можете насолоджуватися усіма цими варіаціями. Змінний цілується завжди гнучкий і може адаптуватися до ситуації. Це відноситься як до особистого життя, так і до професійного життя та дозвілля.

На що слід звернути увагу під час першого поцілунку

Ось на що слід звернути увагу до часу першого поцілунку

Ні, ми не радимо вам відкривати очі під час ласки, щоб перевірити, чи він тримає очі закритими. Адже є інші ознаки, які показують, як він до вас ставиться. І ви все одно зможете побачити більшість із них краще, якщо триматимете очі закритими.

Якщо він бере ваше обличчя обома руками і цілує спочатку ніжно, а потім більш пристрасно, це гарний сигнал. Він тримає тебе та не хоче відпускати. Це покаже, що ви для нього важливі і що він готовий багато вкладати у ваші стосунки. Насолоджуйтесь дотиками та дозвольте собі повністю розслабитися.

Якщо він дивиться вам у вічі після поцілунку, це теж гарний знак. Це показує, що ти йому справді подобаєшся і він не просто поцілував тебе. З іншого боку, якщо він поводиться так, ніби в поцілунку немає нічого особливого, то, мабуть, таким і не є. Тут з його реакції видно, наскільки важливим був цей момент.

Ось ЩО РОЗКРИВАЮТЬ ЧОЛОВІЧІ ПОЦЕЛУЇ!

  • Поцілунки – ще інтимніше заняття для людини, ніж секс. Тим не менш, багато чоловіків воліли б назавжди відмовитися від поцілунків.
  • Чоловіки цілуються по-різному і тому виявляють більшу частину свого характеру вже у першому поцілунку.
  • Якщо жінкам не подобається, як цілується чоловік, вони можуть взяти на себе ініціативу та зробити поцілунки приємнішими.
  • Змінний цілується має багато стилів і може адаптуватися до ситуації.
  • Близько 50% людей тримають очі відкритими під час поцілунку. Отже, це не означає автоматично, що він вас не любить.
  • Якщо він бере ваше обличчя обома руками і підтримує зоровий контакт після поцілунку, це говорить про глибину ваших стосунків.

Поцілунки - це інтимне освідчення в коханні, яке багато говорить про людину. Однак не варто зараз починати аналізувати кожен поцілунок, просто насолоджуйтесь моментом, адже вам має бути просто приємно.