+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке фіггінг? Гаряче задоволення

Ви коли-небудь чули про фіггінгу? Якщо ні, не хвилюйтесь! Інжир - досить пекуча сексуальна тенденція, і імбир - більша її частина. Що саме мається на увазі під цим і як це працює ми зараз вам пояснимо.

ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ ФІГІНГ?

Ти знаєш імбир? Ти знаєш анальні пробки? Ви також знаєте анальну пробку з імбиру? Якщо ні, то тепер ви дізналися щось нове. Тому що за Фіггінгом ховається конструкція анальної пробки зі шматочка імбиру, яку потім вводять ректально. І якщо ви зараз запитуєте, чому овочі замість секс-іграшки, то можна уточнити.

Імбир містить ефірні олії та безліч їдких речовин, які стимулюють больові рецептори на слизовій оболонці заднього проходу. Відразу після встановлення екологічної пробки це призводить до хворобливого печіння протягом приблизно 20-30 хвилин. Навіть якщо імбир прибрати, печіння залишиться, а потім лише повільно вщухне .

Фігінг грає велику роль у БДСМ, звідси йде тренд, звідси він практикується. Вводячи шматочок імбиру у пряму кишку чи піхву, здійснюється форма хворобливого приниження, яка може бути еротичною для обох сторін.

3 ФАКТА, ЯКІ ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ПРО ФІГГІНГ

#1: МИСТЕЦТВО РІЗЬБИ З ВИГОТОВЛЕННЯ ІМБІРНОГО ФАЛОІМІТАТОРА

Імбирний фалоімітатор або анальна пробка мають бути зроблені своїми руками. Важливо , щоб шкірка була повністю видалена, а овочі справді були чистими. Щоб встановити контакт між ефірними оліями та шкірою, необхідно також повністю видалити зовнішній кореневий шар. Для зручності повинна бути вирізана ручка для виймання пробки або фалоімітатора. Центральне значення при його використанні має ширина основи, яка має бути ширшою, щоб шматочок імбиру не міг зникнути у вашому кишечнику!

#2: НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЙОГО КІЛЬКА РАЗІВ ПОДРЯД

Інжир подразнює слизову оболонку анальної області або піхви. Больовий подразник триває до 30 хвилин, але в окремих випадках може тривати довше. Після сеансу інжиру потрібна перерва, оскільки часте роздратування може призвести до постійного дискомфорту в цій галузі.

#3: НАЙБІЛЬША НЕБЕЗПЕКА ПРИ ПРАВИЛЬНОМУ ВИКОРИСТАННІ

Фігінг звучить болісно, ​​але при правильному виконанні він нешкідливіший, ніж інші сексуальні практики, такі як фістинг або введення невідповідних предметів. Однак слід зазначити, що після того, як овоч був введений, ви не можете зупинити дію імбиру. Так що добре подумайте, чи дійсно ви хочете відчути ефект тепла, що обпалює, в інтимній зоні.

ІНСТРУКЦІЯ З ФІГГІНГУ: ЯК ПРАВИЛЬНО!

#1 - ТОЧНЕ ПОЯСНЕННЯ ЕФЕКТУ

Якщо ви або ваш партнер хочете отримати задоволення від фалоімітатора з імбиру, вам слід заздалегідь поінформувати себе про всі можливі варіанти. Що може статися, як швидко настає ефект і як довго він триває ? Ви повинні усвідомлювати, що більше не можете запобігти активації рецепторів. Якщо ви є домінуючою частиною, ваш партнер повинен погодитись на використання імбиру. Фігінг дозволений лише за згодою обох сторін.

#2 - ГІГІЄНА У ВИРОБНИЦТВІ ТА ВИКОРИСТАННІ

Гігієна є головним пріоритетом при інжируванні. Якщо ви вирізали фалоімітатор або імбирний штекер, знову промийте його під чистою водою. Ви можете використовувати змащувальний гель , але ефект може бути знижений. Вам слід уникати перемикання між анальною та вагінальною областю, оскільки таким шляхом можуть передаватися мікроби.

#3 - ІСНУЄ ТАКОЖ ПОЛЕЖЕНА ВЕРСІЯ!

Якщо ви хочете підійти до фігінгу обережно, то можете почати з полегшеного варіанта. Тут ви використовуєте порошок імбиру і втираєте його за допомогою змащувального гелю в ті області, які особливо чутливі. Соски, головка або статеві губи добре підходять для цього.

#4 - ЗАХИСТІТЬ СВОЇ ОЧІ

Одна річ надзвичайно важлива при фігінгу та лайт-варіанті: бережіть очі. Бо якщо імбир потрапить у вічі, сексуальне задоволення закінчиться. Тоді вона тільки горить і ваш огляд обмежений. І ще одна порада: якщо у вас алергія на імбир, вам слід утриматися від інжиру та використовувати замість нього фалоімітатор!

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ІНЖИРІ

  • Ретельно промийте імбир перед вживанням
  • Підготуйте пасивну частину до очікуваного болю
  • Утримайтеся від переходу з анального на вагінальний
  • Якщо біль не припиняється за кілька годин, не ігноруйте ознаки, а зверніться за медичною допомогою.

У той час як фіггінг в основному популярний у БДСМ-сцені, багато пар також люблять експериментувати. Перед тим, як вставити фалоімітатор або анальну пробку з імбиру, ви повинні спочатку перевірити, наскільки чутливою є ваша реакція в області соска або геніталій. А якщо не подобається: насолоджуйтесь імбиром у їжі чи в чаї ;)