+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Статеві губи: що завгодно, тільки не ганебно

Хай живе вульва! Ви, мабуть, чули цю фразу раніше, чи не так? Ні? Тоді вам слід терміново про це згадати, адже часи, коли вульва та статеві губи були забороненою темою та асоціювалися із соромом, минули. Кожна жінка наділена унікальними статевими губами, але їх поєднує одне — вони прекрасні. Крім того, ця частина female* статевого органу є справжнім універсалом і не тільки захищає піхву від хвороб та сторонніх тіл, але і є досить ерогенною зоною , на яку обов'язково варто звернути увагу під час прелюдії.

Статеві губи, губи Венери, статеві губи: різні назви, одне значення, і сьогодні ми розповімо вам все, що вам потрібно знати про них!

#ФАКТИ

Статеві губи ніколи не бувають симетричними. Так що не панікуйте, якщо одна сторона більша за іншу або має іншу форму. Це абсолютно нормально і робить вашу вульву унікально красивою.

ЩО ТАКЕ ПОЛОВІ ГУБИ?

Якщо ви щасливий власник вульви, ви можете розраховувати не на одну, а на дві пари статевих губ. Дві шкірні складки, що захищають клітор і вхід у піхву, називаються зовнішніми статевими губами (великими статевими губами). Вони проходять нижче лобка , сплощуються до промежини і дугоподібно переходять одна в одну. Зовнішня шкіра відносно суха і волохата, а внутрішня більше схожа на слизові оболонки: вона вологіша, червоніша і лише злегка опушена або зовсім не вкрита волосками. У передній частині вульви клітор оточений зовнішніми статевими губами і звідти тонкі шкірні складки ведуть до малих внутрішніх статевих губ (labia minora).

У багатьох людей внутрішні статеві губи часто не видно відразу, тому що вони закриті зовнішніми. Але це не обов'язково, бо іноді вони трохи спалахують. Але не хвилюйтеся, це не привід для сорому, адже ви можете бути щасливими: видимі або невидимі, внутрішні статеві губи не тільки захищають вашу піхву , але і є збудливою зоною вашого тіла. Вони складаються із сполучної тканини та містять безліч нервів, судин та венозних мереж. Ці венозні сплетення є системою еректильної тканини, яка наповнюється кров'ю під час сексуального збудження і, що дивно, набухає.

#ЦІКАВО?

Якщо вам зараз цікаво, як виглядають ваші венеринські губи, ви легко можете самі поглянути на них за допомогою дзеркала. Дивіться та дивуйтеся!

ЧИ МОЖУТЬ ПІДЛОВІ ГУБИ БУТИ ЗАНАДТО ВЕЛИКИМИ?

Незважаючи на те, що багато дівчат і жінок побоюються, що їхні внутрішні статеві губи занадто великі , в більшості випадків це неправда - не існує орієнтиру на нормальний розмір. З медичної точки зору статеві губи занадто великі, якщо вони завдають біль у повсякденному житті, наприклад, при їзді велосипедом, або якщо зовнішні статеві губи недостатньо захищені. У цих випадках може мати сенс оперативна корекція, але перед тим, як піти на такий крок, потрібна докладна консультація з лікарем .

Зменшення статевих губ завжди пов'язане з ризиком, наприклад, втратою нервів, тому слід заздалегідь добре подумати, чи ви хочете діяти виключно з оптичних міркувань. Було б прикро, якби ви стали менш чутливими між ногами, навіть якщо операція не є необхідною з медичної точки зору.

Статеві губи: безсоромний орган задоволення.

Ми любимо статеві губи! І ми повинні показати їм це теж, правда? Неважливо, чи мастурбуєте ви чи займаєтеся сексом: губи Red Venus призначені для поцілунків. Або пестити, або лизати , або, або, або. Хоча клітор є основним органом задоволення, пробирайтеся до нього дуже повільно через статеві губи. Цілеспрямоване пустощі статевих губ ще більше збільшує вашу хіть і призводить до більш інтенсивних оргазмів .

ЯКІ ІГРАШКИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ СТИМУЛЯЦІЇ ПІДЛОВИХ ГУБ?

Звичайно, ваша вульва завжди рада декільком погладжуванням, але ви хочете внести трохи різноманітності у свої заняття коханням? Тоді захоплюючі іграшки можуть стати підходящим інструментом, щоб зробити вашу пригоду трохи приємнішою. Вибір великий, представляємо вам три класики:

  • Розширювачі статевих губ забезпечують глибоке розуміння та оголюють клітор, щоб його можна було безперешкодно побалувати.
  • Затискачі для статевих губ забезпечують невеликий застій крові та підвищують чутливість статевих губ до дотику. Затискач накладається навколо внутрішніх статевих губ і висувається нагору. Звичайно, тільки до тих пір, поки вам це подобається!
  • Вібратори є класикою серед секс-іграшок та спеціально стимулюють ваші чутливі зони.

Іграшки - це весело, якщо вони вам подобаються. Таким чином, ви завжди повинні бути відкритими та чесними зі своїм партнером, коли іграшки (або дотику) викликають у вас дискомфорт. І якщо ви не хочете щось куштувати, цілком нормально сказати  «ні».

Тепер ви знаєте, що ваші статеві губи можуть робити набагато більше, ніж просто гарно виглядати. І не забувайте: незалежно від форми або розміру, вони безперечно ідеальні такими, якими вони є! 

*female описує біологічну стать. Не кожна людина з вагіною — жінка, і не кожна жінка має вагіну.