+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Что такое збочений секс?

Що таке збочений сексКОЛИ СЕКСУАЛЬНІСТЬ ЗОВСІМ НЕ «НОРМАЛЬНА»

Хто насправді визначає, що мається на увазі під «нормальною» сексуальністю? Оскільки в кожної людини своє розуміння нормальності, чітких вказівок не існує. Звичайно, існують незвичайні сексуальні практики та переваги, які зазвичай подобаються меншості, але для цих людей вони абсолютно нормальні. Все, що більшість людей не вважає звичайним, об'єднується під терміном збочений секс.

Однак точного визначення не існує, оскільки у деяких людей збочений секс починається з використання секс-іграшок. Інші ж віднесли б сексуальні практики у сфері БДСМ до перекрученого сексу. Так що, якщо ви взагалі віддаєте перевагу м'якому, квітковому сексу, то все інше, ймовірно, для вас буде вважатися збоченим сексом.

ЩО НА САМОМУ СПРАВІ ОЗНАЧАЄ ЗБОЧЕНИЙ СЕКС?

Якщо говорити коротко і лаконічно, це стосується всіх сексуальних нахилів, які відхиляються від (передбачуваної) норми з погляду сексуальності. Насправді в німецькій мові немає слова, яке б відповідало цьому спектру без засудження.

Саме тому слово «кучерявий» зі сцени SM було використано, щоб створити йому позитивний термін. Це слово означає щось на кшталт «божевільний» або «незвичайний» і тому ідеально підходить для сексу дещо іншого. Буквально «кінк» можна перекласти як «примха» або «перегин». Раніше більше говорили про парафілію, яка мала вельми негативний відтінок.

Спотворений секс більше підходить людям, які люблять експериментувати і відкриті для більш незвичайних практик. Протилежністю збоченому сексу є так званий ванільний секс, інше слово, що позначає квітковий секс, що особливо любить. Перекручений секс - це спекотно і "брудно", і часто кращі місця, розташовані далеко від ваших чотирьох стін.

Це також може бути публічно секс, наприклад, на парковці або в лісі. Кінк-секс також включає всі мислимі фетиші, надзвичайно барвисту і різноманітну суміш.

Кінк – це не синонім фетишу

КІНК - ЦЕ НЕ СИНОНИМО ФЕТИШУ.

Звичайно, всі фетиші також підпадають під термін «кінк-секс», оскільки вони безперечно є незвичайною формою сексуальності. Звичайно, ці два терміни частково збігаються, але є деякі ключові відмінності. Фетиш - це, по суті, людина, що повністю зациклилася на предметах або діях. Це абсолютно необхідно для того, щоб людина зазнала сексуального збудження та задоволення. Як правило, це речі, які насправді не мають нічого спільного із сексуальністю. Наприклад, акцент може бути зроблений на певній частині тіла, наприклад, на ступнях, грудях або сідницях. У цьому випадку йдеться про так званий партіалізм. Таким чином, пристрасть до корсетів була б фетишем, але якщо вас ще й захоплює тонка талія, ви маєте справу з частковістю.

Коли справа доходить до фетишів, завжди є психологічна потреба, тому багато чого з цього відбувається в голові. Злам є скоріше сексуальне розмаїття та досвід. Сексуальне задоволення може виникнути і без нього, тоді як при фетиші певні речі необхідні для того, щоб узагалі отримати оргазм.

Тому можна сказати, що кожен фетиш - це також злам, але злам не обов'язково має бути фетишем. Завжди складно зробити чітке визначення, оскільки існує багато подібностей і, відповідно, багато сірих зон.

Спотворений секс широко поширений, тому що він включає в себе майже все, крім ванільного сексу. А ти, певно, іноді трохи дивний?