+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Квітковий секс

Нудно чи просто недооцінено?

Ви часто чуєте: "У тебе є тільки квітковий секс" або "Квітковий секс - це нудно". Але що насправді стоїть за феноменом нудної квіткової пристрасті?

Чи справді секс просто нудний чи є вагомі причини, чому він подобається багатьом жінкам та чоловікам? Уточнюємо!

КВІТКОВИЙ СЕКС: ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Квітковий секс - це форма сексуальності та статевого акту, що характеризується обіймами та ніжністю. Не лише сам акт, а й ласки та тривала прелюдія називаються квітковим сексом. Романтика також відіграє велику роль у квітковому сексі: йдеться про близькість, сильну прихильність і, зрештою, кохання.

Термін «квітковий секс» часто використовується в зневажливому значенні, особливо шанувальниками жорсткого сексу, БДСМ - сцени або людьми, які схильні задовольняти своє бажання зміною партнерів і не особливо покладаються на ніжність.

Незважаючи на те, що цей термін часто використовується зневажливо, квітковий секс – це зовсім не так. Багато пар хочуть ніжності в ліжку і навіть воліють приємний секс жорсткому сексу. Зрештою, це стосується майже всього в житті: смаки різні, і якщо вам подобається квітковий секс, не дозволяйте гидким висловлюванням відмовляти вас.

5 ПИТАНЬ ПРО КВІТКОВИЙ СЕКС – ЧАСТО ЗАДАВАНІ, МИ НА НИХ ВІДПОВІДАЄМО

ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ ТЕРМІН «КВІТКОВИЙ СЕКС»?

Поки що чітко не визначено, звідки насправді походить вираз «секс з квітами» або « секс із маргаритками». Зрозуміло, що квіти асоціюються з чимось безневинним та незіпсованим. Квітка закриває свої квітки, приховує свої начинки і на нього просто приємно дивитися. Квіти просто милі, вони романтичні та грайливі. І це саме те, що таке квітковий секс.

КВІТКОВИЙ СЕКС ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗАНУД?

Ні, ні і ще раз ні! Квітковий секс зовсім не нудний, це просто інша форма сексу. Навпаки, повільна і ніжна близькість може створити справжні вир задоволення, які викликають інтимні почуття і, зрештою, п'яні оргазми. В той час, як деякі люди отримують особистий кайф від сексу в клубному туалеті, для інших квітковий секс – це справжня насолода і відсутність нудьги.

КВІТКОВИЙ СЕКС ТІЛЬКИ ДЛЯ ПАР?

Так і ні. За квітковим сексом стоїть варіант сексу, тісно пов'язаний із близькістю. Ви інтимні зі своїм партнером , ніжні, ви дивитесь один одному в очі, губитеся один в одному. Все це рідко спрацьовує із зовсім незнайомою людиною. З іншого боку, у «Дружбі Плюс» за наявності довіри все може бути дуже ніжним та інтимним. Але загалом квітковий секс більше підходить парам.

ОДИН РАЗ КВІТКОВИЙ СЕКС, ЗАВЖДИ КВІТКОВИЙ СЕКС?

Повна нісенітниця! Той факт, що ви часом зупиняєте час зі своїм партнером і віддаєтеся один одному в повній ніжності, не означає, що вам завжди потрібно займатися сексом саме так. Багато пар можуть мати ніжний, романтичний секс один з одним, а наступного дня розважатися секс-іграшками і дико нападати один на одного. Секс - це, перш за все, питання різноманітності. Це трохи схоже на їжу! Тобі подобається піца? Але ж ви не їсте їх щодня, чи не так?

ЖІНКАМ ПОДОБАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ КВІТКОВИЙ СЕКС?

Ні, це теж не більше, ніж застаріле кліше. Жінки, як і чоловіки, можуть отримувати масу задоволення від брудного сексу, а чоловікам подобається квітковий секс. Так що це надумана помилка, що ніжність та м'якість подобаються лише жінкам.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Бембі - це статеве скорочення для тих, хто віддає перевагу квітковому сексу.

З ЦИМИ 4 ПОРАДАМИ КВІТКОВИЙ СЕКС СТАНЕ ЗОВСІМ НЕ НУДНОЮ

№1 – ПОЗБУДЬТЕСЬ ВІД РУЙНІВНИХ ФАКТОРІВ З ВАШОЇ СПАЛЬНІ

Все щойно стало романтичним, і раптом у вас дзвонить мобільний телефон? Неприємно! Просто приберіть зі спальні такі перешкоди, як телефон та інші речі. Не варто навіть дивитися на годинник. Якщо ви хочете бути ніжними один з одним, витратите весь час світу.

№2 – ЗОВСІМ НЕ НУДНО: НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ КВІТКОВИМ СЕКСОМ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ!

Хто сказав, що квітковий секс може відбуватися лише у ліжку ? Візьміть із собою ковдру для пікніка, знайдіть красиву галявину в лісі, і ви зможете випробувати еротичні відчуття в особливому місці. Це перетворює ніжний секс, який раніше вважався нудним, по-справжньому хвилюючий момент. Однак для сексу на відкритому повітрі слід пошукати безпечне та таємне місце, щоб уникнути небажаних глядачів або не налякати інших людей.

№3 - ВІБРАТОР ДЛЯ ПАРИ ПІД ЧАС КВІТКОВОГО СЕКСУ

Ви коли-небудь чули про вібратор для пар? Ці захоплюючі секс-іграшки приносять задоволення одночасно чоловікам і жінкам. Поки ви, жінка, носите іграшку, пеніс вашого чоловіка стимулюється, коли він проникає у вас. Парні вібратори ідеально підходять для повільного сексу, оскільки дозволяють відчути хвилі, що вібрують, ще інтенсивніше.

№4 - ЕРОТИЧНИЙ МАСАЖ ПІД ЧАС КВІТКОВОГО СЕКСУ

Ласка – це щось чудове, і за допомогою еротичного масажу ви зможете вдосталь побалувати свого партнера. Стимулюючі масажні масла, ароматна масажна свічка та багато спокою означають, що ви можете розслабитися та віддатись один одному. Ідеальна прелюдія для захоплюючого та інтимного ніжного сексу.

НАЙВАЖЛИВІШІ ФАКТИ ПРО КВІТКОВИЙ СЕКС

  • Квітковий секс – це не нудно, а романтично
  • Не лише жінки люблять секс із квітами
  • Чи то молоді чи зрілі пари – приємний секс у моді!
  • Парні вібратори приносять додаткове задоволення під час квіткового сексу

Квітковий секс - це класика, яка ніколи не виходить із моди. Багато парам це подобається, навіть якщо вони хочуть поекспериментувати з сексом і іноді їм це подобається більше. Адже одне не виключає іншого!