+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

БДСМ фетиш

Коли багато людей чують термін БДСМ, вони в першу чергу думають про батіг і ланцюги! Хоча ці два елементи, безумовно, можуть зіграти свою роль у сцені, вони не є абсолютно необхідними для фетишу БДСМ. Цей особливий варіант задоволення включає набагато більше, і сеанс може проходити без будь-яких побиття або зв'язування. Ми розповімо вам, що є БДСМ-фетиш, і розповімо про найбільш поширені види гри.

ЧИ ДІЙСНО БДСМ – ЦЕ ПРОСТО ПОБИВАННЯ?

Навколо БДСМ ходять найдивніші міфи та історії. Одна людина стверджує, що лише високооплачувані бізнесмени ходять до домінантів , щоб їх били. Наступна людина думає, що знає , що домінуючі чоловіки автоматично стають жорстокими садистами. Інша людина вже десь чула або читала, що БДСМ-фетиш насправді є розладом сексуальних уподобань. Міфи, думки та небезпечне напівзнання призводять до того, що деякі люди не наважуються відкрито говорити про свої нахили.

До цього додаються романтичні комедії, такі як «П'ятдесят відтінків сірого», які ще більшеспотворюють імідж широкої публіки. Корисно знати: не кожен домінуючий чоловік є стурбованим мультимільярдером, таким як Крістіан Грей, який цілодобово стежить за своєю партнеркою та випускає її за двері лише у супроводі охорони. Це суто сценарій. За загальним визнанням, його секс-іграшки справді гарячі! Тож настав час зітхнути з полегшенням. Але що таке БДСМ?

Абревіатура БДСМ розшифровується як « Бондаж і дисципліна», «Домінування та підпорядкування», «Садизм та мазохізм». Тому його пов'язують, виховують, панують і поневолюють, мучать та страждають. Але не всі схильні до БДСМ практикують усі ці види фетишу. У той час як один любить лише ігри з бондажем, інший домінує над своїм партнером лише подумки та словами. Види ігор надзвичайно різноманітні, тому не існує «одного набору інструкцій» з БДСМ-сексу!

БДСМ-ФЕТИШ: ФАКТИ

№1: ВСЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОБРОВІЛЬНО

Добровільність – найвищий пріоритет у БДСМ-відносинах! Навіть якщо «норма», яка в просторіччі називається ваніллю, часто не може зрозуміти, як структурований сеанс БДСМ, насправді саб і дім отримують від нього однакове задоволення. Будучи підлеглим, ви отримуєте сексуальне задоволення від підпорядкування, а в ролі Домінанта вас стимулює ваша переважна та домінуюча роль. Два сабвуфери або два Будинки майже ніколи не вступають у стосунки один з одним.

№2: СВІТЧЕРИ ЗМІНЮЮТЬСЯ РОЛЯМИ

У більшості БДСМ-відносин ролі (у ліжку) чітко розподілені. Є домінуюча частина та підлегла частина. Але є так звані перемикачі, які можуть навіть з підозрою ставитись до деяких домінантів чи підлеглих. Перемикачі змінюють ролі та іноді підкоряються, а іноді й домінують. За статистикою, таке трапляється рідко, оскільки схильність до підпорядкування чи домінування є рисою характеру.

№3: СТОП-СЛОВО МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ У БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ.

У зрілих та досвідчених БДСМ-відносинах використовуються стоп-слова. Вони є захистом для покірної частини. Якщо вимовлено безпечне слово, сеанс негайно завершується. У цьому випадку обмеження та кляпи також будуть негайно зняті. Якщо артикуляція неможлива за допомогою кляпа, існують жести та знаки, за допомогою яких пасивна частина може повідомити про перевищення межі.

№4: СЕАНСИ МАЙЖЕ ЗАВЖДИ ОБМЕЖЕНІ ЗА ЧАСОМ

Міф, що оточує фетиш БДСМ, полягає в тому, що домінуючий чоловік завжди автоматично стає мачо. Але на практиці це зовсім необов'язково. Сексуальне домінування не має нічого спільного із повсякденним життям. Переважна більшість БДСМ-відносин поза ліжком працюють на рівних, і покірна людина часто навіть має право голосу. Звичайно, як і скрізь у житті, є винятки, наприклад, у разі домінатрикс, що містять шлюбного раба. Насправді йому нема над чим сміятися у повсякденному житті!

№5: ПОТРІБНО ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

Не завжди, але іноді у БДСМ використовуються фізичні покарання. Тут необхідно, щоб обидві сторони знали та розуміли анатомію тіла. Тому що неконтрольовані удари можуть мати фізичні наслідки. Якщо ви не знайомі з цією областю, важливо отримати інформацію, перш ніж вперше вдатися до батога або віддатися партнеру.

ПРИКЛАДИ ФЕТИШ-ІГР БДСМ

№1: ТІЛОВІ ПОКАЗИ ТА ПОКАЗИ

Цю методику можна віднести до області S&M, але вона також відноситься до Домінування та Підпорядкування. Якщо покірна людина засмутила домінуючу сторону (навмисно або ненавмисно), як покарання застосовується фізичне покарання. Це може змінюватись від простої порки по попі до болісних тортур гарячим воском свічок, голками та різними секс-іграшками. Мета завжди — покарати неслухняного партнера, а не завдати фізичної шкоди.

№2: ДОМІНУВАННЯ ТА ПІДКЛАДАННЯ

Домінуюча частина очікує від покірної частини повного підпорядкування. Привітання майстер: ін, сер: ін, бос: ін зазвичай є частиною цього стилю гри. Дуже популярний вид гри - контроль оргазму. Тут домінуючий партнер затримує кульмінацію покірної людини, тим самим викликаючи психологічний тиск та посилюючи бажання. Такий сеанс може тривати годинами.

№3: ЗНИЖЕННЯ І ПОРОБЛЕННЯ

Приниження також відіграє велику роль у БДСМ-фетишах. Наприклад, домінатрікс рідко займається сексом зі своїми рабами. Відносини ґрунтуються на рабстві, яке може мати різну спрямованість. Від туалетних рабів до рабів-прибиральниць та грошових рабів – поле діяльності домінатрикс та домінус дуже широке. Пасивна частина отримує насолоду від приниження.

ЩО МОЖНА І НЕ МОЖНА РОБИТИ З БДСМ-ФЕТИШОМ

  • Уточнюйте потреби та межі перед кожним сеансом
  • Відкрито повідомляти про проблеми та страхи
  • Ігнорування чи незгода на стоп-слово
  • Включайте небезпечні об'єкти у заняття коханням

Міф про те, що всі любителі БДСМ постійно використовують батіг, є помилковим. Багато людей назвали б себе збоченими, але вони ні в якому разі не належать до хардкорного сегменту. Хоча заняття коханням у наручниках і є категоричною частиною БДСМ, вони не є ні жорстокими, ні болісними, а радше дуже чуттєвими.