+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке петтінг?

Більшість людей асоціюють термін «петтінг» з підлітками, які відчувають свійперший еротичний досвід із партнером. У перекладі петтінг означає не що інше, як ласки, хоча на практиці зазвичай на одних ласках справа не обмежується: Петтінг - це обмін ласками, але може виходити за рамки просто ніжних дотиків, включаючи поцілунки або дотик до ерогенних зон , аж до ручної роботи та так далі. Аплікація може бути частиною ласки. Ми розповімо, чому петтінг гарантує вам масу еротики без реального статевого акту!

ПЕТТИНГ ТІЛЬКИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ?

Багато людей думають про пестощі як щось, що молоді люди роблять, щоб досліджувати свою сексуальність. У принципі це так, але петтінг все одно може бути цікавим та захоплюючим навіть для сексуально досвідчених людей.

Тому що багато пар використовують ласки в якості прелюдії, навіть якщо вони і не називають це ласками. Петтінг включає в себе не тільки погладжування та обійми, він також дозволяє вам цілувати партнера та його ерогенні зони, а також активно балувати його руками. Секс-іграшки, такі як вібратори, також можна використовувати для ласк.

#ВАЖЛИВО

Хоч ласки і виключають справжній статевий акт, це не означає, що слід нехтувати гігієною та обережністю! Чим інтенсивніше ваші ласки, тим більше рідин організму виділяється і стикається. Особливо якщо ви оголені під час пестощів, можливо, можуть передаватися захворювання, що передаються статевим шляхом. Навіть вагітність не можна виключати за певних умов! Тому, якщо ви хочете бути у безпеці, вам слід захистити себе.

ЛАСКИ - ЦЕ СЕКС?

Це залежить від того, що ви маєте на увазі під терміном «секс». У розмовній мові під сексом ми часто маємо на увазі проникаючий секс між цис-чоловіком і цис-жінкою, або, інакше кажучи: для багатьох людей це тільки «справжній» секс, коли пеніс знаходиться в піхві.

Але це визначення надто спрощує завдання для вас, тому що не кожного разу, коли дві людини займаються сексом, у заняттях любов'ю бере участь пеніс. Чи близькі ви з іншою людиною, чи стимулюєте свої ерогенні зони і доводите один одного до оргазму? Тоді у вас також буде якийсь секс.

Отже: петтінг також є частиною загального терміну "секс", але це не проникає секс.

ВІД М'ЯКИХ ЛАСОК ДО ВАЖКИХ ЛАСК: КРАЩІ ПОРАДИ ДЛЯ ЗБУДЖУЮЧИХ ЕРОТИЧНИХ ЛАСК

Петтінг зазвичай виключає будь-яку форму проникнення, але це не означає, що вам потрібно пропускати оргазми. Є безліч способів випробувати маленьку сексуальну пригоду без необхідності вступати в статевий акт у технічному сенсі. 

Наприклад, повільно проведіть по тілу руками та ротом – не починайте безпосередньо з геніталій. На тілі вашого партнера так багато ерогенних зон, про які ви, можливо, навіть не підозрюєте. Чутливі ерогенні зони також можна знайти далеко від вульви та пеніса! 

Багато людей також дуже чутливі в області шиї, мочки вух і паху, чуйно реагують на ніжні дотики і швидко відчувають сильне збудження поцілунків і ласок.

Як щодо використання масажної олії під час ласок? Тут також є багато інших варіантів, особливо якщо обидва відкриті новому та приділяють час один одному.

Як і у всіх інших сексуальних практиках, тут немає встановлених правил (не хвилюйтеся, якщо ви не дотримуватиметеся законів, не буде жодної поліції з приводу ласки), але зазвичай розрізняють два варіанти ласки.

М'які ласки

 • Ніжність на першому плані
 • Секс-іграшки використовуються рідше
 • Ласка і поцілунки є частиною цього.
 • Область геніталій зазвичай не чіпають.
 • Обидва партнери переважно одягнені, оголена лише верхня частина тіла.
 • Це не обов'язково сприяє досягненню оргазму.
 • Іноді це прелюдія

Важкі ласки

 • Стимуляція області статевих органів шляхом інтенсивного погладжування
 • Використовуються секс-іграшки, такі як вібратори-лежаки.
 • Обидва партнери зазвичай повністю оголені.
 • Оргазм зазвичай є метою
 • Можливо як прелюдією, і «основним актом».

ПЕТТИНГ: ЗНОВУ ВІДЧУЙТЕ ЛАСКУ, ПОКОЛЮВАННЯ І НАВІТЬ ОРГАЗМ.

Деякі люди розглядають петтінг як практику, яка цікава лише підліткам та іншим сексуально недосвідченим людям. Петтінг також можна розглядати як новий і багатообіцяючий спосіб випробувати любов і бажання зовсім іншим способом, ніж просто за допомогою сексу, що проникає.

Петтінг - це заняття для кожного, незалежно від того, скільки йому років і яка його сексуальна орієнтація. Іноді любовне поводження з тілом партнера та обмін ласками важливіше за оргазм – а іноді оргазм, викликаний погладжуванням, буває особливо приємним.