+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке презерватив?

Що таке презерватив?Ви, звичайно, знаєте, що таке презерватив, і вам буде цікаво, чому ми ставимо вам таке дивне питання. Зрозуміло, що презерватив служить для захисту від венеричних захворювань та небажаної вагітності. Але чи знаєте ви також, як насправді були винайдені презервативи та які існують їхні типи? Ми розповімо вам все, що вам потрібно знати про презервативи.

ЩО ТАКЕ ПРЕЗЕРВАТИВ І ЗВІДКИ ВІН?

Винахід настільки ж геніальний і простий, як парасолька. Ви надягаєте гумову оболонку на свій пеніс і запобігаєте потраплянню сперми у піхву або анус партнера під час сексу. З винаходом презервативів у безпечному сексі відбулася революція. Оболонку пеніса можна побачити на старих зображеннях, вік яких перевищує 14 000 років. На той час їх, ймовірно, використовували для підтримки здоров'я пеніса та захисту духів, але саме вони стали джерелом сьогоднішніх презервативів.

Історично склалося так, що критський цар Мінос вважається першим користувачем презервативів свого часу. Повідомляється, що він використав презервативи, зроблені з козиного міхура, бо вважав, що його власна сперма є смертельною. У давнину сечовий міхур тварин частіше використовувався як захист від захворювань, що передаються статевим шляхом, але тільки в середині 16 століття презервативи стали по-справжньому актуальними. Тоді вибухнув сифіліс, і люди намагалися зробити все, щоб захистити себе. На статевий член одягали лляні мішечки, щоб запобігти передачі хвороб.

У 17 столітті придворний лікар винайшов презервативи з кишок великої рогатої худоби і досі відомий як лікар. Відомий презерватив. На початку XVIII століття бабник Казанова для свого надмірного статевого життя використовував презервативи, виготовлені з кишок тварин. Тоді протизаплідні засоби в жодному разі не викидали – їх прали, сушили та лагодили. Лише у середині 19 століття презервативи стали широко відомі. Чарльз Гудієр розробив перший презерватив із гуми та латексу і тому вважається піонером сьогоднішніх презервативів.

3 ФАКТА ПРО ПРЕЗЕРВАТИВИ

ПЕРШІ ПРЕЗЕРВАТИВИ БУЛИ ТОЛЬШІ

Презервативи виробництва Goodyear не тільки мали подовжуючий поздовжній шов, але й мали товщину стінок близько 2 мм. Сьогодні це немислимо, оскільки стандартний презерватив має товщину всього 0,06 мм і тому настільки тонкий, що ледве помітний. Проте за декларацією доступні і тонші версії.

ФОРМА ПРЕЗЕРВАТИВА, ВИНАХОДЕНА ЮЛІУСОМ ФРОММОМ

1912 року Юліус Фромм винайшов презерватив Фромма зі скляною колбою і таким чином визначив сьогоднішню форму презервативу. Поршень занурили в рідкий латекс , і в результаті вийшов презерватив з резервуаром для сперми , але без подовжнього поздовжнього шва. Досі багато хто знає презерватив також під назвою «Фроммс».

ЖІНОЧІ ПРЕЗЕРВАТИВИ

Коли справа доходить до питання про презервативи для жінок, існує справжня прогалина у знаннях. Не всі жінки та чоловіки знають, що Femidom – це жіночий презерватив, який також дозволяє жінкам запобігти вагітності та сексуальним захворюванням. На відміну від класичного презервативу, Femidom необхідно вводити у піхву.

Види презервативів, які потрібно знати

ВИДИ ПРЕЗЕРВАТИВІВ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ

СПРАВЖНІЙ ПРЕЗЕРВАТИВ

Справжні презервативи значно тонші за класичні презервативи. Вони мають середню товщину 0,01 – 0,02 мм і призначені для того, щоби відчуття під час сексу були ще більш інтенсивними. При вагінальному сексі вони забезпечують гарний захист від вагітності та передачі захворювань. Однак для анального сексу вони підходять лише частково через більш високу схильність до розтріскування.

ПРЕЗЕРВАТИВИ З ШИПАМИ

Презервативи з виступами вважаються такими ж безпечними, як і класичні версії, але інші відчуття від них. На зовнішній стороні презерватива є невеликі виступи, призначені для додаткової стимуляції стінок піхви під час сексу. Існують різні версії з великими, але і дуже маленькими ручками.

СЛИЗЬКИЙ ПРЕЗЕРВАТИВ

Для особливо слизького задоволення існують презервативи зі змащенням. Вони створені для того, щоб гарантувати вам, що ви завжди готові до будь-яких ситуацій, навіть якщо у вас в кишені немає мастила. Недолік цих презервативів у тому, що плівка, що змащує, швидко зникає, і через кілька хвилин вони знову стають абсолютно сухими.

ПРЕЗЕРВАТИВ З СМАКОМ

Вони мають успіх серед мінетів і доступні в багатьох варіантах! Ви можете придбати презервативи зі смаком шоколаду, полуниць, ванілі, а також тутті-фрутті. Наскільки хороший смак насправді залежить від особистих переваг. Хоча навряд чи хтось використовуватиме ароматизовану жуйку замість цукерок, жуйки добре підходять для захоплюючого мінету.

ПРЕЗЕРВАТИВИ XS І XL.

У більшості аптек ви завжди знайдете презервативи одного або двох стандартних розмірів, але ми знаємо одне: люди ніколи не є стандартним продуктом! Само собою зрозуміло, що презервативи теж потрібні різних розмірів. І тут! Від XS до XL є широкий вибір потрібних презервативів, серед яких ви зможете знайти свій ідеальний розмір.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ПРЕЗЕРВАТИВІВ

  • Попередньо перевірте міцність презервативу
  • Перевернуться на правильну сторону
  • Не використовуйте презервативи повторно після використання
  • Не викидайте використані презервативи в унітаз.

Винахід презервативів є благословенням, оскільки це єдиний метод контрацепції, який може гарантувати захист від захворювань, що передаються статевим шляхом. Якщо ви займаєтеся сексом з незнайомим партнером, вам не варто обійтися без сумки, тому що в 21 столітті безпечний секс важливий як ніколи.