+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке собакінг?

Всупереч поширеній думці, собакінг не має нічого спільного з собаками, собачим сексом або чимось подібним. Швидше, це сексуальна практика на відкритому повітрі, яка подобається ексгібіціоністам та вуайєристам. Нижче ми розповімо вам, що ви повинні собі уявити.

ДОГГІНГ: ЧИ ЗБЕРЕЖЕТЬСЯ ТЕНДЕНЦІЯ СЕКСУ НА ВІДКРИТОМУ ПОВІТРІ?

Ви ніколи не чули про собакінг? Непогано, у нас було так давно. Але раптом цей термін став з'являтися все частіше і частіше на порносайтах, а на відповідних форумах почали з'являтися повідомлення про собакінг. Достатньо причин, щоб з'ясувати, що ховається за цим. Переслідування означає не що інше, як секс. Звучить нудно, але є особливість.

При собакінгу ви і ваш партнер займаєтеся сексом не в ліжку, а в громадських місцях, які можуть бути помічені вуайєристами. Нерідко заходи щодо собакінгу оголошуються заздалегідь в Інтернеті, щоби було достатньо глядачів. Цей термін вперше був використаний в 1970 році і ставився до людей, які вигулюють собак, але насправді просто шукають пари, щоб потусуватись у кущах та в машинах.

Секс із собакою приносить задоволення як ексгібіціоністам, так і вуайєристам. Але ви не повинні ігнорувати аспект безпеки. По-перше, секс у громадських місцях, як і раніше, заборонений і може бути покараний протоколом, а по-друге, знайомства через Інтернет завжди пов'язані з ризиком. Але про це згодом!

4 ФАКТА ПРО СОБАКІНГ, ЯКІ ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ

№1. ЖІНКИ В МЕНШИНІ, КОЛИ СПРАВА ДОХОДИТЬ ДО ПЕРЕСЛІДАННЯ

Форуми у собачих справах сповнені собачих пар, які активно шукають глядачів для свого наступного публічного виступу. Близько 20 відсотків пар гетеросексуальні, 80 відсотків - гомосексуальні або бісексуальні. Особи дуже часто шукають сексуального партнера, понад 90 відсотків тих, хто шукає, — чоловіки. Майже всі жінки, яким подобається займатися собакінгом, приходять зі своїм партнером.

№2. ДЛЯ ВУАЙЕРИСТІВ, ЕКСГІБІЦІОНІСТІВ І УЧАСНИКІВ

Доггінг обслуговує відразу три групи, тому ця тенденція така популярна. Ексгібіціоністи люблять, коли за ними спостерігають під час сексу. З іншого боку, вуайєристи отримують задоволення, спостерігаючи, як інші займаються сексуальною діяльністю. А є учасники, яких іноді спонтанно запрошують на гарячий номер під час собачої прогулянки. Однак не завжди учасникам раді, багато пар хочуть просто показати себе, а не зворушитися.

№3. ПЕРЕСЛІДУВАННЯ — ЦЕ ЮРИДИЧНА ПРОБЛЕМА.

Як би ви відреагували, якби побачили пару, що займається сексом? Іти далі чи зателефонувати до поліції? Більшість людей проігнорували б це, якщо тільки це не знаходиться в центрі міста або десь настільки людно, що неможливо відвести погляд. Однак є люди, яких турбує сексуальна активність на відкритому повітрі, і вони звертаються до поліції. І тоді найпізніше виникає ризик неприємностей, адже до будинку може залетіти  штраф та скарга.

№4. ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ЗІ ЗМІНОЮ ПАРТНЕРІВ І БЕЗ НЕЇ.

Доггінг — це лише загальний термін для різних форм суспільного задоволення. Деякі доггери займаються сексом тільки зі своїм партнером, а інші не проти помінятися партнерами.

КЕРІВНИЦТВО З БЕЗПЕЧНОГО ПОБАЧЕННЯ ДЛЯ СОБАКІНГУ

№1 - ПОЗНАЙОМТЕСЯ ЗІ СВОЇМ ПАРТНЕРОМ ПО СОБАКІНГУ ЗАВЧАСНО.

Якщо ви хочете випробувати щось легковажне зі своєю коханою, ви про всяк випадок. Вас двоє, і ви можете покластися один на одного. Однак, якщо ви зустріли партнера з собакінгу в Інтернеті, вам не слід зустрічати його в лісі, а спочатку познайомитися з ним. Для цього добре підходить громадське місце.

№2 – РЕТЕЛЬНО ВИБИРАЙТЕ МІСЦЕ

Майже у кожному місті є певні місця, де часто практикується публічний секс. Ці місця перевірені часом, рідко використовуються поліцією та не заважають іншим пішоходам. Виберіть таке місце, щоб у вас не було небажаних глядачів, яких ви не запросили. Оскільки такі секретні місця зустрічей, звичайно, повинні залишатися секретними в майбутньому, ви зазвичай дізнаєтеся конкретні місця тільки від інших, дещо досвідченіших людей, які часто займаються сексом на відкритому повітрі.

№3 – ДИВИТИСЯ ЧИ ПРИЄДНУЙТЕСЯ?

Якщо ви встановили в Інтернеті контакти, які хотіли б спостерігати за вами та вашим сексуальним партнером, вам слід заздалегідь прояснити, чого очікувати. Чи дозволяється третім особам приєднуватися чи вам потрібні лише глядачі? Чим чіткіше оголошення, тим менший ризик неприємних моментів.  

№4 – ЗАВЖДИ ДУМАЙТЕ ПРО КОНТРАЦЕПЦІЮ

Яким би захоплюючим не було собаче заняття, не варто забувати і про контрацепцію. Незалежно від того, жінка ви чи чоловік, не залишайте нічого на волю випадку і не залишайте це своєму сексуальному партнеру, а купуйте презервативи самі і наполягайте на їх використанні, тому що безпечний секс надзвичайно важливий під час догінгу.

№5 – ПРИСЛУХАЙТЕСЬ ДО СВОГО ВНУТРІШНЬОГО ПОЧУТТЯ

Якщо ви почуваєтеся некомфортно, хоча вже трохи краще впізнали свого партнера по собаці, перервіть зустріч. Ваше внутрішнє чуття відіграє важливу роль. Навіть якщо вам не подобається локація чи глядачі неприємні, ви можете припинити собакінг у будь-який момент!

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ У СОБАКІНГУ

  • Заздалегідь обговоріть свої кордони із партнером.
  • Явно запрошуйте інші зацікавлені сторони переглянути чи взяти участь.
  • Завжди думайте про контрацепцію
  • Як глядач не підходьте до пари без запрошення.
  • Не ігноруйте повідомлене «ні»
  • Зупиніться, якщо вам некомфортно

Собакакінг - захоплююча тенденція, яка також може призвести до небезпечних ситуацій. Чим краще ви підготуєтеся до свого досвіду собакінгу, тим більше задоволення ви отримаєте під час жвавого побачення на свіжому повітрі.