+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Doggy style - поради щодо сексу ззаду

Візьміть повідці, сьогодні ми погуляємо з вами і пояснимо, як можна повеселитися у ліжку. Прочитайте все про собачий стиль тут - як працює позиція і що ви повинні враховувати.

СОБАЧИЙ СТИЛЬ - ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ?

Ви коли-небудь спостерігали сонячним весняним днем ​​у парку, як тер'єр вашого сусіда стрибає на собачку, на превеликий збентеження всіх перехожих? Доггі-стайл означає саме цю позу: секс позаду.  

Чому для іменування довелося використовувати саме собаку, невідомо — більшість тварин спарюються таким чином. Так що з таким же успіхом його можна було б назвати «Стиль черепахи», «Стиль коня» або «Стиль носорога», але собака могла б викликати у більшості людей менш негативні асоціації.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Думка про собак у парку вас не зовсім заводить, і ви скоріше інтелектуал? Потім запропонуйте партнеру Coitus a tergo . Насправді це означає «секс ззаду» латиною, але звучить втричі химерніше!

ПО-СОБАЧІ - ПЛЮСИ І МІНУСИ

У опитуваннях поза раком регулярно виявляється серед найпопулярніших сексуальних поз, а в німців ця поза навіть є безперечним фаворитом. Не дивно, тому що є багато вагомих причин для тваринного акту: у собачому стилі пеніс може проникати дуже глибоко у піхву або задній прохід, роблячи сексуальну позу особливо напруженою. А при правильному становищі тазу можна оптимально стимулювати навіть точку G. Для активної партнерки вид сідниць коханої людини теж дуже привабливий.

З тваринною позицією, такою як собачий стиль, ви трохи повертаєтесь до коріння - зрештою, як і в тваринному світі, вся справа в сексі, а не в приємній романтиці під ковдрою. Пасивний партнер може дійсно відпустити себе і відмовитися від контролю.

Однак для багатьох глибоке проникнення також є найбільшим недоліком пози на рак : для деяких людей ця поза може швидко стати хворобливою, особливо якщо активний партнер занадто серйозно ставиться до своєї ролі, а коні, е-е, собаки тікають разом з ним. шматочок. Тому ви завжди повинні робити це повільно, використовувати багато мастила та спілкуватися один з одним одночасно. Словами, а не гарчанням і гавканням.

Багатьом жінкам також важко досягти оргазму по-собачому, тому що, на жаль, у цій позі часто ігнорується клітор. Ще одна проблема, яку найчастіше описують жінки, коли справа доходить до собачого стилю : це дуже безособова поза, коли ви не можете дивитися одна одній у вічі. Те, що може бути привабливим для одних, змушує інших почуватися шматком м'яса. Якщо і у вас так, то краще спробувати інший варіант сексу ззаду – а краще не робити його взагалі.  

Але в наступному розділі ми дамо вам кілька порад, як уникнути цих проблем собачого стилю!

DOGGY STYLE: 4 ВАРІАНТА СОБАЧОГО СТИЛЮ

ВАРІАНТ 1: КЛАСИЧНИЙ

У класичному варіанті раком один з партнерів стає навколішки рачки, при цьому активна частина вставляє свій пеніс, фалоімітатор або навіть страпон ззаду у піхву або анус - ми пам'ятаємо собак у парку, хоча вони ймовірно, рідко носять із собою страпон.

Особливість : Обидва партнери мають більшу свободу рухів. Оскільки активної частини не потрібно ніде підтримувати себе руками, вона має можливість стимулювати інші ерогенні зони пасивної частини, такі як клітор, і, таким чином, долати перешкоди для оргазму, з якими особливо стикаються жінки при заняттях раком. Звичайно, пасивна частина теж може простягнути руку — лише однієї руки було достатньо, щоб її підтримувати.

ВАРІАНТ 2: СЛОН

Це позиція з Камасутри. Пасивна частина лежить на його животі, активна частина лежить на ньому зверху і проникає в нього ззаду. Це працює ще краще, якщо ви підкладете подушку під талію пасивної частини, щоб підняти його дупу .

Особливість : Поза слона дозволяє проникати менш глибоко і, отже, зручніша для багатьох, ніж класичний стиль собачки. Крім того, ця класика Камасутри ідеально підходить для ніжних поцілунків в шию і любовно шепочуть слів на вушко через ближчу прихильність .

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Будь-хто, хто зараз думає, що слони спаровуються лежачи, помиляється — у природі слони займаються сексом так само, як і більшість інших тварин. А саме в собачому стилі .

ВАРІАНТ 3: МАЛЕНЬКА ЛОЖКА

Це стає трохи приємнішим і романтичнішим у цій позі позаду. Обидва партнери лежать боком один за одним, що дозволяє великій ложці проникати в піхву або анус маленької ложки.

Особливість : у позі ложки , на відміну від класичної пози на рак, неможливий стиль відбійного молотка - або, принаймні, дуже складно, позиція лежачи трохи сповільнює вас. Поза дуже зручна для обох і не дуже стомлююча. 

ВАРІАНТ 4: СТОЯ

Це стає набагато спортивнішим, коли займаєшся сексом ззаду стоячи. Один партнер нахиляється вперед і спирається на стіну, інший проникає ззаду.

Особливість : Цей варіант собачого стилю може бути дуже збуджуючим як швидкий секс і пропонує чоловікові оптимальний доступ до клітора жінки в гетеросексуальних парах. Пари одного зросту або ті, хто любить повеселитися в душі, матимуть задоволення від сексу стоячи.

DOGGY STYLE - ДОДАТКОВІ ПОРАДИ ЗА ГАРЯЧИМ СОБАЧИМ СТИЛЕМ

  • Почніть повільно. Як вже згадувалося, пасивна частина може бути болісною, якщо ви стрибаєте надто швидко. Велика прелюдія допомагає, як і достатньо мастила.
  • Якщо вам обом подобається складніше, поза раком ідеальна для легкого шльопання - слід заздалегідь обговорити, чи це бажано.
  • Поміняйтеся ролями. Це може бути дуже привабливим у собачому стилі, коли активна частина відмовляється від контролю, а пасивна частина бере на себе ініціативу, рухаючи тазом!
  • Жінки також можуть змінювати положення ніг при виконанні по-собачому: чи відчуваєте себе краще, якщо ви стоїте на колінах, зімкнувши або розсунувши ноги? Трохи поекспериментуйте та подивіться, яка поза ідеальна для вас.

У той час як активна частина в собачому стилі має особливо гарний вигляд на свого партнера, пасивна частина зазвичай має більше часу, щоб помилуватися спальнею. То чому б не зайнятися сексом перед дзеркалом? Так що у вас є можливість дивитися один одному в очі, незважаючи на по-собачому.