+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Footjob – ось як це правильно!

Ваш партнер регулярно цілує ваші ноги, і ви хочете відплатити тим самим? Потім здивуйте його Footjob-об. Ми пояснимо вам тут, що це таке і як працює сексуальна опора.

ЩО ТАКЕ FOOTJOB?

Footjob - це сексуальна практика, при якій один партнер стимулює іншого своїми ногами. В основному як ручна робота – тільки руками на південь. У більшості випадків під футджобом розуміється стимуляція статевого члена жіночими ступнями, але, звичайно, клітор і вульву можна побалувати ніжними ласками пальців ніг. 

Зачекайте хвилинку, це дуже схоже на фут-фетиш, чи не так? Не обов'язково. Хоча футджоб дуже популярний серед людей з цією особливою схильністю, люди без фетишу також можуть зробити певну різноманітність у футджоб.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Насправді, є багато людей, які мають слабкість до ступнів — багато гетеросексуальних чоловіків кажуть, що їм подобаються жіночі ступні. За їхніми власними заявами, серед найвідоміших любителів ніг режисер Квентін Тарантіно та співак Енріке Іглесіас.

ЩО РОБИТЬ FOOTJOB ТАКИМ ГАРЯЧИМ?

Звичайно, якщо ви любите ноги, приємно бути розпещеним об'єктом бажання. Але робота ногами також може бути сексуальною для всіх інших, тому що вона незвична і водночас трохи хибна.  

На відміну від інших приматів, ми, люди, більше не можемо хапати предмети ногами, використовувати їх для лазіння або виконувати з їх допомогою будь-які інші навички дрібної моторики (наприклад, друкувати статті в блогах – перевірено спеціально для вас!). В результаті дрочка ногами часто менш контрольована і ніжна, ніж ручна робота або мінет, які можуть бути дуже привабливими.

Робота ногами також пропонує більше можливостей для ігор під прикриттям: непомітно підійдіть до ноги вашого партнера в ресторані, поклавши ноги під стіл, і дайте йому спробувати десерт.

Бійка ногами також може бути особливо спекотною спекотними літніми ночами, коли будь-який фізичний контакт призводить до перегріву: зрештою, ви можете триматися подалі від довжини ноги і дивитися партнеру в очі.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Існують інші види операцій на ногах, наприклад, робота з пальцями ніг або робота з взуттям. При роботі з пальцями ніг партнер бавиться лише пальцями ніг, при роботі зі взуттям стопа залишається одягненою. Останнє особливо цікаве чоловікам, яким подобається жіноче взуття. Тим не менш, ви повинні бути особливо обережні при цьому - люди з двома лівими ногами ще більш небезпечні у шпильках.

МАСТУРБАЦІЯ НОГАМИ (FOOTJOB) - ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ ПРАВИЛЬНО?

Тепер не можеш тримати ноги нерухомо? Тоді у нас є для вас кілька практичних порад, щоб бійка ногами була незабутньою для вас і вашого партнера

 • Хороша підготовка є основою та завершальним етапом операції на ногах. Тому попередній педикюр є обов'язковим. Нігті на ногах повинні бути підстрижені, щоб уникнути травм. Ви також повинні переконатися, що ваші ступні гладкі, і заздалегідь видалити будь-які мозолі, наприклад, за допомогою пемзи - ні вульва, ні пеніс не потребують тонкого шліфування.
 • Перед бійкою ногами саме час помити ноги! Особливо якщо ви весь день ходили у своїх Чаках і бігали 5 кілометрів після роботи. Аромат Harzer Roller має бути лише у холодильнику.
 • Для того, щоб бійка ногами пройшла особливо гладко, ви також можете використовувати багато масажної олії або смазки. Але не послизнутись потім!
 • Залежно від позиції футджоб може стати справжнім тренуванням для того, хто дає : пробуйте різні позиції.
 • Ти правда не можеш не знімати шкарпетки під час сексу? Тим не менш, спробуйте, чи подобається вам футджоб, якщо на нозі вашого партнера тонкі нейлонові колготки або м'яка бавовняна шкарпетка.

ЯКІ ПОЗИ ДЛЯ ФУТДЖОБУ?

Для стимуляції статевого члена підходять такі пози:

 • Позаду. Ляжте на спину на ліжко, щоб ваш партнер міг стати перед вами на коліна і потерти член між ніг.
 • Навпаки. Ви також можете сісти навпроти свого партнера та тримати його пеніс між ступнями чи пальцями ніг. Якщо це стає для вас занадто напруженим у проміжку між ними – це положення є дуже хорошим тренуванням м'язів черевного преса – ваш партнер також може тримати ваші ноги та рухати ними вгору та вниз.
 • На колінах. Якщо ви трохи більш просунуті в плані бійки ногами, ви також можете стати навколішки спиною до свого партнера і дати йому сексуальний погляд ззаду, поки ви балуєте його своїми ногами.
 • Сядьте за своїм партнером. Ви справжній футджоб професіонал? Потім сядьте за своїм партнером, обхопіть його ногами і стимулюйте пеніс рухами ступнів вгору і вниз.

ДРІВКА НОГАМИ: ДОДАТКОВІ ПОРАДИ

 • Скільки речей ви вистачаєте ногою щодня? Ймовірно, не так вже й багато, тому бійка ногами може бути дуже незвичною і іноді досить стомлюючою спочатку. Так чому б не додати додатковий сеанс йоги і зробити кілька вправ на розтяжку, щоб розвинути гнучкість ніг.
 • У вас зводить ступня під час футджоба? Між ними робіть короткі перерви!
 • Якщо ваш партнер знаходить вигляд ваших ніг дуже збуджуючим, немає нічого поганого в тому, щоб трохи вдавати, що вони дрочать ногами: з ножним браслетом або красиво нафарбованими нігтями це вдвічі привабливіше.
 • Будь ласка, не забувайте про прийомних дітей – яєчка чоловіків також можуть бути включені в дрочку ногами. А інші ерогенні зони обов'язково зрадіють погладжування стопи.
 • Оскільки ваші руки вільні під час роботи ногами, таланти до багатозадачності серед вас також можуть використовувати це, щоб побалувати свого партнера чи себе.

В основному, до роботи ногами належить таке: дозволено все, що завгодно! Спробуйте, яка частина стопи вам найбільше подобається для стимуляції та наскільки сильним має бути тиск – робота стопи пропонує безмежні можливості.