+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Фут фетиш

ЩО ТАКЕ ПОДОФІЛІЯ?

Багато людей взагалі не звертають уваги на ноги або навіть знаходять їх огидними. З іншого боку, є і ті, хто вважає ноги надзвичайно спокусливими та сексуальними. Фут-фетишизм - один із найпоширеніших фетишів, який особливо цікавий серед чоловіків. Хорошим прикладом відомого фут-фетишиста є режисер Квентін Тарантіно. У своїх фільмах він часто показує великі плани красивих жіночих ступнів і відкрито заявляє про свій ентузіазм щодо них.

Але не всі фут-фетиші однакові, адже вони багатогранні і у кожного фетишиста є індивідуальні уподобання. З медичної точки зору це не фетиш у цьому сенсі. Швидше, можна було б говорити про сексуальні уподобання, адже по ногах часто судять про привабливість жінки. Не всім фут-фетишистам достатньо бачити босі ноги, в деяких випадках їм потрібно трохи більше. Деяким подобаються ніжні дотики та ласки ступнів, подобається бачити їх у гарячому нейлоні або їх навіть збуджує запах ступнів.

ЩО ТАКЕ ФУТ-ФЕТИШ?

Фут-фетиш – або для тих, кому він подобається: подофілія – це сексуальна перевага ніг. У більшості випадків саме чоловіки знаходять велике задоволення у фетишах ніг, а також сексуальне збудження та задоволення. Будь то смоктання пальців ніг, масаж ніг або навіть «дрочка ногами». Однак у жінок цей фетиш набагато менш виражений. Не дивно, що лише небагато жінок відчувають сексуальне задоволення при думці про затхлі тапочки свого партнера. 

ФУТ ФЕТИШ: ЯКІ БУВАЮТЬ ВИДИ?

Залежно від людини існують різні ступені інтенсивності та різні варіанти фут-фетишизму. Деяким фанатикам ніг подобаються певні частини стопи, такі як розмір, форма, пальці чи запах. Іншим, проте, подобається вся стопа, а треті надають перевагу доглянутим ступням. За певних обставин дійсним об'єктом бажання є не ступня, а взуття чи шкарпетки, що ввібрали аромат ніг. Таким чином, не існує якогось одного фут-фетишу, а є безліч його форм, кожна з яких знаходить своїх любителів. 

Нарешті, існує також еротика ніг, яку можна включити в сексуальне життя: наприклад, масаж ніг як розслабляючий елемент прелюдії або бійка ногами, яка сама по собі є сексуальною практикою. Геніталії стимулюють ступнями чи пальцями ніг, хоча існують і спеціальні техніки.

Ноги також частіше задіяні в БДСМ, наприклад, у так званому трамплінгу, при якому один партнер наступає на іншого. Існують також легкі тортури, такі як удари по підошвах ніг або лоскіт. Дроблення викликає хвилювання, коли хтось роздавлює ногами різні предмети чи продукти.

#ЦІКАВО І ЖОРСТКО:

Лотосна стопа завдовжки десять сантиметрів була абсолютним ідеалом краси в Азії. Саме тому у жінок були зламані ноги або їх зростання гальмувалося через важкі пов'язки. До 1930-х років азіатські жінки прагнули мати такі маленькі ступні.

ЯК ВИНИКАЄ ФУТ-ФЕТІШ?

Що може бути такого привабливого в ногах, що деякі чоловіки захоплюються ними? Багато фетишів ще до ладу не пояснені з наукової точки зору, це стосується і стоп. Проте експерти вважають, що причина криється в людському мозку.

Області мозку, пов'язані зі стопами та геніталіями, розташовані близько одна до одної. Тому передбачається, що стимули можуть просто перекриватися, тому обидві області стимулюються одночасно. Чоловіча стать більш сприйнятлива до привабливих ніг, оскільки ніжні жіночі ступні асоціюються з плодючістю. Тому у фут-фетишизмі винне виключно прагнення чоловіків до продовження роду. Це не має нічого спільного з будь-якими травмуючими дитячими переживаннями, як це іноді буває з іншими фетишами. Оскільки жінки зазвичай приділяють набагато більше уваги догляду за ногами, їх ноги, звичайно, набагато привабливіші.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Що поєднує більшість фут-фетишистів, так це те, що зазвичай це чоловіки, яким подобаються жіночі ступні.

ЧИМ ЦІКАВЛЯТЬСЯ ФУТ-ФЕТИШИСТИ?

Як згадувалося, існують різні форми фут-фетиша і, отже, різні практики, популярні серед любителів фут-фетишистів. До них відносяться:

  • Розгляд, дотик і облизування ніг, оголених або панчохах і туфлях.
  • Footjobs, стимуляція пеніса ступнями
  • Практики БДСМ, що передбачають домінування та підпорядкування. Або зв'язані ноги покірної частини перебувають у центрі уваги, і фут-фетишист дивиться ними, лоскоче чи побиває. Або фут-фетишист - це сама покірна частина, що очищає ступні верхньої язиком або дозволяє йому ходити по собі, що називається "топтанням".

#А ВИ ЗНАЛИ?

Чи могли б ви подумати, що на підошвах ніг нервових закінчень на квадратний сантиметр більше, ніж будь-де ще на тілі? Відчуття поцілунку там райське. Однак, якщо ви дуже делікатні та чутливі, вам слід заздалегідь повідомити про це свого партнера.

ЯК МОЖНА СУМІСТИТИ ФУТ-ФЕТІШ І СЕКС?

Якщо ви хочете зробити щось хороше для свого улюбленого фут-фетишиста і побалувати його роботою ніг, вам слід добре підготуватися: все це вимагає деякої чутливості навшпиньки.

В Інтернеті є безліч сайтів, де ви можете побачити, як саме це працює у категорії фут-фетиш. Але будьте обережні: те, що на відео виглядає просто, може мати своє підводне каміння. Тому корисно спочатку трохи потренуватися і випробувати різні позиції під час дрібки ногами, щоб знайти відповідний для вас метод.

Якщо ваш партнер любить ноги, є багато еротичних способів настроїти його на приємну любовну гру. Як щодо селфі ногами? Найкраще, що можна зробити, - це сфотографувати свої ноги на смартфон і відправити фотографію коханій людині. Дайте волю своїй творчості. Можливо, ви просто фотографуєте свої ноги на високих підборах, зовсім голі або в товстих шкарпетках.

І, гей, якщо у вашого партнера фут-фетиш, є деякі переваги: ​​ви, ймовірно, зможете регулярно насолоджуватися масажем ніг. Безпрограшна ситуація!

ВИСНОВОК: З ФУТ-ФЕТИШАМИ СТУПНІ СТАЮТЬ ОБ'ЄКТОМ НАСОЛОДЖЕННЯ.

Не всім подобаються ноги, але фут-фетишизм є більш поширеним, ніж ви думаєте. Фут-фетиш може мати різні форми, і ви вирішуєте: чи звучить це привабливо, чи ви біжіть так далеко, як дозволяють ваші ноги? Ми безперечно сподіваємося, що змогли дати вам цікаву інформацію про тему фут-фетишу. Тоді запишіться на наступний візит на педикюр і побалуйте свою кохану руками Півдня.