+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Все про фетиш-секс

Існує безліч фетишів, які не обов'язково завжди повинні носити сексуальний характер. Це слово походить від португальського терміна, що означає магію або магічні засоби, і це також первісне значення фетишу. У багатьох народів певні предмети мають магічну силу, тому їх традиційно шанують. Насправді фетиш - це об'єкт бажання, спочатку до сексу він не мав жодного відношення.

Лише у 19 столітті було встановлено зв'язок еротики та сексу. Французький психолог досліджував, що люди можуть зациклюватися на певних об'єктах чи сексуальних практиках у еротичному сенсі. Фетиш-секс сьогодні, як і раніше, залишається табуйованою темою, оскільки багато тенденцій, як і раніше, сприймаються суспільством критично. Але є багато людей, які без особливого фетишу взагалі не одержують задоволення від сексу.

ЩО ТАКЕ ФЕТИШ-СЕКС?

Сексуальний фетиш - це те, що має сильну еротичну привабливість для людини. Це схильність чи фіксація на дуже конкретних об'єктах, які тоді називають фетишами. Ви відчуєте сексуальне збудження лише в тому випадку, якщо ці об'єкти стануть частиною вашого сексуального життя. Часто вже неможливо відчувати сексуальність «класичним» способом. Фетиш може фокусуватися на руках, ногах чи волоссі. Фетиш завжди характеризується тим, що він абсолютно незалежний від іншої людини і стосується лише відповідного атрибуту.

З іншого боку, існують і неживі фетиші, такі як високі підбори або панчохи. Крім того, такі матеріали, як шкіра, лак або метал, також можуть бути об'єктом фетиша. Проте фетиш-секс – це сексуально привабливі предмети, частини тіла чи матеріали. Це часто відноситься до незвичайних сексуальних практик, які є серйозною нав'язливою ідеєю. Типові практики фетиш-сексу включають рольові ігри або БДСМ.

#ВАЖЛИВО

Коли справа доходить до фетиш-сексу, немає нічого неіснуючого, і все, що вам подобається завжди дозволено.

ФЕТІШ-СЕКС ЧАСТО ХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ ПЕРЕДРОЗСУДКАМИ.

Фетіш безперечно не є чимось соромним. На жаль, у багатьох це асоціюється з чимось негативним, а йдеться лише про незвичайні сексуальні уподобання та схильності. Не завжди має бути екстремально; навіть дуже прості фетиші для багатьох є чистим задоволенням.

Якщо ви порівняєте традиційний секс із фетиш-сексом, переходи будуть досить плавними. Хто вирішує, що вважати нормою, а що вже вважається фетишем? Широко поширені фетиші включають фут-фетишизм або пристрасть до лакованої шкіри. До речі, серед фетишистів однаково представлено і чоловіків, і жінок. Не має значення, який це фетиш: важливо, щоб усім учасникам було весело і нікому не доводилося змушувати себе щось робити. Фетиш-секс стає проблематичним лише тоді, коли один партнер більше не в настрої, а його конкретні бажання не виконуються, а інший не може цього відчувати.

ЧОМУ ЛЮДЯМ ПОДОБАЄТЬСЯ ФЕТІШ-СЕКС?

Досі ми точно не знаємо, як виникають фетиші. Однак передбачається, що причину можна знайти у певних ключових дитячих переживаннях. Зазвичай за цим стоять певні страхи, тому фетиш покликаний допомогти вам впоратися з ними. Фетиш не є розладом, тому лікування не потрібне, якщо він не завдає сильних страждань. Навіть якщо вам щось надзвичайно подобається, ви ще далеко не фетишист: тільки коли це минуле життя стає вашою єдиною можливістю для сексуального збудження, це називається фетишем.

Фетиш-секс наразі все частіше обговорюється публічно. Будь-який предмет, людина чи сексуальна практика можуть стати фетишем. Важливо завжди пам'ятати, що у фетиші немає нічого ненормального і що ви нікого не засуджуєте за сексуальні нахили, а чи ви хочете підігравати - залежить від вас.