+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Глибока глотка – посібник для новачків за 7 кроків

Глибока ковтка – найвища дисципліна серед мінетів. Для більшості одержувачів цей глибокий оральний секс приносить особливо сильне задоволення. Ми пояснимо вам, що таке глибокий мінет, як ви можете освоїти цю техніку, а також дамо вам кілька цінних порад та рекомендацій, які можна буде тримати в руці та в роті.

ГЛИБОКА ГЛОТКА: ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Глибока ковтка - це техніка, при якій пеніс вводиться далеко-дуже далеко, а саме до упору до рота (вірніше, у горло). Для багатьох чоловіків це дуже привабливо, як тому, що ця техніка створює відчуття сором'язливості навколо його головки, так і тому, що вигляд цього глибокого мінету робить їх надзвичайно гарячими.

Найбільший ворог глибокої глотки, як і звичайного мінету, – це природний блювотний рефлекс. Насправді це дуже корисно і зазвичай запобігає попаданню чогось, що не має жодного відношення до ваших дихальних шляхів, хоча воно також спрацьовує, коли ваша кохана людина намагається проколоти ваш супозиторій своїм пенісомПроте, трохи попрактикувавшись, можна певною мірою контролювати блювотний рефлекс і спокійно ковтати.

Цікавий факт: «Глибока ковтка» - це назва порнофільму 70-х років, який зробив техніку глибокої глотки більш відомою. Йдеться про молоду жінку, у якої клітор знаходиться не між ніг, а в горлі, тому вона дозволяє чоловікам доставляти їй оральне задоволення – історія, майже гідна Оскара.

НАВЧИСЬ ГЛИБОКО ЗАГЛАТУВАТИ

Навчитися глибоко заковтувати – чи це можливо взагалі? Коротка відповідь: та й ні.

Ви можете поступово навчитися вводити пеніс коханої людини глибше у горло. Якщо ви дійсно хочете спробувати глибокий мінет, вам обов'язково слід заздалегідь приділити час ретельному навчанню. Цілком позбутися блювотного рефлексу вам, швидше за все, не вдасться - та й не слід, адже цей вроджений рефлекс може вберегти вас від ядухи в інший час.

А тепер погані новини: є люди, які мають настільки сильний блювотний рефлекс, що глибокі горлові рухи просто не працюють, незважаючи на тренувальний табір з глибокими ковтками. Але це не кінець світу - існує безліч інших сексуальних прийомів, які допоможуть здивувати вашого партнера і звести його з розуму.

ГЛУБОКА ГЛОТКА: ПОРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Чи хотіли б ви прийняти виклик глибокої глотки? Чудово тоді вам допоможуть наступні кроки:

Крок 1:

Розслабся. Так, ще до практики. Як би ви сильно не хотіли освоїти глибоке горло, якщо ви напружені, це не спрацює. Зробіть кілька глибоких вдихів, а потім...

Крок 2:

Перевірте блювотний рефлекс.Візьміть палець або фалоімітатор і повільно - ПОВІЛЬНО - проштовхніть цей імпровізований пеніс в рот і до горла, поки не спрацює блювотний рефлекс. Звичайно, ви також можете використовувати палець вашого партнера, щоб дати йому трохи відчути, що на нього чекає.

Важливо: все, що ви використовуєте для вправи для глибокого горла, має бути чистим, стійким і не завдавати шкоди горлу. Також краще уникати фруктів та овочів - по-перше, вони можуть зламатися, а по-друге, вони можуть бути сповнені непривабливих мікробів: погана ідея, і не тільки після пандемії корони.

Крок 3:

Зробіть глибокий вдих і розслабтеся. Як тільки ви помітите блювотний рефлекс, зупиніться, глибоко вдихніть і видихніть через ніс і постарайтеся на кілька секунд розслабити горло, щоб зупинити блювотний рефлекс ... 8,9,10, ви це зробили? Вітаємо, ставимо собі п'ятірку! Тепер вам просто потрібно повторити це. Двічі-тричі на день. Протягом кількох тижнів … так, гарні речі потребують часу.

Важливо: тримайте руку нерухомо і намагайтеся НЕ переміщати щасливий предмет, який першим вирушить в експедицію, вам у горло.

Якщо ви регулярно тренуватиметеся, ви зможете краще контролювати блювотний рефлекс і спокійно глибоко заковтувати. Але, як і у випадку з грою на скрипці, тренуваннями з футболу або уроками іспанської мови, тут можна застосувати те саме: це вимагає дисципліни, і бувають дні, коли вправи з глибоким горлом іноді працюють краще, а іноді гірше. Не здавайся!

Крок 4:

Як тільки ви трохи краще візьмете під контроль блювотний рефлекс, ви зможете спробувати повільно, повільно , пересувати помічника. Знову ж таки, постарайтеся зберігати спокій і дихати, коли відчуєте, що ваш сніданок з нетерпінням чекає на зустріч із вами знову.

Крок 5:

Як тільки повільні рухи стануть ефективними, ви можете спробувати трохи прискоритись. Ви тепер почуваєтеся комфортно з фалоімітатором чи пальцем у горлі? Тоді ніщо не завадить вашому першому сеансу глибокої ковтки з чоловіком.

Крок 6:

Чоловік готовий? Прекрасно, тоді розслабь щелепу, зроби кілька глибоких вдихів і потім...

Крок 7:

…Давай!

Незалежно від того, чи є ви тим, хто дає, чи щасливчиком, який бере: щоб зробити вашу першу глибоку горлянку справжнім успіхом, у нас є кілька додаткових порад.

ПОРАДИ ПО ГЛИБКІЙ ГЛОТЦІ:

 • Знайдіть позу, яка вам підходить: часто допомагає, якщо людина, яка робить масаж, трохи витягне шию, наприклад, ляже на спину і дозволить голові звісити з краю ліжка.
 • Якщо потрібно, дайте собі невелику перерву між ними.
 • Заздалегідь домовтеся зі своїм партнером про невербальний сигнал, який ви можете використовувати, щоб сигналізувати про свою відмову у разі сумнівів.
 • Завжди дихайте спокійно через ніс.
 • Спочатку вам доведеться глибоко заковтнути цілий рот, тому не намагайтеся затято лизати або смоктати. Однак, якщо ви більш просунуті, ви можете спробувати наспівати йому свою улюблену пісню і надати йому сексуальної атмосфери.
 • Попередження: це дуже важливо: якщо ви відчуваєте, що не можете дихати під час глибокого ковтання, горло болить чи садніть або вас ось-ось вирве, краще зупинитися.

ПОРАДИ ПО ГЛИБКОЇ ГЛОТЦІ ОТРИМАЧУ:

 • Уууу, глибока ковтка ! Так, ми знаємо, ви схвильовані і щасливі, але вам також слід розслабитися і дати дарувальнику час глибоко заковтнути без будь-якого тиску.
 • Частина, що дає, визначає темп глибокої глотки!
 • Ви зараз у повному захваті, хочете обійняти голову партнера чи зробити сильний поштовх? Залиш! Ризик травми занадто великий. І знову: дилер задає темп!
 • Зверніть увагу на мову тіла вашого партнера та переконайтеся, що він може зупинити глибоку ковтку у будь-який момент.
 • Ви близькі до кульмінації? Вітаємо, але перш ніж ви промахнетесь і підете неправильним шляхом, вам слід повідомити про це свого партнера. Їй чи йому має бути надана можливість самим вирішити, чи можете ви залізти йому чи їй у глотку.

Секс-шоп