+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Госпожа раб

Госпожа рабБути рабинею-домінантою – мрія покірних людей. Але для недосвідчених людей уявлення про такі рабські відносини найчастіше є скоріше кліше, ніж фактом. Ви також повинні проводити суттєву різницю між з'єднанням «дім-суб» і відносинами «домінанта- раб». Ми розповімо вам, що насправді чекає на вас як раба і що тягне за собою зв'язок.

ПРОСТО Хлопчик для биття для коханки?

"БДСМ Раб - це той, хто дозволяє жінці в лакованій шкірі бити себе батогом". Якби ви спитали 100 осіб, які не пробували БДСМ, це, напевно, була б стандартна відповідь. Але невже це так просто? Абсолютно ні, адже існують не тільки різні типи домінатрікс, але й такий же великий вибір рабинь, з найбільш поширеними з яких ми познайомимо вас пізніше .

Слід також проводити різницю між сабом і рабом, тому що саб за жодних обставин не відмовляється від усіх прав на Дім. Натомість покірна частина також може брати активну участь у сексуальному житті, наприклад, вносячи пропозиції, а також використовуючи безпечні слова , щоб негайно покласти край домінуванню іншої людини. Раб поступається своїми правами домінатрисі на час сеансу. Авторитетні домінанти все одно обмовляють стоп-слово, щоб можна було відразу вийти із ситуації, якщо найгірше піде навперейми.

Робовласництво, як його називають на сцені, частіше відбувається у професійному секторі і рідше у приватному секторі. Однак це не означає, що не існує моделей відносин підпорядкування - домінування. Винятком є ​​шлюбний раб, він повністю поневолений своєю коханкою, дуже часто поза ліжком, що рідко трапляється у субдомінальних відносинах. Тут типово для пари зустрічатися на рівні очей поза сексуальними іграми.

ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ЦІ 5 ТИПІВ РАБІВ

Ви повинні знати ці 5 типів рабів

№1: РАБ-ЗБИРАЛЬНИК

Звучить надзвичайно практично, і це так, тому що раб-прибиральник поєднує в собі силу, що чистить, і сексуального компаньйона. Його основна робота – прибирання у закладі чи приватній квартирі домінанти. Якщо домино проливає щось, що трапляється дуже часто під час сеансу, рабиня-прибиральниця повинна негайно допомогти з ганчіркою та відром та прибрати бруд. Раби-прибиральниці зазвичай не займаються сексом із домінанткою і не відчувають жодного сексуального задоволення. Залежно від зв'язку раб під час здійснення своєї діяльності повинен носити жіночий одяг чи відповідну уніформу.

№2: ТУАЛЕТНИЙ РАБ

У хардкорному БДСМ туалетний раб – явище випадкове. Основна роль раба - служити туалетом домінанти. Він заковтує екскременти перорально , а потім випльовує їх в унітаз або ковтає. Туалетний раб навчається поступово та звикає до своєї майбутньої ролі лише через контакт із фекаліями. У хардкорній версії домінатрікс також може використовувати свого туалетного раба для своїх гостей, які зазвичай складаються з інших домінатріксів.

№3: РАБ У ПІДГУЗНИКУ

Для раба підгузків характерно те, що йому доводиться носити підгузок для дорослих. В основі приниження лежить тривале носіння підгузки, навіть якщо він вже забруднився. Залежно від домінанти та гри може статися так, що доведеться вдягнути підгузник іншої рабині або використаний підгузник домінатриси. Деяким рабам підгузків доводиться носити цей підгузник під своїм звичайним одягом у громадських місцях, часто до тих пір, поки в їхній інтимній зоні не утворюються запалені місця.

№4: ГРОШОВИЙ РАБ

У цій сцені грошових рабів також коротко називають платними свинями. Завдання грошового раба – підтримувати домінантку фінансово. Цей тип рабів немає сексуальних контактів; їхня єдина робота — фактично фінансувати бажання домінанти. Тут є різні варіанти. Прості грошові раби щомісяця платять Фін-Дому певну суму. Інші виплачують більші суми через регулярні проміжки часу, й у крайньому разі грошовий раб передає своє майно Госпожа і дає їй довіреність на розрахунковий рахунок.

№5: ЛИЖУЧИЙ РАБ

Лижучі рабині служать задоволення своєї Госпожи у вигляді оральної стимуляції. Нерідко Госпожа пов'язує раба або знерухомлює його за допомогою сидіння на обличчі. Завдання - подарувати коханці оргазм до душі. Риммінг і кунілінгус часто потрібні від рабині в поєднанні. Підвид — лижуча рабиня, навчена не інтимній зоні своєї господині, а предметам. Тому він лиже туфлі, чоботи, ступні, а також підлогу, коли його коханка наказує йому.

ІНШІ ТИПИ РАБІВ

  • Шлюбний раб, одружений зі своєю коханкою
  • Анальний раб, анально розтягує домина
  • Рабиня зі страпоном, в яку пасивно проникають страпоном
  • Ножний раб, який відповідає за догляд за ногами

Відносини між домінантою та рабинею можуть здатися дуже екстремальними, особливо якщо ви не відчуваєте себе частиною цієї сцени. Для всіх відносин важливо, щоб побажання та потреби були заздалегідь роз'яснені та поважалися обома сторонами. Секс із домінантою трапляється лише в небагатьох виняткових випадках.