+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Інтимна зачіска

Інтимна зачіска стала модною темою пізніше з 1990-х років. З того часу гоління інтимного волосся стало соціально прийнятним. Але не всі носять бразильську інтимну зачіску, як ще називають повністю оголений образ із вузькою смужкою. Існує набагато більше різноманітності у тому, як ви можете продемонструвати свою інтимну зону. Ми зараз розповімо, які є варіанти і як можна самому стати інтим-перукарем!

Що таке інтимна зачіска?

Як і на голові, інтимна зачіска відноситься до образу, який ви носите між ногами. Там росте волосся і його можна укладати. На відміну від голови, внизу ви рідко носите коси та аксесуари для волосся. Тут для зачіски найчастіше використовуються бритви, віск або цукрова паста. Вже давно існує щось більше, ніж просто рішення між «чагарником» та «чисто поголеним». Розумні інтимні зачіски прикрашають дедалі більше лобкових зон. Нижче ми представляємо вам шістку найкращих.

Інтимну зачіску часто голять бритвою , можливо, за допомогою шаблону для інтимної зачіски. Недолік: гоління тримається недовго, вже через кілька днів щетина відростає і починає свербіти, а через три тижні зачіску вже не видно. Результат: якщо ви хочете назавжди зберегти інтимний вигляд, ви постійно зайняті голінням.

Альтернативний варіант - піти до депіладору - перукаря- інтим-перукаря, який для боротьби з волоссям використовує віск або цукрову пасту. Крім запису на прийом, це теж вимагає трохи сміливості, адже може бути трохи боляче. Звичайно, епіляцію, віск або цукор можна зробити і самостійно, але потрібно трохи практики. А за допомогою епілятора складно досягти особливої ​​інтимної зачіски.

ІНТИМНУ ЗОНУ ЧАСТІШЕ ДЕПІЛЮЮТЬ

Гоління, депіляція воском чи шугаринг, що насправді використовується найчастіше? У той час, як чоловіки зазвичай користуються бритвою, багато жінок сміливо видаляють волосся воском або цукровою пастою. Перевага цих методів у тому, що волосся відростає повільніше і вау-ефект зберігається довше.

Однак є й зворотний бік: це боляче. Шугаринг менш болісний, ніж депіляція воском, але не зовсім безболісний. Нерідко лобок і зону бікіні сміливо обробляють воском чи пастою, а чутливі статеві губи чи яєчка чоловіка потім видаляють бритвою.

Дуже важливо: Після епіляції, незалежно від методу, важливим є догляд за чутливою шкірою. Зволожуючий крем, що підходить для чутливої ​​шкіри, може допомогти запобігти появі порізів або подразнення шкіри, викликане воском!

6 НАЙПОПУЛЯРНІШІ ІНТИМНІ ЗАЧИСКИ

ЧАРЛІ ЧАПЛІН

Інтимна зачіска Чарлі Чапліна оригінальна та кумедна, але її створення потребує деякої практики. Тут на пагорбі Венери залишено казанок (капелюх). Чарлі Чаплін став іконою стилю завдяки своєму чорному казанку. Цей шикарний капелюх прикриває лобок в інтимній зачісці. Кумедний і розумний, і його точно не побачиш на кожному розі!

ЄДИНОРІГ

Інтимна зачіска єдинорога вимагає великої майстерності чи гарного шаблону. Тут на пагорбі Венери залишено ріг, який, як передбачається, символізує ріг єдинорога. Якщо в ріг вибрати косі смуги, можна створити додатковий 3D-ефект. Не лише жінки, а й чоловіки знаходять цю інтимну зачіску забавною.

СЕРЦЕ

Інтимна зачіска у формі серця - це якось дуже мило і гарне освідчення в коханні партнеру, якому дозволено розпаковувати витвір мистецтва. На горбі Венери залишається серце з волосся, яке можна навіть пофарбувати в червоний колір відповідним кольором. Хіба це не оригінальний сюрприз на ювілей, день народження коханої людини чи День святого Валентина?

ЗЛІТНО-ПОСАДКОВА СМУГА

Інтимна зачіска злітно-посадкова смуга є аналогом інтимної зачіски бразилійка, в якій зберігається вузька лінія. Що стосується злітно-посадкової смуги, то на пагорбі Венери ліворуч і праворуч є дві широкі смуги. Гоління не так просто і потребує певних навичок.

СТРІЛКА

З інтимною стрілкою для зачіски ви знаєте правильний напрямок для своєї коханої. На пагорбі Венери є стрілка, яка точно вказує, куди їй слід йти. Втрачатися? Завдяки цій забавній та гумористичній інтимній зачісці такого більше не може бути. Стрілу легко освоїти, і, додавши трохи навичок, ви зможете голити її самостійно.

ЛІНІЯ

Лінія – одна із класичних серед інтимних зачісок. За винятком невеликої лінії на лобку, все волосся видалено. Лінія надає простого, але акуратного вигляду. За бажання його навіть можна пофарбувати в різні кольори, але для цього потрібен особливо відповідний інтимний колір!

Існує безліч різних інтимних зачісок, ця область тіла дає дивовижне розмаїття укладання волосся. Сьогодні з лінійкою, завтра з голлівудським виглядом, можна все, що завгодно! До речі, кущ сюди також заходить. Якщо вам не хочеться робити складні зачіски і ви віддаєте перевагу природності, «природність» теж підійде!