+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Яйця. Що можна з ними робити

Для більшості людей яєчка, також відомі як яйця, залишаються закритою книгою. Біологічна функція, ймовірно, вам знайома: у яйцеклітинах виробляється сперма, але під час сексу нею нехтують.

З коштовностями корони можна зробити багато, що обіцяє величезне задоволення. Варто витратити деякий час на яйця і придивитися до покинутого придатку. Ми пояснимо вам, що важливо!

ЯЙЦЯ ЯК ЕРОГЕННА ЗОНА: ХТО ПОСМІЄ ДОТИСНУТИСЯ ДО ЯЄЧОК?

У чоловічому світі яйця рідко отримують ту увагу, на яку вони насправді заслуговують: більшість жінок уникають їх і рідко зосереджуються на чоловічому пенісі під час сексу. Яйця є важливою ерогенною зоною, чоловіки тут особливо чутливі і також можуть відчувати сильне збудження. Звичайно, вам слід бути трохи обережним!

Багато партнерів ухиляються від яєць і вважають за краще сконцентруватися на пенісі . Не дивно: пеніс це щось знайоме. Оральний або вагінальний – варіанти різноманітні та добре відомі. Мінет часто пов'язаний із ссанням певної інтенсивності або за допомогою рук. Комусь подобається більше вологи, комусь менше. Всім цим можна керувати з мінімальним спілкуванням: плюй на це сильніше, швидше чи сильніше!

Але мало хто приймає запрошення взяти м'ячі до рук. Чому це так? Більшість людей підходять до коштовностей корони з особливою обережністю. Страх завдати шкоди іншій людині занадто великий. Але ви можете пограти із двома кульками у мішечках тілесного кольору. Але обов'язково звертайте увагу на сигнали партнера!

ПРАВИЛЬНЕ ПОВОДЖЕНЯ З ЯЙЦЯМИ: ОСЬ ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ!

Не всі чоловіки однакові: деяким дуже подобається, коли чіпаєш їхні яйця, інші взагалі цього не виносять. Вони кричать, здригаються або рефлекторно б'ють кохану людину по потилиці, щоб перешкодити їй або їй грати з коштовностями корони. Проте в окремих випадках чоловік відчуває справжній біль.

Причина плачу і занепокоєння полягає в страху, що яйця занадто сильно грають. Саме інтенсивність процедури викликає утворення крапель поту на лобі у багатьох чоловіків та не сприяє збільшенню задоволення. Чуттєва взаємодія з яєчками приносить додаткове задоволення для двох. Можливо, ви зустрінете чоловіка, якому явно подобається, коли його сильно чіпають яйцями. Це безперечно існує. Як завжди, порада: спробуйте та поспілкуйтеся. Ось як ви дізнаєтесь, чим ви дійсно захоплюєтеся!

Навколо яєць можна відкрити для себе багато цікавого, окрім кількох дотиків та ласок.

ІНСТРУКЦІЇ І ПОРАДИ!

Ти навіть не уявляєш, як реально зіпсувати йому яйця? Тоді спробуйте зробити це так: на першому етапі ви балуєте пеніс язиком та губами. Ви можете допомогти своєю рукою, що перетворить мінет на дрочку.

Тепер настав час доторкнутися губами до яєць! Спочатку спробуйте зблизитися за допомогою кількох поцілунків. Якщо вашому партнеру це подобається, ви також можете лизнути кульки або навіть покласти в рот. Ви обережно смокчете його і граєте з яєчками язиком. Твій погляд поринає глибоко в очі чоловіка. У цей момент сталася більшість із них. 

Але будьте обережні: найменше почуття болю покладе край цій ситуації. Звертайте увагу на сигнали вашого партнера – і, якщо ви знаходитесь у щасливій позиції того, хто бере: чітко спілкуйтеся, коли справи заходять для вас надто далеко: простим «Ой, дай мені спокій! Це має бути зрозуміло кожному – те саме можна сказати. Вам також слід домовитися про невербальний знак, який повинен спонукати вас більш-менш інтенсивно наближатися до яєць.

ІНТИМНЕ ПОВОДЖЕННЯ З ЯЙЦЯМИ? ДЕРЗАЙТЕ!

Якщо вам подобається грати з яйцями, ви на правильному шляху до того, щоб стати експертом з яйця, тому що, як завжди, основна увага приділяється розваги вдвох. Рекомендується масаж яєчок. Все це можна робити в різних позах, наприклад, по-собачому:

  • Ви встаєте навколішки перед своїм партнером
  • Для цього витягніть пряму спину між ногами.
  • Поки він проникає своїм пенісом, ви вистачаєте його кульки та граєте з ними
  • Потім яєчка знову і знову ковзають між вашими пальцями під час поштовху.
  • Деяким чоловікам дуже подобається, коли жінка під час мінету ніжно тягне себе за яйця. Ви також можете спробувати це у цій позі!

СТИМУЛЯЦІЯ ЯЙЦЕКЛІТОК ЗА ДОПОМОГЮ ДОПОМІЖНИХ ЗАСОБІВ

Якщо у вас дійсно з'явився смак до цього і ви хочете ще більше пограти з м'ячем і отримати задоволення від яєчок у ліжку, візьміть із собою кілька інструментів. Як щодо масажної олії, наприклад? Змащені олією кульки здаються обом партнерам ще слизькими і обіцяють особливі відчуття.

Для багатьох людей найкращим досвідом є стимуляція яйцеклітин за допомогою вібратора, вакуумного вібратора або вібро яйця. Спочатку вам слід почати з найнижчого рівня вібрації, а потім поступово підвищувати його.

ЕКСТРЕМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ НА ВЛАСНОМУ ГІРКОМУ ДОСВІДІ

Звісно, ​​є й кандидати, які люблять складніше. Біль задоволення не для всіх, але якщо вам це подобається, вам обов'язково варто включити до ігор кульки. Мазохістам подобається , коли ви справді намагаєтесь їх яйця.

ХОЧЕТЕ БІЛЬШ СКЛАДНІ ІГРИ З ЯЙЦЯМИ?

  • Є кілька варіантів приємного болю у яєчках. 
  • Деякі дійсно люблять затискати гирі на мошонці чи сильно масажувати чи стискати яйця.
  • інші капають віск на головку, відв'язують яйця та зав'язують їх
  • деяким подобається щипати та лоскотати яйця
  • До найбільш екстремальних форм задоволення яєчок відносяться електростимуляція та побиття.

Але будьте обережні: тут мають працювати лише досвідчені люди! За жодних обставин не можна коротко подивитися «П'ятдесят відтінків сірого», а потім розпочати роботу самостійно. Це занадто небезпечно і наражає яйця на непотрібну небезпеку .

Висновок такий: все можна, якщо вам це подобається, тому що яйця обіцяють екстремальне задоволення! Коли ситуація стає надто складною, важливо, щоб ви добре спілкувалися та домовлялися про невербальні сигнали.