+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як виміряти пеніс

Практично кожен хлопчик чи чоловік хоч раз у житті робив це і вимірював свій пеніс. Існують статистичні дані, які говорять, наскільки великий середній пеніс, і тоді ви можете швидко порівняти, чи дійсно він такий великий чи менший. Але як насправді відбувається вимір і що потрібно враховувати?

НАВІЩО ВИМІРЮВАТИ ПЕНІС?

З погляду здоров'я вимір статевого члена немає значення, тому лікарі не проводять його. Але багатьом чоловікам хотілося б знати, скільки сантиметрів вони насправді ховають у штанах. Але як це виміряти? Просто з лінійкою? У збудженому чи незбудженому стані? Вимірювання просте, але багато чоловіків не знають, як діяти.

З медичної точки зору, якщо пеніс в ерегованому стані менше семи сантиметрів, це мікропеніс. Але навіть із маленьким пенісом чоловіки можуть займатися повноцінним сексом. На жаль, розмір пеніса часто є непотрібним сорому. Тому що, зрештою, це частина анатомії, на яку ви не можете вплинути.

У ході опитування 92 зі 100 чоловіків заявили, що вважають, що їхній пеніс занадто короткий, і хочуть його збільшити. Але використовувати порноактери як зразок для наслідування — явна помилка. Середній пеніс має довжину близько 13, 12 см, а не часто бажані 20 см. Тому не потрібно панікувати, якщо ви під ним.

ЧОМУ РОЗМІР ПЕНІСУ МЕНШЕ ВАЖЛИВИЙ

Багато чоловіків хочуть мати великий пеніс, за допомогою якого вони зможуть справити враження на жінок. З іншого боку, для жінок розмір не має великого значення, якщо він може впоратися з цим. Жінки неодноразово говорять у опитуваннях, що технології відіграють для них значно більшу роль.

Класичне збільшення статевого члена урологи рекомендують нечасто. Еректильна тканина відповідає за розмір еректильної тканини та на неї неможливо вплинути. Деякі чоловіки тренуються за допомогою помп для пеніса, які можуть забезпечити короткочасне збільшення довжини.

Довжина статевого члена менш важлива задоволення жінки, оскільки ерогенні зони піхви розташовані досить далеко вперед у піхву. Крім того, багато жінок покладаються на стимуляцію клітора, де довжина статевого члена не така важлива.

Як виміряти свій пеніс

№1: ВИМІРЯЙТЕ РИГІДНУ КІНЦЕВІСТЬ

Якщо ваш пеніс млявий, довжина може змінюватись. Коли холодно, він відступає і стає меншим. Щоб визначити точний розмір пеніса, слід вимірювати пеніс в ерегованому стані, оскільки тільки цей розмір має значення. 

№2: ВИМІРЯЙТЕ ПО ВЕРХУ

Вимір завжди проводиться у верхній частині статевого члена, починаючи з місця, де стрижень росте з лобкової кістки. Якщо ваша найкраща деталь має нахил вгору, перед виміром обережно притисніть її до горизонтального положення.

№3: ВІД ПОЧАТКУ ДО КІНЦЯ

Розташуйте лінійку по довжині статевого члена до голівки. Якщо ви не обрізані, відтягніть крайнє тіло назад, тому що маленький кінчик більше не враховується у загальній довжині. Вважайте результат, коли ваш пеніс знаходиться в горизонтальному положенні: лінійка лежить точно біля основи члена і закінчується біля головки.

Ви бачите: вимір пеніса можна зробити швидко. Але тут ми хотіли б ще раз відзначити, що розмір не такий важливий, як ви вважаєте. Багатьох жінок та чоловіків не так сильно хвилює розмір статевого члена їхнього партнера, як ви думаєте. Хороший секс залежить від інших речей.